МАРТенчетата сами слагат на тортата 3-те свещички!

  • 20 314
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 472
Мами, аз вече съм в празнично настоение!!
Ще почивам от утре до 7 май и заминаваме на Родопите на къщата.
Децата са ваканция , татето и той ще почива и отиваме малко да сменим въздуха и да отморим!
Децата да полудуват на воля по свежозелените полянки!
На всички Ви желая страхотни Велкденски празници, много радост , усмивки и пролетно настроение!

# 256
  • София
  • Мнения: 747
Мамо Боби, виждам, че вече Ивап ти е отговорила. Едно време, когато аз имах този проблем, значи преди около 25 години, така казваха- "носна сливица". Сега може би са станали по-прецизни в терминологията. Първия път когато са ми я вадили нямам спомен, но втория път бях на 5г и половина. Много ясно си спомням как една яка медицинска сестра ме стисна в скута си, само с местна упойка, видях всичко как стана само за няколко минути. После поседяхме отвън пред кабинета с майка ми 2 часа, на два стола, погледнаха ме лекарите и ни пуснаха да си ходим. тази сливица израсна трети път и на 7г ми извадиха трите наведнъж- за това лежах 10 дни в болница.

Ние утре също заминаваме за празниците- отиваме в Пловдив за десет дни- живот и здраве на 05.05 смятаме да кръстим и Георги, и Камен. Кръщенето ще е в църквата "Св. Богородица", но ресторант още не сме избрали.

Весели празници и приятна почивка от нас Grinning

# 257
  • Мнения: 948
Честит Рожден Ден, Чара!!! Много здраве, късмет, любов, и всичко най-най-хубаво!!!

# 258
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Честит Рожден Ден tchara !
Пожелавам ти много радост, здраве и любов!

# 259
  • Мнения: 655
Честит рожден ден,Чара! Желая ти много любов,здраве и щастие!

# 260
  • Мнения: 445
Христос Возкресе!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЧАРА! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, ЛЮБОВ КЪМ СЕМЕЙСТВОТО ДА ИМА В СЪРЦЕТО ТИ!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!

Марти е при бабите си и сега на мен ми е малко терсене, не съм свикнала да съм без него. Но ще издържа в следващите 10 дни.

Поздрави и целувки на всички!

# 261
  • Мнения: 24
Чара, честит празник   bouquet   bouquet   bouquet , да си обичана майка и съпруга!
Чакаме снимки от празниците ви. Аз качих снимки от лазар и цветница и от боядисването на яйца в детската ясла . За празниците ще пътуваме и затова весели празници от нашето семейство и леко с агнешкото  Laughing

# 262
  • Мнения: 1 502
Таничка, мила мъжка майко! Честит рожден ден! Желая ти мнооого любов, здраве и невероятно щастие с твоите мъже!


Искам само да направя лек запис!  Peace Имам много работа покрай пускането в нета на сайта на детската ни градина, трябва до края на месеца, началото на май да бъде пуснат, а аз нямам никакво време през работно време и трябва в къщи да работя по него, таткото ни заминава на турнир и аз ще съм сама с командосите и кое по-напред ще правя нямам идея.  #Crazy  Този път се изложихме, козунака не стана, реших да се довря на таткото да го пече и нищо не стана едно черно паве, объркал системите за печене  #Cussing out, ядохме яйца на глава. Дани като ги подпука яйцата   easter, докато не ги изпочупи всичките не спря.  Joy

Хайде лека седмица, ох как ви завиждам за майските празници... Blush

# 263
  • Мнения: 1 502
Ехооооо, къде сте се изпокрили? Много празнувате ей..
 Hug Hug Hug

Ние на 1-ви май бяхме на излет с 10-на семейства от БГ. Изкарахме си страхотно. Ето ви малко снимки от събитето.  Mr. Green

ПИШЕТЕ ДЕЕЕ! Crossing Arms

# 264
  • Мнения: 24
didi77 ЧЕСТИТ РОДЖЕН ДЕН! ПОЖЕЛАНИЕ ЗА МНОГО РАДОСТ И УСМИВКИ И МНОГО ЛЮБОВ ОКОЛО ТЕБ!  :bouque
 newsm38 newsm38 newsm38 newsm38...... и така до 31 Laughing Весел празник от нас.

# 265
  • Мнения: 948
Честит празник, Диди! Да си здрава, весела, щастлива!!!

Наистина много тихо тук  Simple Smile Личи си, че стана лято  Simple Smile

Ние имаме гости за празниците, пълна къща, много е весело; покрай тях пак пообиколихме местните забележителности...но пък няма време за форум  Laughing

Днес Мариана избягала една обиколка на стадиона, 400 метра, след едни по-големи деца, такър-такър, и тя Петка с мъжете  Crazy Сега спи  Sunglasses

Мамо Веси, не съм гледала снимките; ще се поправя довечера, винаги са интересни твоите  Simple Smile

# 266
  • Мнения: 655
Диди,Честит рожден ден! Желая ти най-вече здраве,много любов и щастие.  bouquet
Не знаех,че си родена на 4 май. Аз вчера имах рожден ден   Simple Smile.

# 267
  • Мнения: 1 502
Да ни е жив и здрав нашия Гого! Честит Имен Ден! Чара, да ви е жив и здрав баткото и мнооого да ви радва! Да е най-добрия батко на света! cheers

# 268
  • Мнения: 952
Да ни е жив и здрав нашия Гого! Честит Имен Ден! Чара, да ви е жив и здрав баткото и мнооого да ви радва! Да е най-добрия батко на света! cheers
Peace  bouquet  bouquet
 ЧЕСТИТО НА НАШИЯ ХУБАВЕЦ,ДА МУ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО И ДА БЪДЕ ДОБЪР СИН И БРАТ  bouquet

didi77, ЧРД на патерици жива и здрава  bouquet

# 269
  • София
  • Мнения: 747
Привет, момичета Grinning
Ние се прибрахме снощи късно, днес цял ден не можем да си подредим багажите, пък и за гости се приготвяхме. Едва сега малко поутихна вкъщи Grinning

Много благодаря за поздравите за рождения ми ден, В Пловдив нямаме нет и нямаше как да се включвам оттам.
Диди77, на патерица искам да те поздравя- да здрава ти и семейството ти, да сте щастливи заедно, много любов и късмет Grinning

Мама на Бобо , и на теб желая всичко най-хубаво- много, много здраве щастие и късмет Grinning

Благодаря от сърце за милите думи и пожелания за моя малък голям син Grinning

Вчера  минаха и кръщенетата- и двамата много плакаха, направо си ревяха, а Георги чак се дереше от рев. Кръстникът и мъжът ми едва го одържаха-сълзи, сополи, ритане,- ужас! Монго се изплашиха ,милите. Камен по принцип е много спокоен, не го бях чувала така да реве. Попът доста се затрудни да му отреже косица, много е плешиво хайванчето Grinning И двамата престанаха изведнъж да плачат в момента, в който излязохме от църквата.  Имахме много гости, много дечица- 13 броя  Grinning Подаръци-безброй- основно дрешки, няма да имат износване- получиха по около деситина панталона и два пъти повече тениски и ризки.  Снимки ще има но след няколко дни, че не са ни ги изпратили още.
Ох, много хубаво ми беше тези дест дена, много се разтоварих Grinning

Общи условия

Активация на акаунт