МАРТенчетата сами слагат на тортата 3-те свещички!

  • 20 314
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 24
Най после да кача снимките заповядайте на нашето малко парти! Grinning

# 241
  • София
  • Мнения: 747
mama bobi, много са хубави снимките Grinning А какви торти самоооооо...страхотни Grinning Като гледам много подаръци е получила Ели- това може би са една от най-красивите гледки- дете да разопакова подаръци Grinning

Мамо Веси- страхотна прическа си изпипала на Дани Grinning Като чета за подстригването тези нашите деца все едно са от една и съща реколта Mr. Green Ама при нас положението май е най-тежко- все още не дава да се приближи ножица до него и аз все още го подстригвам когато спи. В резулта на което той си ходи все накълцан, но това е положението и май ще е до първи клас като гледам Mr. Green

 Ето малко снимки и от нас

http://www.sabev.net/george/

http://www.sabev.net/kamen/

и едно клипче с Георги (на който му се гледа, никога не се е отличавал с певчески възможности , пък и голям срам го гони като го снимам  )
http://www.youtube.com/watch?v=L9f5SoSHsNA

А, и да споделя- това е една от любимите ми теми във форума, мисля, че ще е интерсна за много от вас, ако не сте я чели вече де 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=43695.0

Лек и приятен ден от нас, ние може би ще идем до някой от парковете на разходка, но все още не сме решили къде

# 242
  • Мнения: 1 502
Лелеее, Чара, поздравления! Направо ми стопли душата със снимките. Страхотна семейна атмосфера, това ми е мечтата, къща-дворче с цветенца и игра с децата под слънцето.  Hug Аз вече съм се отказала от тази си мечта, че тук стана една скъпотия, може на дърти години с внуците да се наслаждавам на тия моменти.

Големи са сладурковци, а за постригването на Гого, направо ме разби, аз си мислех, че той ходи на фризьор, а то кой бил фризьора- мама. А Камен, направо блаженство, в люлката под слънцето, ех живот...

Ние днес подкарахме колелото на баткото, но беше голям студ и се прибрахме. Малко му идва голямо, но се справя.

Ох, че трябва да ставам, Лек ден на всички!

# 243
  • Мнения: 948
Чара, видях си Марианата на снимките  Simple Smile Снимали сте я как "скача" на въже  Joy

mama bobi, разкошни снимки на Ели; супер парти е било!!!

Ние сме обратно в Лондон, и понаваксах с прането и куфарите. Още ми е след-ваканционно тъжно, обаче; хубаво си беше вкъщи!

Сега водя преговори с шефа за по-дълго майчинство; ако ме съкратят, ще съм си в БГ цял август  Sunglasses Та, стискайте палци да ме уволнят  Simple Smile

# 244
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Мишолина, стискам палци нещата ти да се подредят както искаш: уволнение, нека да е уволнение  Wink. Мишо като ти види аватара и вика :"А-а-а, Марианка!" Явно си я е харесал, защото разпознава само нея, т.е. свързва образ с име.

Иначе харесахме и снимките на Ели, и на Гого и Камен.
Чара, наистина страхотно местенце сте си сътворили. Много ми хареса и благородно ви завиждам  Simple Smile!

При нас нещата около третата сливица на Мишо са вече ясни - операция! Най вероятно ще бъде към средата на май. Правиха му снимка и се оказа, че е доста  уголемена и ме е страх да не започне да притиска Евстахиевите тръби и да влияе на слуха му. Освен това хремата не спира, а от там и кашлицата и е податлив на инфекции. Правиха му изследвания, че вдигаше много странни температури без други симптоми и се оказа, че "изкарал нещо бактериално", както каза лекарката. Сега ще пие за първи път в живота си антибиотик  Sad. Та такива ми ти работи.

# 245
  • Мнения: 24
Здравейте мамита! Идват много хубави пролетни празници и пожелавам на всички да са здрави. ivap много неприятно това със сливицата, но то ще се оправите и ви пожелавам успех. Мишолина стискаме палци, щом е за такава кауза. Днес ще ходим да си търсим кошничка за лазарката, че в събота ни чака голямо обикаляне, в яслата са научили песничка за великден, и само ми пее в къщи за яйцата Laughing А в неделя сме на празник на Ловеч - много е хубаво, има дечица та пеят и играят народни танци, а също така и винаги има много грънци, и задължително си купуваме за здраве в къщата, само дано да е хубаво времето Praynig
 Ми това от нас ! Спорен ден!

