Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4

  • 13 922
  • 200
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 80
Много съжалявам за загубата ти нип  Cry Бъди силна!

# 151
  • Мнения: 517
Настръхвам... Съжалявам като чуя несто подобно и си давам сметка, че няма нисто сигурно на този свят. Живей и се бори За другата рожба, нип. Сте се моля За теб... Cry

# 152
  • Мнения: 1 165
Илияна, честито и тук! Да сте здрави и много щастливи!

nip, съжалявам за това, което преживяваш. Ще се моля всичко да приключи добре за теб и малкия мъж! Кураж и късмет!  Hug

# 153
  • Мнения: 152
nip, съжалявам за случилото се!  Hug Бъди силна и се пази много! Стискам палци и се моля за момченцето!  Praynig

# 154
  • София
  • Мнения: 415
Честито на мама Иленце   bouquet ! Много щастливи и радостни моменти със малките сладури !

Нип, много съжалявам  Cry . Просто не знам какво да кажа  Cry

# 155
  • Мнения: 1 069
НИП,   action032  action032 Съжалявам, не губи кураж. Пожелавам ти здраво момченце!  Hug Hug Hug

# 156
  • София
  • Мнения: 1 711
Нип, мила много съжелявам за това, което се е случило. Бъди силна и ти пожелавам да се радваш на едно прекрасно момченце  Hug Hug Hug

# 157
  • Мнения: 42
илианка,чстито миличка  Hugмного,много се радвам за вас

nip, съжалявам за това, което преживяваш. Ще се моля всичко да приключи добре за теб и малкия мъж!

# 158
  • Мнения: 1 165
mim4o, виждам, че още малко ти остава до срещата. Леко раждане и незабравима среща с бебетата!   Grinning

# 159
  • Мнения: 291
Искрено съжалявам за болката ти nip .Знам че е трудно но мисли и се бори за другото бебче  Praynig  Praynig
кураж мила  bouquet  bouquet

# 160
  • Мнения: 212
nip1977 , миличка  Hug Hug Hug . знам че каквото и да кажа не мога да облекча болката ти.... бъди силна и стискам палци да се сдобиеш с най прекрасната мъжка рожба  Hug Hug Hug

# 161
  • Мнения: 306
Нип, миличка имаш и моята подкрепа! Ще видиш, че всичко с малкото момченце ще бъде наред! Кураж и късмет!!!

Какво се е объркало? Моят док., казваше, че като минеш 20 седмица, би следвало вече да няма място за притеснения. Защо така се получава, защо??!

Момичета, имам някои притеснения и се надявам да можете да ми отговорите. Как да разбера и има ли някои признаци по които мога да съдя, дали всичко със шийката на матката е наред. Преди около 2 седмици, ме преглеждаха и всичко уж беше наред. Притеснява ме това, че все съм с някакви втвърдявания, а пък нали контракциите  изглаждали шийката и я скъсявали. Почнах да пия магнерич, но притесненията ми остават. Мога ли, освен при преглед да разбера по друго дали не се получава такъв проблем, защото не мога през два дни да ходя да ме преглеждат, а пък нали ако разбера по-навреме ще мога да почивам повече и да направя нещо по въпроса?

# 162
  • София
  • Мнения: 415
Djini, мисля, че единствения начин да се провери състоянието на шийката е чрез преглед. И аз много се притеснявах за това. Имах ужасно много втвърдявания, въпреки магнерота. Но се оказа, че те не ми скъсиха шийката. Накрая шийката ми се беше скъсила, но от тежестта на бебетата и трябваше много да лежа и да пия лекарства. Но въпреки това изкарах до плановото секцио.
А познавам момичета, на които шийката се е скъсила без контракции. Така, че тези неща  трудно може да се предвидят.
Не се притеснявай толкова, знам , че е много трудно, но както казваш  не можеш да ходиш на преглед всеки ден .

# 163
  • Мнения: 152
И аз мисля, че се проверява само с преглед колко и дали е скъсена шийката. Момичета, вече имам първата снимка на голямото си тумбаче! Беше навън и не се вижда добре. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226462  Simple Smile

# 164
  • Мнения: 291
здравейте   Hug
тъкмо се прибрах от ЖК и бързам да докладвам:)
изследванията са ми добри тоя път и хемоглобина ми е 120 Simple Smile
бебчетата са добре момченцето е главично и е с размер за 31 г.с а момата ми седалищно още и е с размер за 30 г.с
но не ми пречи така ли иначе съм секцио а може и да се обърне по нататък
интересното е обаче че не съм качила нито кг. от предната ЖК т.е пак съм си 62 кг
незнам добре ли е зле ли е!!! но доктора каза че те си растат и не им се отразило
нося ги ниско долу и трябва да спра с дългите разходки а и бързо се уморявам
ами това е отчетох се Simple Smile дано да устискам по дълго време Praynig
лек и слънчев ден   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт