Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 4

  • 13 913
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 154
Още едни палци за Верчето и от мен!!! Hug

Хриспи,пожелавам ти бебоците да са порастнали
и да нямаш притеснения!!! Praynig

# 196
  • Мнения: 517
Здравейте всички,

от днес съм в сигурно двегодишен отпуск по майчинство...  bowuu Това е нова ситуация, но и се радвам, че сте мога да се отдам спокойно на подготовка За бебчовците  Peace

Фата, благодаря За мъдрия съвет, някои трябва да ни отрезвява отвреме навреме  Laughing

Верче, кураж  Praynig

ВелиЗария, при нас първа се показа дамата, а при вас явно младежа е по инициативен Simple Smile Желая ти да има и поне 1 "пупа"...

Лека вечер, след малко отивам да купонясвам простално с колежки  Crazy

# 197
  • Мнения: 212
добро утро Simple Smile

djini_selena   аз ходя на прегледи при Славова в дома на красотата- определено съм доволна към момента Simple SmileSimple SmileSimple Smile

а като лежах в болницата ми вливаха системи с магнезий, пих папаверин и ми биха бусколизин... дано това ти върши работа Simple Smile

# 198
Здравейте, мами на близнаци! За пръв път пиша във форума, а от скоро започнах да го чета, защото и скоро разбрах, че съм бременна, а от 5 дни - с близнаци. Така, че бройката се попълва и с мен! Надявам се писането в тази, а и в други теми ще донесе на всички ни само ползи. Харесва ми ентусизма ви, с който споделяте, подкрепата, която си давате, полезната информация, която всяка дава в зависимост от това какво е преживяла.
Терминът ми е на 02.10.08г., но ще ми бъде приятно да си правим компания. Чувствам се добре, още повече, че видях двете сладурчета как ми махат за здравей на видеозона.
Кака им обаче още не знае за тяхното съществуване, а таткото е на седмото небе.
Е, стига за сега, тепърва ще си пишем и ще си споделяме. Heart Eyes Hug  bouquet

# 199
  • Мнения: 152
кака Мая, ама ти кога си лежала в болница за задържане?  Shocked И къде? Милата!  Hug
sunny78, Добре дошла!   bouquet Hug Леко бременеене и само хубави емоции покрай бременността ти пожелавам! Сложи си лентичка за бременност в подписа, да те виждаме как растеш!  Grinning

# 200
  • Мнения: 1 069
Съни, добре дошла - лека и безпроблемна бременност!  Hug

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 14:15 от NellyDi

Общи условия

Активация на акаунт