Специфични дати за рожден ден.......

  • 4 216
  • 120
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 784
За мен е без значение. Но предпочитам той да си има своята дата, а не да е дублирана с друг празник.

# 106
  • Мнения: 1 919
няма значение

# 107
  • Мнения: 199
мисля, че няма никакво значение. ако пренося с 4 дни, може да се получи 08.08.08  Mr. Green  но има по-важни неща от датата.  въпреки, че аз съм родена на 7.7.'88 и винаги много съм се кефела  Party на който каквото му се падне   Peace

# 108
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Сина ми е роден на 1-ви Юни,
Аз съм родена на 31-ви Декември,
Майка ми на 9-ти Септември  Mr. Green
Ако не друго, са запомнящи се дати и никой не ги забравя  Wink

# 109
  • Мнения: 1 029
Не не бих искала... така ще имаме повече поводи за празници, които не се застьпват един с друг.  Wink

И аз не бих искала поради същата причина. По-интересно е това с натрупването на числа, особено ако не е било планирано...

# 110
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По принцип нямаше значение,но моя син се роди на 15.09 приятно ми е Simple Smile

# 111
  • Мнения: 78
И за мен е без значение Simple Smile То така или иначе се превръща в най-специалния ден  Heart Eyes

# 112
  • Мнения: 4 621
Без значение е Hug

# 113
  • Мнения: 23
И за мен по принцип няма значение на коя дата е родено детето! но когато бях бременна термина ми беше в зодия лъв а на мен не ми се искаше да е лъв а дева (като баща си и дядо си) но за тези неща не можеш ти да решиш при нормално раждане. но се случи така че преносих 2 дни и се роди зодия дева! но то и това няма значение нали си е моето зверче!

# 114
  • Мнения: 363
нямам нищо против да е на 29.02! но няма да хвана промоцията Wink
за 07.07.07г. и да ми се иска... пак греда!
а другите празници не са специални дати за  мене!

# 115
  • Мнения: 11 607
Спечифична и интересна дата може да е рожденната дата на някой известен човек...Баща ми винаги изтъква,че е на една дата с Хитлер.......(то черен хумор де, ама...пак е начин да се запомни)

# 116
  • Мнения: 118
Без значение

# 117
  • Мнения: 686
Синът ми се роди на Коледа.
Дъщеря ми не е родена на празник.
Все пак не мисля,че има голямо значение на каква дата е родено детето!

# 118
  • Мнения: 4 447
Не съм аз тази, която да определя. Нямам никакви претенции. Каквото Господ е решил това да е.

Калоян е роден на 12-ти декември. Термина ми беше за 25 или 31-ви.  Grinning

# 119
  • Мнения: 681
Принципно за мен е без значение,все пак дъщеря мш се роди на 1 ноември-деня на будителите,празника на лекарите и св.Кузма и Дамян- 3 в 1 !!!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт