Кога започват първите изследвания при бремеността

  • 2 067
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 256
В 4г.с.тогава отидох на преглед  и установиха че съм бременна, тогава бях и първите изследвания.

# 16
  • Мнения: 11 004
Разбрах, че съм бременна, когато бях в 6 г.с. След това се наложи да лежа 10 дена в болницата и затова се записах на ЖК чак в 10 г.с. Тогава ми пуснаха и първите изследвания.
Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 107
Отидох на лекар в 9г.с., но тогава само констатираха бременост с ехограф, а 12 г.с. ме регистрираха в ЖК и ми пуснаха нужните изследвания (става въпрос за Тина Киркова).

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
На мен ми пуснаха изледвания в 10 г,с,

# 19
  • Мнения: 367
Аз бях 9 седмица като се записах на женска консултация и изследвания ми пуснаха веднага.После пак ми пуснаха в 16-17 седмица,а друците са 28-29та седмица!успех

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Регистрираха ме в 3тия месец и ми ги пуснаха веднага. Peace

# 21
  • Мнения: 27 524
В 6г.с. ми направиха талона и ми пуснаха всички изследвания.

И на мен точно така  Peace

# 22
  • Мнения: 961
в 8 г.с. отидох за първи път на гинеколог и ми пусна първите изследвания на кръв и урина.

# 23
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Към края на 3тия месец си правих първите и единствени изследвания по време на бременноста

# 24
  • Мнения: 4 753
Започнах да ходя на ЖК и ми пуснаха първите изследвания още с установяването на бременността

# 25
  • Мнения: 2 236
А аз искам да попитам за какви картони говорите?Аз съм в 14 г.с. и до момента не съм чула от моята лекалка за такъв картон. newsm78 Иначе имам изследвания и в компютъра в мед.център ми попълват данни за състоянието всеки път при преглед но за такъв картон нищо не съм чула.............

Общи условия

Активация на акаунт