Специфични дати за рожден ден.......

  • 4 223
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 216
Моят син е роден на 3 март- голям национален празник. И сьм много горда от този факт,ще го вьзпитам така,че и той да се гордее с тази дата.

# 91
  • София
  • Мнения: 932
Оооо nellyani  да ви е жив и здрав рожденика  bouquet

графиня Хартенау Благодаря много за пожеланията  Wink

# 92
  • Мнения: 2 663
малката ми дъщеря е родена на 8 март,планово секцио на всичко отгоре #Crazyпросто тогава на лекарката й  беше свободна сутринта...сега малко съжалявам,защото рожденият й ден винаги ще преминава покрай общия женски празник Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 7 201
Без значение,но по една случайност сина ми е роден на 13.03.2003г.-съвпадение на цифри--дори в 3 часа! Grinning

# 94
  • Мнения: 3 775
Казват,че на Коледа и Великден се раждат благословени деца.Не знам...
Синът ми е роден на Бабинден и определено имаме полза от това Wink

# 95
  • Мнения: 63
Абсолютно без значение!Сина ми е роден на 9 септември 2006  bouquet

# 96
  • Мнения: 1 817
аз съм родена на 03.03. , което без съмнение е "специфична" дата Wink Всички празнуват.
На същата дата е родена майка ми Thinking Раждала ме е на рождения си ден...Живот Thinking
Харесвам повтарящите се числа и леснозапомнящите се. Точно затова избрах за РД на малкия ми син  датата 10.10. Харесва ми. Раждах секцио.Те пък взеха, че го изкараха в 10.10 часа smile3501

# 97
  • Мнения: 520
Дъщеря ми се роди на Коледа  /25.декември.2006г/

# 98
  • Мнения: 3 695
Не, предпочитам рожденния ден да си е само негов празник  Peace
Peace

# 99
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Не, не искам. Предпочитам датата, на която само реши да се появи   Wink

# 100
  • Мнения: 66
Не искам да е на специфична дата - нейния рожден ден е достатъчен празник за дома ни   bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 5 079
Не, искам да е родено в съвсем обикновен ден, който да направи необикновен за мен! Heart Eyes

# 102
  • София
  • Мнения: 275
За мен е без значение, въпреки че дъщеря ми се роди на 13.10.06г., петък. Това ми стана любимото число, въпреки, че за някои е фатално. Simple Smile

# 103
  • Мнения: 953
И да искам и да не искам дъщеря ми е родена на празник на 6 септември, термина ми беше за 1.09.

# 104
  • Мнения: 1 138
За мен няма значение. Синът ми се роди в обикновен ден, който стана семеен празник.

Общи условия

Активация на акаунт