очна клиника във Варна!

  • 97 320
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
Клиниката на доц. Георгиев се намира на ул. Христо Попвич намира се заг градска болница надявам се вече да си я намерила но ако не си това е адреса

# 16
zdraveite niakoi moje li da mi dade niakakav tel na o4na klinika SVETA PETKA predvaritelno blagodaria

# 17
В никакъв случай не отивай те
в очната клиника "Света Петка"
при доцента Митов
това е семейна клиника дават големи надежди,
а накрая нищо в момента търся хора, който са
им сърбали попарата. Ако има навити да ми пишат
на е-mail   tiho77@mail.bg
Готов съм и да извикам "Господари на ефира"
Една птичка пролет не прави.
Мене ме излъгаха и така затънах с 800 евро.
Е, нека да не допускаме това да продължава...

# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
4акай малко, какво е станало ,за какво са ти взели 800 евро? аз ходя всяка година там заради дребка, на контролни, 4акаме след години операция, но като знам наплива за една година напред!ние идваме от 4ужбина за малко и все пак ни вместиха,макар ,4е на друг лекар се слу4ихме от заетост на лекуващия, са доста търпеливи с деца! тя ходи там от бебе и изкарва целия курс на прегледа  от около 1.40 минимум!много трудно е да се запиш€ш и да се вредиш!

# 19
кажете ми доц.Кохтрова работи ли с нзок и каде преглежда.Благодаря преджарително

# 20
  • Мнения: 1
Аз също виждам благодарение на доц. Георгиев, откриха ми вродени пердета и на двете очи и той ме оперира...сега редовно водя и сина ми на контролни прегледи при него, който е на 2 год и 4 мес.Днес пак ще го водя, че снощи му гнояса оченцето и предполагам,че е конектевит...телефонът на доц.Георгиев е 052/608506...намира се до Ботевата градинка...
 

# 21
  • Мнения: 7
мисля да отида при доц. георгиев...после ще ви кажа как е минало.Надявам се наистина да е добър специалист

# 22
Доц. Георгиев е добър и внимателен. Работи евтино и не предписва лекарства "между длугото и които няма да навредят". Той преглежда малкият ми син, беше на 1 г. Още като го погледна ми каза диагнозата.
 

# 23
  • Мнения: 0
EyeSTAR Световна Лазерна Клиника в Истанбул:

1. EyeSTAR LASIK лечение за двете очи, с най-модерната техника в света.
2. Пълен предварителен преглед и тестове дали сте подходящ(а) за лечението.
3. Wavefront Optimized процедура без допълнително заплащане.
4. Необходимите капки за очи.
5. EyeSTAR Вижън застраховка, покриваща зрението Ви пълно и доживотно, включително enhancement процедура, ако стане необходима.
6. Неограничен брой прегледи след лечението.
7. Транспорта от/до летището/автогарата, хотела и EyeSTAR.


http://www.lasik.bg

# 24
  • Русе
  • Мнения: 5 351
Здравейте - интересувам се от актуална информация за очна клиника "Св. Петка" - Варна относно цена на преглед и чака ли се много за записан час? Мерси предварително на отзовалите се с инфо.

# 25
  • Мнения: 0
Не ходете за нищо на света при този некадърник доц. Митов (обирджия). На времето бяхме записали час за моя племенник .Недоносено дете на 4 месеца зимата, идваме от Шумен в 7 часа чакаме отвън до 8.30 , влизаме и някаква лелка ни казва че Доцентът бил на почивка и нямало да дойде и с малко дете на къде в очна болница (държавната).И там попаднахме на хора Доктор Светла Николова тя е човекът .Имахме отлепване на ретината на двете очи но спешна операция и сега детето е добре, с очила но вижда.Като съвет не ходете в частни клиники няма смисъл.Сами решавате !!!!

# 26
  • Мнения: 0
Искам да изкажа огромната си благодарност към доц. д-р Е.КОНТРОВА. Тази жена е богиня, супер внимание и личен подход към децата и родителите. забележителна е със своя профисионализъм. Господ здраве да и дава и  продължава да помага на дечица с очни проблеми-  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
  • Мнения: 151
Видях само едно мнение за д-р Хубанов от очна клиника "Свети Николай Чудотворец".
Има ли някой впечатления от него?

# 28
  • Мнения: 0
Посъветвайте ме кой е най добрия очен лекар във Варна имам проблем с едното око и не знам към кой да се обърна.Много клиники, много лекари но не всички стават.Предварително ви благодаря.

# 29
  • Мнения: 2 746
Д-р Хубанов е много добър специалист.

Общи условия

Активация на акаунт