отзиви от Шкода Октавия или Тойота Корола

  • 23 398
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 435
Дори Тойота Версо е с много малък багажник.
Shocked С всички седалки може и да е малък, но като смъкнеш последните 2 седалки става по-голям. Всъщност не знам колко точно, но знам, че тази кола успя да ми пренесе всичкия багаж наведнъж като се изнасях, а той включваше голямо бюро, стол, настолен компютър и много чанти пълни с одеала, възглавници, дрехи, кинги и т.н.
Не разбирам нищо от коли, но давам гласа си за Тойота Корола Версо! 6+1, наистина при смъкнати седалки побира мнооого багаж, вози комфортно... само се возя като куфар, но нямам забележки! Peace

# 31
  • Мнения: 1 455
Харесвам Тойота и давам глас за нея Peace
Бих ти предложила да изчакате пролетното изложение,там винаги има промоции с безплатни пакети или отстъпка..
В момента Опел Зафира го гледах на добра промоция.

# 32
  • Добрич
  • Мнения: 207
Едната ни кола е Шкода Румстър на една година, но вече 46000км основно по черни пътища върви. Няма по-здрава кола. Просто е невероятна супер здрава кола вози много меко, много е икономична. Няма ли сме проблеми със сервиза в нашия град. Гаранцията е 2 години без оглед на километрите. Постоянно се дърпаме с мъжа ми за нея, като най-предпочитания автомобил в семейството. По наши наблюдения от шкода по-принцип, доста наши приятели имат шкода всички казват, че са здрави коли. Румстъра е много широк и с голям багажник и ние това основно търсихме. С две ръце за шкода  Hug

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 2 473
Харесвам Тойота и давам глас за нея Peace
Бих ти предложила да изчакате пролетното изложение,там винаги има промоции с безплатни пакети или отстъпка..
В момента Опел Зафира го гледах на добра промоция.


а знаете ли кога беше това пролетно изложение !?

# 34
  • Мнения: 1 455

а знаете ли кога беше това пролетно изложение !?
Април  месец е,но точна дата все още не знам.

# 35
  • Мнения: 120
От японските коли по-добри няма. Много здрави кучета са. Верно поддръжката е доста скъпа , но рядко ти се налага да го правиш. казвам го от личен опит.

# 36
  • Мнения: 193
Ами Тойота. Нашата е Авенсис. Мога да кажа само хубави неща, за сега. За Королите също съм чувала само положителни отзиви.
Брат ми кара Шкода Фабия. Мен лично возията не ме кефи. Той твърди, че има проблеми с някои от електрониките, които са производство на Фолксваген. За Октавия незнам нищо.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 2 473
Здравейте,

нещо, което не е по темата, но ми се искаше да събера информация: знаете ли има ли ограничения да се полва в бг автомобил, регистриран в друга държава, например в САЩ.

Например изпращат ти автомобил от САЩ, който караш с пълномощно. Има ли някакъв срок в който автомобила трябва да се регистрира в България, при положение, че собственост на гражданин на САЩ.

# 38
  • Мнения: 6 918
Например изпращат ти автомобил от САЩ, който караш с пълномощно. Има ли някакъв срок в който автомобила трябва да се регистрира в България, при положение, че собственост на гражданин на САЩ.
Мисля, че не, но на 6 месеца трябва да излиза от България автомобила. Хич не съм сигурна за това обаче, да каже и някой друг, аз само съм чувала, но никога не съм се интересувала.

# 39
  • Мнения: 2 152
Еее не може според мен да се сръвнява Шкода с Тойота - не върви някак си Confused

Глас за Королата Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 389
Еее не може според мен да се сръвнява Шкода с Тойота - не върви някак си Confused

Глас за Королата Peace
Ама ти като чуеш Шкода какво си представяш? Модел от преди 20 години ли?

Мъжът ми кара Октавиа - много сме доволни.

# 41
  • Мнения: 1 479
Тойота си е номер 1 за мен и баща ми!Имаме опит от 1977-а та до днес! newsm10

# 42
  • Мнения: 2 152
Еее не може според мен да се сръвнява Шкода с Тойота - не върви някак си Confused

Глас за Королата Peace
Ама ти като чуеш Шкода какво си представяш? Модел от преди 20 години ли?

Мъжът ми кара Октавиа - много сме доволни.


Не бе мила, много добре знам какво представляват
Не прави личен въпроса.Сега трябва да ме изядат всички,които карат Шкоди ли?
Хубави коли, много добри среден клас - Октавия ми харесва , Суперба обаче най-много от всички модели Шкода
Не може обаче да се сръвняват с Тойотите, по никакъв показател.
Нищо лично,мое мнение Peace
Просто ако трябваше аз да избирам бих избрала тойота

# 43
  • София
  • Мнения: 6 165
А за тойотите, които се правят в Турция... От коя година е почнало това? Имам предвид, може ли да се ориентира човек по годината къде е произведена, или трябва да се пита?

# 44
  • Мнения: 1 479
В нашето семейство се карат коли произведени САМО В ЯПОНИЯ.

Общи условия

Активация на акаунт