МАРТенчетата сами слагат на тортата 3-те свещички!

  • 20 312
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 192
 newsm59 nbirthday  ura  Party Time Tada smile3510Владко и  Йоана!Много здраве,радост,усмивки ,подаръци и весел празник!
Приятен ден и на всички мами в този топъл слънчев мартенски ден!

# 31
  • София
  • Мнения: 472
Мами, много благодаря за прекрасните пожелания!
Честита Баба Марта и много здраве и усмивки, заедно с прекрасно пролетно настроение!
Честито на всички празнували вече рожденици!
Да растат здрави , весели и умни дечица!
Нашия празник мина много добре. Дойдоха 7 дечица в детски клуб.Играха, забавляваха се .Ние с мамите пиехме кафенце и хапнахме тортичка! За децата имаше лакомства и торта!
Тортата ни беше голяма червена кола , която лети с пълна газ и вътре качени разни животни и лудуват.Много весела и много лека и приятна торта.Беше с пандишпанени блатове и лек крем Ванилия!
Като кача снимки ще ни видите!
Вечерта бяхме вкъщи семейно с баба и дядо и вуйчото ни.
Пак подаръци...! Един много прекрасен ден за него! Защото освен подаръци всеки му подаряваше и страхотни мартенички и той така им се радваше! Това е засега от нас!
През почивните дни карахме колело и моторче и бяхме навън - поне вчера времето беше супер!
Днес занесох да почерпи и в групата.Купих сухи пастички и сокове, както и желирани бонбонки ! Да се радват децата!
Бате също подари подарък на Боко и много ни изненада( ходил с баба си да го избират с негови парички.. Simple Smile )!!
Пожелавам Ви прекрасни пролетни дни и много весели емоции покрай рождениците!!!    bouquet

# 32
  • Мнения: 1 502


Честит Рожден Ден на днешните рожденици!

Аз ще се включа по-късно, че ми се плачееее... newsm45 Дани, вече  100% потвърдено от доктор е с шарка.  smile3511 Партито ще се отменя, а всичко бях планирала вече. Добре, че поне е спокоен и няма Т, не се и чеши, поне засега. Дано така и продължим. newsm17

Хайде лек ден и весел празник на рождениците!

# 33
  • Мнения: 192
Mama Vessi  много жалко ,че сте болни.Стискам Ви палци да искарате леко и без температура.
Ние я изкарахме миналата година.Първо беше Алекс ,а след две седмици и Никол.

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мамо Веси, много неприятна случка. Дано само я изкара по-леко, тази шарка. Мишо нали и той беше болен от варицела през ноември, но я преболедува много леко. Жалко за партито, но пък можете да си направите едно "мини" парти в най-тесен семеен кръг- мама, татко,  батко и рожденика  Wink.

# 35
  • София
  • Мнения: 747
Мамо Веси, много неприятно това, че Дани се е разболял точно преди партито, то не че по друго време е по-приятно , ама... Дано поне я изкара по-леко!

Да са живи и здрави  рождениците- Евгени и Даниел!

А как ли са Катеричка  дива и Владко, отдавна не са се разписвали?

Аз да ви кажа-Георги и баща му ходиха на 3-ти март да гледат парада и войниците. Имало много хора и за да виждат заели някакво стратегическо място до полицаите и президентската кола. Та по някое време Георги отнесъл една милувка от адаша президент Mr. Green

# 36
  • Мнения: 192
 newsm59 nbirthday Tada  ura  Party Time smile3510Даниел и Евгени! Здраве,щастие,късмет и подаръци безчет!Весел празник!

# 37
  • Мнения: 24
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на патерици НА МАЛКА СЧЕТКА Да ви е жив и здрав момъка newsm03. Мамо Веси, не се коси, може да е за добро. Празника си е ваш и няма да ви избяга. Аз все още за нищо не съм мислила, но другата седмица ще гледам да приготвя всичко. Честит празник и на днешните юнаци - Евгени и Даниел. newsm59

# 38
  • Мнения: 1 502
Честит Рожден Ден на днешните рожденици! newsm59

Ние сме в момента с Т и лежи и гледа Колите. Цяла нощ не е спал непрекъснато искаше да го мажа, милия така е пъпчасал, на нищо не прилича, вече и по лицето има.  ooooh! Ходи непрекъснато с вдигната тениска и ми вика "Мина, мамо, мина...", вече били минали пъпките, а те така са загоряли, още по-кофти изглеждат. Принудих се да изляза с колата, че да може да поспи, че да не е крив с баща си, понеже съм на събрание тази вечер.  Веднага заспа и един час съм карала из града. Утре ще се гледат с баща си, а аз ще съм на работа.

Знае ли някой по колко дена е карантината. Имам една книга, и в нея пише, че едва на 11-я ден детето не е заразно, вие кога ги пуснахте отново на градина?

Еее, браво на Гого, късметлия! Grinning

Хайде лека вечер, да отивам да строим с кубчетата, че сега това иска да прави.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 1 215
Честит рожден ден на Евгени и Даниел! Да са живи и здрави и много да слушат мама!


Мамо Веси, не се ядосвай, случват се такива неща, може по- късно да го отпразнувате рождения ден. Тъкмо героят ще има две партита- едно в тесен кръг в къщи и едно като оздравее. Кой като него.

Аз да ви се оплача, откриха ми камъни в жлъчката след няколко гадни кризи миналата седмица. Досега съм с еконсултирала с двама лекари и двамата казаха, че трябва да се оперирам и дори и да го забавя с диети в крайна сметка ще трябва да го направя.

# 40
  • Мнения: 445
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЛАДКО И ДАНИ!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВИНАГИ ЗАСМЯНИ!