# 246
  • Мнения: 192
Здравейе,мами!Отдавна не съм сядала да пиша.Или време нямам или батко е седнал на компютъра.
c'Mon, много весели снимки.  Simple Smile
Страхотна сбирка на мартенчета и техните родители и по-малки братчета.  Grinning

Mama Vessi, голям сладур е  Дани. Упорита жена си , ей!  Simple Smile

alexsander_nikol, Никол е прекрасна .
Благодаря Горска фея!Дани е страхотен Mama Vessi
ivap  много неприятно,но щом трябва да се оперира.
 c'Mon  чудесно парти.Радвам се ,че операцията на Габи е минала и тя е добре.
Така като чета май трябва да видя Никол дали няма трета сливица,също е почти винаги с хрема ,трудно диша през носа.Тази зима страшно много боледува.
Трябва да ставам .Приятен ден и весели празници!

# 247
  • Мнения: 952
Привет мацки и от мен Laughing скоро не съм влизала и не съм писала ама като почнах работа и не остава време. Ние с Вики сме си в къщи от сряда защото той е болничък, има налепи по гърлото,и подържаше висока Т, някаква бактериална инфекция било това, каза докторката. Но Слава Богу от вчера вече няма Т и е доста добре явно бързо се възстановява Praynig. И така като махнем това всичко останало е едно и също работа, ясла,разходки, в къщи и т.н.
Честита прическа на Дани Laughing и браво на мама Веси направо е зазазвиждане с тези фриз.умения Wink Аз също имах този проблем с Вики беше истински кошмар ходенето на фризьор то не бяха уговорки приказки маймунджулъци но нищо не минаваше,просто дойде момента в който той сам реши че иска да ходи на фризьор и да му правят прическа. Стигнахме до там че купихме машинка и сега ходим с нея да го постригват,но той вече ходи с кеф,фризьорката му е приятелка,даже като сяда казва искам иглички и гел Mr. Green и после се кефи пред огледалото Crazy но докато дойде този момент си беше ходене по мъките.

ivap,дано всичко мине добре с операцията на Мишо,не се притеснявай,наистина при отсраняването и, се решават голяма част от проблемите Peace Пиши после кое как е минало.
Чара къщичката и дворчето са супееер направо си е семейна идилия отвсякъде, Hug браво Peace Абе мами на момчета я да ви питам вие нещо правите ли по въпроса със забелването на пишоците на момчетата? защото ние почнахме със забелването на Вики още като бебе но до към 8-я месец само и после аз реших че това е голяма глупост и спряхме.Но като ходихме на лекар за гърлото и тя ме попита докъде сме стигнали с процедурито напишката newsm78..аз и казах че нищо не правим итя каза че трябвало и  как след това едва ли не задължително сме щели да търсим хирург щото щяло да се получи възпалени е и т.н и т.н. Което пак почна да ме гложди дали пък не трябва и сега се чудя какво да правя newsm78

# 248
  • София
  • Мнения: 747
Я да видим днес кой ще черпи... Grinning Grinning Grinning

Цветина, честит имен ден, да си жива и здрава, много щастлива, да те радват децата и да те обича и глези татко им Grinning Grinning Grinning

Да са живи и здрави Елица на Мама Боби, Калина на Елкира, да са много красиви, мили и нежни като имената си Grinning Много подаръци и усмивки днес Grinning

Ивап, ще стискаме палци леко да мине при Мишо операцията. На мен са ми извадени всички сливиции, два пъти носната и след това на 7г трите наведнъж. Дано ми и замине всичко бързо.

# 249
  • Мнения: 1 502
Честит имн ден на нашите цветенца в мартенската дружина! Със здраве да си носите красивите и нежни имена!

  bouquet Hug  bouquet

Дано операцията на нашия Мишо мине без проблеми, а мама и тати по-малко да се притесняват! Hug

# 250
  • Мнения: 655
Здравейте и от мен.
Честит Имен Ден на всички мами и дечица,които празнуват днес.  bouquetМного здраве и късмет Ви пожелавам.

ivap,неприятно е,че ще трябва да се оперирате,но щом няма как...Днес моя колежка ми разказваше,че в понеделник ще ходи на същата операция с дъщеря си.Казали са им,че няма да ги оставят в болница. Операцията е лека,затова не се притеснявай много (въпреки че едва ли ще стане).Желая ви бързо оправяне и да пишеш как е Мишо.
Мамо Веси,браво на теб-голям фризьор си.А Дани направо се е променил с новата прическа - изглежда по-голям   Simple Smile.
Боби първия път много го беше страх от подстригването,но след като установи,че не боли,сега няма проблем. Преди седмица ходихме на фризьор и даже бързаше пред мен,за да стигнел по-бързо,че му пречела косата. Laughing А фризьорката му е първа приятелка. Laughing
malka s4etka ,за това забелване съм чела доста противоречиви неща.Едни доктори казват,че трябва да се прави,а други-че било садизъм едва ли не. Мен понеже ме беше страх,почти не съм го правила,но когато Боби стана на около 1,6 годинки,получи някакво срастване,наду се и ходихме да го цепят при хирург.Но каква беше причината незнам.Не съм много убедена и до днес,че беше заради забелването.

