6,6 кръвен тест за бременност???!!!

  • 11 893
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Ами то си е направо за тихичко Честито! Пък в събота, като публикуваш удвоените резултати - няма хич да е тихичко! Стискам палци Praynig

# 16
  • Мнения: 3 294
Стискам палци всичко да се развие както желаеш .  Praynig

# 17
  • Мнения: 740
Късмет Praynig
А защо и в мъжки организъм има такъв хормон?

# 18
  • Мнения: 1 951
И според мен е положителен теста. Стискам палци за събота за да честитим официално  Grinning

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Iliana01, моля се за теб...! Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 5
момичета, знам че ранни тестове не е хубаво да се правят, но моля да ми кажете имали надежда при 10 ден от пункцията и 7 от трансфера уринарния тест е с втора бледа черта, имам бит прегнил 1500 преди 3 дни

# 21
  • Мнения: 313
на пригнила му трябваше май седмица да се изчисти напълно, но с точност не мога да ти кажа.
доколкото четох ЧГХ започва да се отделя ЧАК след имплантацията, път тя се случвала 7-10 дни след оплождането, по тази логика мисля че е рано да правиш тест!!!! ама то и аз раничко го пуснах, така че те разбирам  Laughing

# 22
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Мимонката, рано е още. На 7-ми ден трансфер и прекалено рано хормонът да започне да се отделя в урината. Най-вероятно второто черта на теста ти е от Прегнила. Ако нямаш търпение, опитай с кръвен тест след три дни. А ако и за това нямаш търпение - прави една и съща марка уринни тестове по едно и също време всеки ден и сравнявай двете черти. Желая ти успех и скоро да ни се похвалиш!

# 23
  • Мнения: 975
Успех Мимонка newsm17 Нека след няколко дни ни зарадваш .

# 24
  • Мнения: 313
Моята работа няма да стане....7,75 е  , а днес е 14 ден от трансфера. спряло е да се развива. странно защо изобщо продължава да се качва този хормон...спирам утрогестан и ще мисля план Б  Grinning.....май ще спирам с тези инвитро истории!!!!!

# 25
  • Мнения: 1 951
Съжалявам, миличка  Sad Не се отказвай, ще стане следващия път  Hug Почини си, поуспокой се, и ще чертаеш нови планове  Praynig

# 26
  • Мнения: 313
аз съм учудващо спокойна...на първо време ще си почина месец два , ще си карам очните, студенски живот и като ми свърши сесията ще правим с доктора нови планове ама поне няколко месеца със стимулации няма да се занимавам

# 27
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Илиана, Hug

# 28
  • Мнения: 1 284
Илиана,съжалявам Hug

# 29
  • Мнения: 7 716
Илиана, съжалявам. Cry

Общи условия

Активация на акаунт