АЗ ДНЕС ПОЛУЧИХ КАРТИЧКИТЕ ЗА 8МИ МАРТ ОТ ЯСЛАТА НА МАРТИ! СТРАХОТНИ СА, А САМИЯ ТЕКСТ КЪМ ТЯХ НАПРАВО МЕ РАЗТОПИ:

ОЩЕ НЕ УМЕЯ НИЩО ДА РИСУВАМ,
НО ЗА ТЕБ ЩЕ ПЕЯ МАМО,
И ЩЕ ТЕ ЦЕЛУВАМ!

ПРОСТО МИ ПРОЗВУЧА СТРАХОТНО И ВИ ГО ДАВАМ ЗА ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ВАШИТЕ БАБИ ЕВЕНТУАЛНО.

ТОВА ПОЖЕЛАНИЕ МНОГО ДОБРЕ СЪОТВЕТСТВА НА МОЯ СИН. ЗАТОВА ЗАЩОТО НЕ МОЖЕ ДА РИСУВА МИЛИЯ НАИСТИНА НИЩО, НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА ЗНАЕ ВСИЧКИ ПЕСНИ И ГИ ИЗПЪЛНЯВА МНОГО ДОБРЕ. ТЪЙ КАТО И АЗ И МОЯ БАЩА СМЕ ХОРИСТИ, Е ЯСНО НА КОГО СЕ Е МЕТНАЛ.

МАМО ВЕСИ, КОЛКОТО ПО-РАНО Я ИЗКАРА ДАНИ ШАРКАТА, ТОЛКОВА ПО-ДОБРЕ. ТАКА ЧЕ НЕ СЕ КОСИ. ВСИЧКО МИНАВА И ЗАМИНАВА.

ДНЕС ПИТАХ И НАШАТА ГОСПОЖА ЗА ТОРТАТА И ТЯ МЕ УВЕРИ, ЧЕ МОЖЕ ДА ЗАНЕСА ТАКАВА, СЪС СЪОТВЕТНИЯ СЕРТИФИКАТ ОТ ФИРМАТА-ПРОИЗВОДИТЕЛ.

ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИ

# 41
  • София
  • Мнения: 35
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ НА ВСИЧКИ МАРТЕНЧЕТА ДО СЕГА! newsm59  bigdance2
МНОГО ЗДРАВЕ И РАДОСТ  ЗА МЪНИЦИТЕ , А НА МАМИТЕ - ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 948
Леле, колко съм завеяна! Бях сигурна 100%, че се разписах в новата тема...и се чудя защо никой не пише в нашия месец, и си чакам "нови съобщения"  Simple Smile Накрая си викам, край, отивам да честитя...вие три страници сте натракали  Simple Smile

Поправям се:  newsm44  bigdance2 ura newsm44  bigdance2 ura

Честит празник на тези, които пропуснах  Blush, и на Зарко, и на Виктор, и на Боко, и на Йоана...Да са здрави, весели, щастливи! Кога минаха три години!!!

Мамо Веси, да я изкара леко детето! Много лошо, ама ще му направиш празник после.

Ние изпратихме поканите; ще сме у нас. Избрах и подаръците: пясъчник за двора, и СД плейър (да не ми пипа компютъра). Сигурно ще съжалявам, защото идва с микрофони, но пък ще е толкова щастлива  Sunglasses Иначе всичко ще е "мечо пуф"...

Направих и календар, сега задраскваме и броим дните до празника (отбелязан порядъчно с балони, торта и подаръци)  Mr. Green Писна ми да ме пита кога ще ходи на плуване и кога ще носи сандвич в градината (единия ден обядва там)...Сега всичко се изясни  Simple Smile, гледа в календара и знае  Joy

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честит рожден ден на Стани  Tada  Party Time!!!! Да е много здраво и все така будно хлапе!

Мамо Веси, карантината е 10 дни, броени от появата на обрива. При нас за да го пуснат детето пак в градината искат бележка от личния лекар. Мишо тръгна на градина на 12-тия ден след появата на обрива.

Мишолина, тъкмо се чудех къде се скри, а то какво било. И Мишо има едно касетофонче с микрофон и постоянно пее  Mr. Green. А, как върви плуването ? Още ли е толкова драматично тръгването от басеина?

didi77, много сладко стихче. Ще го кажа на Мишо, че и той не си пада по традиционната живопис  Mr. Green. Рисува само някакви спирали, кръгове, т.е. драска.

Sallys, желая ти успешно лечение и край на страданието.

# 44
  • София
  • Мнения: 747
Честит рожден ден на Станислав! Да е жив и здрав, да радва мама и тате Grinning

Аз вчера извадих бебешките дрънкалки и гумени играчки- ами какво да ви кажа, Георги цял ден си е играл с тях, до Камен хич не можаха да стигнат Mr. Green Вчера поръчахме тортата и за роднинското парти, запазихме места и в ресторант и сега чакаме Денят Grinning Георги напоследък се заглежда по женски подаръци, искал да бъде принцеса и едни такива ги говори Mr. Green Баща му умира от яд Mr. Green Ама нека му, защото три години му се моля една кукла да купим на детето да се учи да я храни, да се грижи за нея, но не дава- коли, строители и конструктори. Тези дни купихме нови кошове за играчки, за да ги сортираме малко- ами само здравите коли са над 100, счупените да не броим.
 Ох, не мога да споделя- утре ни пристига холовата гарнитура- от три месеца сме я платили и поръчали, изчака ми се чакането Crazy Така лекинко завиждах на Мама Веси за фотьойла й, но от утре и аз ще си имам люлеещ се Grinning, че сега нямам едно удобно място , където да кърмя...

Хайде, лек ден от нас  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт