За една болна жена и нейните деца - майката на Пламена!

  • 2 685
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 521
Аз също подкрепям дано може да се направи нещо !

# 16
  • Мнения: 745
Присъединявам се към вас! Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 721
Подкрепа и от мен! Praynig Peace

# 18
  • Мнения: 6 442
Жалко за дечицата, които ще отидат в домове....
 
И още по-жалко,че тези дечица ако искат да създават поколение,ще са носители на лояи гени и един голям процент от тях ще са болни...Няма ли кой да спре това???
Това ми напомня на случаят,в  които бащата забрави детето си в гората и то почина от измръзване #2gunfire Родителите на това дете също бяха психично болни.

# 19
  • Varna
  • Мнения: 603
И аз се присъединявам към вас!

# 20
  • Мнения: 4 451
pearly, възхищавам ти се! И те подкрепям. Историята е ужасяваща.

# 21
  • Мнения: 750
И аз се присъединявам! Гледах репортажа и за пореден път бях потресена, за пореден път ми се сви сърцето от мъка!

# 22
  • Мнения: 119
Подкрепям!!!  Cry Cry Cry
Горкото момиченце, дано има късмет от тук нататък!!!  Praynig Praynig Praynig

# 23
# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
От вас разбрах и съм със вас Peace

# 25
  • Мнения: 315
Подкрепям  Peace

# 26
  • Мнения: 179
Подкрепям,дано детенцето има късмет и се оправи Praynig

# 27
  • Мнения: 3 376
pearly,браво за поетата инициатива! Peace

Дано нещата не останат така и да се отзоват от медията.

Дано се оправи детенце  Praynig......Дано поне един от всички тези абсурдни случаи да завърши благоприятно.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 078
Подкрепям, разбира се, и аз. Точно днес с други майки обсъждахме случая. как е възможно болна от олигофрения жена да ражда 4 деца? Същите въпроси сме си задавали. А за Пламена няма и отказ, та тя не може, според закона, да бъде и осиновена преди да навърши две години, мисля.

# 29
  • Мнения: 1 000
Възможно е.....имам съседка...от 7 години насам всяка година ражда по едно дете което зарязва в болницата....бременноста не си следи предполагам...и тя и мъжът и  са видимо не добре с главата.....живеят в празен апартамент с 10-тина кучета за които се грижат.... въпросът е защо могат да се грижат за кучетата  а за децата не.....предполагам защото можеш да му подхвърлиш хляб и това му е достатъчно
Другото което е, че дори да са подписали за осиновяване....децата сигурно са осиновени от някой(това гаранция...понеже и двамата са руси...бели със светли очи..)..който изобщо не е наясно че има вероятност да не са добре....
Та така....може гадно да звучи обаче се чудя на такива жени защо не им връзват тръбите и да се приключи
на мен лично ми се изправя косата като я видя пак с корем....всяко лято....направо ум не ми побира

Общи условия

Активация на акаунт