# 251
  • Мнения: 445
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАРТЕНСКИ ЦВЕТЯ И ТЕХНИТЕ МАМИ!
СТРАХОТЕН ПРАЗНИК Е ДНЕС, ВСИЧКО НАВЪН Е ПРАЗНИЧНО, ХОРАТА СА УСМИХНАТИ И ЩАСТЛИВИ! КАК ИСКАМ ВСЕКИ ДЕН ДА Е ТАКА!
И АЗ БЯХ ТАКА С ЧОРКАТА НА МАРТИ, ДО КЪМ ГОДИНКАТА И СЛЕД ТОВА СПРЯХ. СЕГА СЕ СЕЩАМ ОТ ВРЕМЕ НА ВРЕМЕ, НО ТЯ САМА СЕ ЗАБЕЛВА.
ЕДНА МОЯ ПРИЯТЕЛКА ПРАВИ ОПЕРАЦИЯ ЗА ПРЕМАХВАНЕ НА ТРЕТАТА СЛИВИЦА НА СВОЕТО ТРИГОДИШНО МОМЧЕНЦЕ ПРЕДИ 2 СЕДМИЦИ И ВСИЧКО МИНА И ЗАМИНА. СЕГА Е МНОГО ДОВОЛНА, ЗАЩОТО ИМА РЕЗУЛТАТ. ДЕТЕНЦЕТО Й Е СПОКОЙНО, СПИНКА ДОБРЕ ПРЕЗ НОЩТА И ДАНО И ЗАНАПРЕД ДА Е ТАКА. ТАКА ЧЕ, ИВАП И ТИ ТРЯБВА ДА СИ СПОКОЙНА.
НИЕ ЩЕ ХОДИМ НА ГОСТИ НА СВЕКИ ЗА ВЕЛИКДЕН И ЩЕ ОСТАВИМ МАРТИ ТАМ ЗА СЕДМИЦА, ЗАЩОТО ЗАМИНАВАМЕ НА ГОСТИ В АНГЛИЯ.
МАЛКО МИ Е ТЕРСЕНЕ ЗА ТОВА, ЗАЩОТО НЕ Е СВИКНАЛ МНОГО СЪС СВЕКИ, НО СЕ СЪРДЯТ И ИСКАТ И ТЕ ДА СЕ ПРЕДСТАВЯТ КАТО БАБА И ДЯДО. СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД И МАРТИ ДА Е ДОВОЛЕН ОТ ПРЕСТОЯ СИ ТАМ! МОИТЕ РОДИТЕЛИ ЩЕ ОТИДАТ ДА ГО ВЗЕМАТ НА 3 МАЙ И ЩЕ МИ ГО ВЪРНАТ ВЪВ ВАРНА.
ХУБАВА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ!

# 252
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Благодаря ви момичета за окуражителните думи. Аз вече проучих всичко по въпроса и свикнах с мисълта за операцията. Сега само трябва да дойде момента ... абе много съм ербап, ама да видим като отидем.

Малка счетка, аз започнах да забелвам пишлето на Мишо когато беше на няколко месеца. И тъй като не се справях много добре, пък и прочетох различни мнения, реших да спра. Когато беше на 1 год. и 4 месеца, обаче му се събра смегма под кожата, която го дразнеше и предизвикваше сърбеж, пък и можеше да доведе до възпаление. Заведох го на уролог, който го забели изведнъж и го почисти. 2-3 дни го щипеше когато пишкаше и поплакваше. След като отмина този период, започнахме да му го забелваме при всяко миене и така до днес.

Диди, не се притеснявай за Марти ами се отдай на почивката в Англия!Сигурна съм, че ще свикне. Приятно изкарване.

# 253
  • Мнения: 24
Здравейте! Ние днес имаме куклен театър в яслата и очаквам да ми разправя довечера. В неделя ходихме на цветница в Ловеч и Ели беше много щастлива -  най интересни и бяха народните певици, стоеше до сцената и ги гледаше постояно. Толкова преживявания и то все нови, че като си тръгнахме към 17.30 само ми се усмихна в колата и след 3 мин. вече спеше Laughing Сега за празниците ще си ходим на село при баба, там ще си боядисвам яйцата, че ще бъдем всички за празника.
Чара, каква е тази носна сливица, за пръв път чувам за такова нещо  Thinking
Това от нас, чао!

# 254
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Чара, каква е тази носна сливица, за пръв път чувам за такова нещо  Thinking

Това е всъщност така наречената "трета" сливица. Намира се практически зад носа, в носоглътката /горе-долу/ и за това и казват и задносна.

В сряда Мишо имаха концерт-представяне в детската градина, на групата им за народни танци. Бяха ги облекли с народни носии, големи сладури. На мама гарджето се справи много добре, когато имам време ще кача снимки и клипче.

Общи условия

Активация на акаунт