Дързост и красота-4

  • 24 348
  • 583
  •   1
Отговори
# 570
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Най-накрая един "мъжки" бой Joy

# 571
  • Мнения: 1 168
Taя Шийла пак ли избяга от затвора? Какви са тия затвори в Щатите дето една убийца е избягала веднъж и сега пак? Изкараха я най-голямата умница!

# 572
  • Мнения: 1 218
Ееееее, не се заричай Simple Smile
Засега (в щатските серии) само с единия полубрат на мъжа си (Торн - девер нали), другия полубрат на мъжа си (Ник - пак девер), бащата на най-злия си враг (бащата на Брук, тоест), сега се сваля със сина на същата, и бивше гадже на дъщеря й и с разни мъже, който не познава - когато се понапие...
Ама това са бъдещи неща - в ранните серии, ако си гледала, когато беше доста по-готин образ, а не лицемерна "светица" преспа с Ридж и бившия си мъж в рамките на часове - единият си тръгна, другият влезна...

По-порядъчно момиче си е от всякъде  Peace за разлика от някои шаврантавелки  Crazy
И доста скучно...нали затова я килна Шийла, щото сценаристите решиха, че няма накъде да се развива образа Simple Smile



Lana , то няма лошо да си вървежна мацка и като не ти изнася с един - давай следващия. Ма да ги подпукаш всички мъже от едно семейство  Whistling
Не виждам нищо лошо една свободна и красива жена да тръгне с полубрата на бившия си мъж.
Но не забравяй, че Брук "оправи" свекър си , добре хайде явно Торн не е кръвен брат на Ридж , но по времето когато и него "оправи" - той си беше 100 процентов брат на мъж й, а това със зет й вече тотално ме разби.
И като ги слагам на кантар ... ми Тейлър си е направо непорочна  Mr. Green
Ще видим сценаристите доколко ще успеят да очернят образа на Тейлър. Има време  Hug

А за днешната серия...  такава пародия на екшън друга, просто няма  Joy
...то докато фиксира удара , Mr. Greenонзи пада .... Joy Joy

 rotfImbo rotfImao rotfImbo

# 573
  • София
  • Мнения: 1 402
Ейййй голям "бой" падна в тоя филм  Joy

А може да сте писали обаче и аз да си кажа, радвам се че ОТКРИХА мобилните телефони  Laughing очаквам след година две да се натъкнем на лаптоп  Sick

Бре, не знаех, че има толкоз фенки на Брук  Mr. Green 

# 574
  • Мнения: 273
моля ви, ако има някой , който не го мързи да поразкаже оттук оттам какво точно е станало днес, че не можах да гледам Мерси предварително

# 575
  • София
  • Мнения: 1 402
Ник тръгна да спасява Ричу, като се предреши на местен и уж помогна да занесе кашон с бира до мястото на което държаха отвлечения. Масимо повтаряше на Брук, че така и двамата са в опастност и колко е безрасъдно от страна на Ник да тръгне да издирва сам брат си.
Дийкън и Мейси нещо се лигавеха, след това Дийкън заведе Мейси в едно заведение в което евентуално да пее, но то се оказа на новопоявилият се прострелян Убавец. Те нали са имали нещо взимане даване във Вегас преди години, та не си говореха с любов.
Ник помогна на чичо Ричу да се освободи от въжето и двамата "погнаха" похитителите...като някак доста неестествено Шивача побутна двама здравеняци а друг почти сам скочи в огъня, ноооо в разгара някой извика : "Стой, не мърдай!!!" иииииииии тададааааа Шийла се появи с пистолет в ръка. Оказа се, че тя е организирала покушението и беше адски щастлива от развръзката....вече има двамата Мароне като заложници.
Брук тръгна и тя сама да дири двамата си любими и тя стигна до сестрата на пиколото отново в същия бар в който Ник отиде ... тъкмо разтръсваше момичета и чакаше признание от нея, виждала ли ги е или не ...и филма свърши...

Емииии май туй беше, нещо Бриджет се появи, ама не разбрах защо и по какъв повод. Някой помага на Шийла, ама не я познавам таз героиня....

# 576
  • София
  • Мнения: 9 979
Djindjari, явно не гледаш филма от началото Simple Smile
Все ми е едно как наричаш Брук - факт е, че тя е героинята на филма, и както се вижда много хора я харесват Peace

# 577
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Трябва да се организира бал!
Да се преброим наживо!хахаха
Обаче маски на  Бруки и Тейлър не съм виждала да се продават в Джъмбо-то,хахаха.
Ще трябва  творчество...
Да попитам пак за Шийла,сигурно вече е родила дъщерята,а?Някой знае ли?Иначе не виждам как в бъдеще ще преспива  наново с Масимо  newsm78 .

# 578
  • Мнения: 273
Оле, оле, какъв екшън, е добре бе с тая Шийла, аман!!! Сигурно ще излезе, че се е сдушила с Морган. А за каква дъщеря става въпрос? Да не би Шийла да има дете от Масимо, моля Ви бе хора, тва вече не го знаех, а уж съм в час със сериала. даже онзи ден разбих всички в кантората като ги информирах, че в бъдещите серии Тейлър не стига, че ще оживее, ами ще роди от .... БРУК!

# 579
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Той пък Масимо бахти и осеменителя Mr. Green, всичките деца от него народили  Mr. Green

# 580
  • Мнения: 4 784
Оле, оле, какъв екшън, е добре бе с тая Шийла, аман!!! Сигурно ще излезе, че се е сдушила с Морган. А за каква дъщеря става въпрос? Да не би Шийла да има дете от Масимо, моля Ви бе хора, тва вече не го знаех, а уж съм в час със сериала. даже онзи ден разбих всички в кантората като ги информирах, че в бъдещите серии Тейлър не стига, че ще оживее, ами ще роди от .... БРУК!
Да, има дете от Масимо. Но това още не са го дели тук в бг. Дадоха го като инфо майчета, които следят сериите в чужбината.

# 581
  • Мнения: 4 496
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283112.new#new

# 582
  • Мнения: 1 520
Djindjari  за тебе винаги Wink Wink Рич и Брук отидоха на меден месец и от лиготии и натискане, един сех не можаха да направят като хората, щото Рич го отвлякоха, докато Брук се плицукаше в банята. Ник и Масимо, понеже подозираха, че ще го отвлекат и отидоха при Брук, но вече беше късно, поискаха им 10 млн.долара, за да им си го върнат.
И аз не го гледах внимателно, но видях, че Шийла и още един стоят зад отвличането на Ридж. Всъщност тя не трябваше ли отдавна да е в затвора заради убийството на Тейлър? Или отново се е отървала?
Между другото, Шийла имаше много антипатична дъщеря, която много упорито се опитваше да сваля Рик, но все удряше на камък. Интересно дали отново ще се появи пак.

# 583

Общи условия

Активация на акаунт