Дързост и красота-4

  • 24 392
  • 583
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 171
И аз си бях направила една почивка от 2-3г- въобще не го гледах. Много добре ми се отрази. После с ваша помощ си възстанових някой важни моменти, за което благодаря  bouquet.
Така, че не е лошо понякога човек да си поеме малко въздух Wink

# 556
  • Мнения: 4 784
Аз вече не помня колко пъти съм спирала и след това пак съм почвала да го гледам, кога от скука, кога по принуда...

# 557
  • Мнения: 1 218
Леле, тая ...  леля ви Брук много харесвана бе   Crazy
48 човека са гласували , с опцията : Харесвам я! Даже ме кефи много и не ми пука за Стефани, Мейси, Тейлър и за другите, на които е накривила шапката!   Crazy Crazy Crazy

Но все пак не ни водят де, фифти -  фифти е работата. Но честно казано очаквах по-раличен резултат.

# 558
  • Мнения: 172
Не съм съгласна,че резултата е фифти-фифти...

# 559
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
Тая Брук остана ли някой с който да не е спала , остава да подпука и сина си, и ще я призная вече  Mr. Green
Ако се окаже, че не е от нея,  що да не Sunglasses

# 560
Момичета, дори да спрете да гледате няколко месеца, дори година, нещата няма да се променят много.
Те сериите се влачат бавно, много бавно, но все пак има момичета, които го гледат и ни помагат, за което им благодаря.
  love001 newsm51

# 561
  • Мнения: 1 218
Не съм съгласна,че резултата е фифти-фифти...

Да вече не е ...  хората, които не харесваме к..рвите станахме повече  Mr. Green

# 562
  • София
  • Мнения: 10 019
Е, гледам че не съм изпуснала много докато нямах нет Simple Smile
Нямах търпение да изчета всичко, един поглед отгоре и картинката е ясна.

Не съм съгласна,че резултата е фифти-фифти...

Да вече не е ...  хората, които не харесваме к..рвите станахме повече  Mr. Green

Много ми е интересно какво ще кажеш за любимката си след време...ама едва ли ще пишем дотогава в тази тема Simple Smile

# 563
  • Мнения: 1 218
E Тейлър , едва ли е преспала със свекър си, девер си  и зет си  Crazy  Peace
По-порядъчно момиче си е от всякъде  Peace за разлика от някои шаврантавелки  Crazy

# 564
  • София
  • Мнения: 10 019
Ееееее, не се заричай Simple Smile
Засега (в щатските серии) само с единия полубрат на мъжа си (Торн - девер нали), другия полубрат на мъжа си (Ник - пак девер), бащата на най-злия си враг (бащата на Брук, тоест), сега се сваля със сина на същата, и бивше гадже на дъщеря й и с разни мъже, който не познава - когато се понапие...
Ама това са бъдещи неща - в ранните серии, ако си гледала, когато беше доста по-готин образ, а не лицемерна "светица" преспа с Ридж и бившия си мъж в рамките на часове - единият си тръгна, другият влезна...

По-порядъчно момиче си е от всякъде  Peace за разлика от някои шаврантавелки  Crazy
И доста скучно...нали затова я килна Шийла, щото сценаристите решиха, че няма накъде да се развива образа Simple Smile

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 00:24 от Lana

# 565
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
Ееееее, не се заричай Simple Smile
Засега (в щатските серии) само с единия полубрат на мъжа си (Торн - девер нали), другия полубрат на мъжа си (Ник - пак девер), бащата на най-злия си враг (бащата на Брук, тоест), сега се сваля със сина на същата, и бивше гадже на дъщеря й и с разни мъже, който не познава - когато се понапие...
Ама това са бъдещи неща - в ранните серии, ако си гледала, когато беше доста по-готин образ, а не лицемерна "светица" преспа с Ридж и бившия си мъж в рамките на часове - единият си тръгна, другият влезна...

По-порядъчно момиче си е от всякъде  Peace за разлика от някои шаврантавелки  Crazy
И доста скучно...нали затова я килна Шийла, щото сценаристите решиха, че няма накъде да се развива образа Simple Smile



И аз щях да напиша това. Вчера разглеждах американския сайт и  Shocked като четох за Тейлър и Рик.

# 566
  • Мнения: 4 784
Ужас! Шийла се появи!  Sad Rolling Eyes

# 567
  • Мнения: 1 171
Eто това се казва екшън, набързо ги ступаха Mr. Green, а ония защо скочи в огъня сам, не можах да разбера Joy

# 568
  • Мнения: 2 960
ТадААААААААммммм:shock: появи се кошмара на филма-
Шийла-Та...ама така грандиозно се пръкна от нищото Rolling Eyesголям смях....и тупаника беше много зле реализиран....нещо на се тренирали много екшън сцените.........стана много анти-брус лий...много анти ван-дамски....да бяха поретепирали малко...то докато фиксира удара , Mr. Greenонзи пада .... Joy Joy

# 569
  • Варна
  • Мнения: 634
Шийла се появи- аз спирам да гледам  Stop

Общи условия

Активация на акаунт