МАРТенчетата сами слагат на тортата 3-те свещички!

  • 20 308
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Цъфнали дръвчета и зелени тревички канят  навън мартенските ни птички...
Това заглавие ми хареса на мен Simple Smile.
mama bube ще се радвам да споделиш как баткото се е държал при първото пломбиране на зъб? Хриси ще ходи другата седмица на зъболекар, дано не се налага пломба  Praynig.

# 286
  • София
  • Мнения: 472
Цъфнали дръвчета и зелени тревички канят  навън мартенските ни птички...
Това заглавие ми хареса на мен Simple Smile.
mama bube ще се радвам да споделиш как баткото се е държал при първото пломбиране на зъб? Хриси ще ходи другата седмица на зъболекар, дано не се налага пломба  Praynig.

Ами беше спокоен, но зъболекарката ни го прави на 2 пъти за кратко, да не може да се усети.Преди това му бръмча малко с машинката да види какво прави и каза ,че ще му почисти едното зъбче и ще го намаже с кремче за здрави зъбки. Беше много бърза и през цялото време му разказваше нещо , за да не мисли за зъбчето.
Той после и стана голям фен и искаше постоянно да го водим да му маже зъбките с крем Joy
И досега е такъв .Жената успя да го предразположи и нямаме никакъв страх, но не иска да ходи на никаква друга зъболекарка. Накарах го в училище минало лято да си направи 2 пломби, че нашата беше в майчинство , той само намираше кусури на зъболекарката и накрая заяви,че там не иска да ходи повече( а жената беше много внимателна и пломбите са направени много добре)...
Така,че наистина страшно много зависи как ще предразположат малкото човече!

# 287
  • София
  • Мнения: 2 271
Ау, като ви чета с тези кариеси... Трябва и аз да прегледам хубаво зъбките на Боби.
А оплакват ли се от зъбобол, или просто вие ги забелязвате кариесите?

Аз да похваля мойто зверче - вече може да кара колело (с помощни колела, естествено). До сега видях голям, докато го науча сам да върти педалите. Е, научи се и дори кара сам по нагорнище.  Rolling Eyes

И да попитам за градината - децата, които ходят на ясла, още ли я посещават, или ги прехвърлихте в първа група вече? Аз след много чудене, реших да оставя Боби в яслата до края на тази учебна година. Но сега, пък се замислям, дали не сгреших...  Thinking

# 288
  • София
  • Мнения: 472
ние сме в градина вече.В нашата ясла останаха деца до 2,5 годинки и ние още през октомври се преместихме в първа група.Борко се развива много добре там ,въпреки ,че е с една година по-малък , се справя със всичките занимания много добре.Рисуват, апликират, учат стихчета и на него му е много интерсно, докато в яслата си беше бебешка работа и особено наесен като приеха 15 дребосъчета, ревящи и много по-малки от него ( тогава той беше на 2,7 месеца) , решихме ,че няма смъсъл да остава при бебетата.
Децата сега се развиват по-рано и е добре и средата да предполага това.
Незнам как са организирани при вас яслите, но при нас от яслата децата преминават в първа група през септември, не сега.

# 289
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз имам право да подам молба за преместване в първа група и сега, но така реших и го оставих в яслата. Точно това ме притеснява - че е с бебета и няма много какво да научи от тях. Обаче, пък в първа група, децата са си по-големи от него и може да има проблем с това. За това мисля, че е  по-добре да изчакаме до есента.

# 290
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Lara, Хриси не се е оплакал да го боли зъбче. Мъжа ми забеляза точицата. Дано не се налага пломбиране  Praynig.
Тъй като никой не се престраши да пусне нова тема, пускам аз Wink. Ако имате претенции към избраното заглавие кажете си Simple Smile.
Цъфнали др … 95;ки

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 16:29 от Tedulina

Общи условия

Активация на акаунт