Дързост и красота-4

  • 24 413
  • 583
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 218
veni9    Hug
Благодаря ти миличка 
Значи екшъна започва - утре ще си навия часовника ако трябва, за да не изпусна филма . Много спане, много нещо напоследък  Blush
Лиготийте се радвам , че съм ги пропуснала   Peace
10 млн. долара  Shocked ихаааааааа

# 541
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 953
10 млн. и то в злато Wink

Стефани я направиха с прическата, с която е и в момента - къса бяла коса.

# 542
Здравейте, момичета. Отдавна не съм влизала в нета, вие сте изписали много неща, голям коментар има. Наистина е необходимо нова тема, за което ви поздравявам.   bouquet Peace
Сега вече Стефани с тази коса изглежда на типична бабичка, а Ричо така изглежда по-добре.

# 543
  • Мнения: 4 627
ох сега сигурно така ще го разтегнат този случай с рич че поне 50 серии ще минат

# 544
  • Мнения: 4 784
Дано да не са чак толкова. Това все пак не е криминале или трилър. Или сценаристите ще се опитат да накарат и тези които не харесват Брук да започнат да й симпатизират в драмата й....

# 545
  • Мнения: 273
Ауу, днес не гледах, че бях на дело - а то какво станало-отвлякли Ричко. Леле и наистина ли не успяха да си "консумират" медения месец? Горката Брук!
А какво става с Амбър и детето? Нещо напоследък му изпуснах края. 

# 546
  • Мнения: 1 171
Баба Стефи няма ли пак да се изруси? Така Ерик младее и ще си намери друга. Днес да не беше пак фиркана или така ми се стори?

# 547
  • Мнения: 4 496
Наистина ли нямаше сех? Нали Брук ще забременява и ще се чуди от кого е Ар Джей-дали от Ник или от Ридж? Или това ще е по-нататък, щото пак ще се събират и разделят, и събират...и т.н.....

Идеята за заглавие е страхотна! Mr. Green

# 548
  • Мнения: 2 960
абе тези жени до сто години ли забременяват и раждат...ей много нереално ,децата им станаха дърти магарици и магарета ,пък те все с бебета се носят.........свалят  нови мъже,които до преди  hahahaняколко стотин серии са били деца....децата са порастнали,големите не са остаряли...егати  работата Shocked

# 549
  • Мнения: 278
На богатите децата явно по-бързо порастват, а после по-бавно остаряват  Joy

# 550
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
На богатите децата явно по-бързо порастват, а после по-бавно остаряват  Joy
Баш!
Но мен ме успокоява фактът,че  Докато свят светува,богатите също плачат...
 hahaha

# 551
  • Мнения: 4 784
 Докато свят светува,богатите също плачат...
Хихиии, и аз днес това си го мислех... newsm78
Стефани и да се изруси, макар че тя сега е русо - бяла, което на мен ми харесва като цвят, Ерик пак ще си кръшка. Той винаги е бил голям кръшкач. Ако питате за днешната серия - суета около отвличането на Рич и певачески сцени с Мейситу, за която само при новината за новия й диск е зарината с оферти от целия свят.

# 552
  • Мнения: 2 786
Ооо, момичета!
Аз спирам да гледам това нещо!
То бива нелепи, изчанчени, нелогични истории, то бива кръвосмешения и блудкавост, ама тия съвсем скучни станаха!
Вече не ми е интересно, спирам да го гледам!  Rolling Eyes

# 553
  • Мнения: 317
Ооо, момичета!
Аз спирам да гледам това нещо!
То бива нелепи, изчанчени, нелогични истории, то бива кръвосмешения и блудкавост, ама тия съвсем скучни станаха!
Вече не ми е интересно, спирам да го гледам!  Rolling Eyes
AAаааа сакън, как Ша разбирамИ ко става по белия свят  Joy

# 554
  • Мнения: 1 218
И аз съм леко отегчена вече. Имаше един период в който пак беше блудкаво и спрях да гледам Дик.
Все едни и същи сюжети се въртят, все едни и същи любови ... аман вече.
Тая Брук остана ли някой с който да не е спала , остава да подпука и сина си, и ще я призная вече  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт