Специфични дати за рожден ден.......

  • 4 204
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 545
Моята Ева е родена на 08 март - така се случи просто, нормално раждане. Честно да си призная, май е по-добре да не се ражда на празник, защото на такъв ден си има един вид "съперник" за внимание  - съответното събитие, което се празнува. Особено ако си роден на Нова година или пък на Коледа. Не си падам по двойните празници, но при нас просто така се случи. Освен това някои хора не признават за празник "8-ми март" - бил комунистическа щуротия. Все пак си мисля, че независимо на кой ден е роден човек, винаги може да си направи щур купон, важно е настроението.

# 16
  • Мнения: 1 272
Моята дъщеря е родена на "специфична дата" - в последния ден на най-краткия месец в годината - днес. Ако не друго - лесно за запомняне. Племеницата ми е родена на 14.02 - това направи тази дата нейн рожден ден за нас Wink
Всяка дата е подходяща за рожден ден Peace

# 17
  • Мнения: 5 140
Честно казано ми е безразлично, няма никакво значение.

# 18
  • Мнения: 4 451
На мен лично ми е все едно.

# 19
  • Мнения: 93
Защо пък не! Аз и сестра ми сме родени на 08.12. -студентския празник.
Дъщеря ми замалко да се роди и тя на 08.12. не че е кои знае какъв празник, но винаги ми е харесвало това че съм родена на тази дата.

# 20
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Сама по себа си датата на която е роден е специфична и много важна в живота ни.

# 21
  • Мнения: 63
Моя син е роден на 06.06.2006-дяволската дата я наричат някои,а на мен много си ми харесва Simple Smileпо принцип ми е все едно кога ще е родено детето ми.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 588
Няма никакво значение за мен.
Аз също като бях по-малка се дразнех, че рожденият ми ден е през лятото и не мога да черпя съучениците си, а и да ги поканя, защото повечето бяха по почивки. Grinning

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 23:19 от passion

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз не желая рожденния ден на децата ми да бъде свързан с някаква друга дата. Сам по себе си РД-то си е уникално за нас.

# 24
  • Мнения: 315
Хубаво е на някоя специфична дата, но все пак, когато се роди, да е живо и здраво  Peace

# 25
  • Мнения: 3 314
Безразлично ми е  Hug 

# 26
  • Мнения: 1 193
"Не", бих искала да е специален ден само за дечко. Всъщност, когато -тогава  Hug Да са живи и здрави  Peace

# 27
  • Мнения: 3 376
Moя син се роди на 31.12-сам си избра тази дата.

Първия му РД го отпразнувахме с роднини,по-натък живот и здраве ще видим.
Макар че и аз се чудя като поотрасне как ще събираме деца за празнуване,то на тая дата всеки е зает с приготовления за празника вечерта или е някъде на почивка.

Спомням си като малка колко тъжна беше сестра ми,че е родена лятото,когато всички бяха ваканция и всеки беше нанякъде.
Дано моето дете да не ги изживява толкова тежко тия неща. Crazy

# 28
  • Мнения: 4 753
"НЕ".... искам рождената дата на детето ми да си е само негова и да не се свързва с някакви други празници.... естествено в повечето случаи не може да се избира

# 29
  • Мнения: 2 100
Все ми е едно, само да не е лятото, че няма деца, с които да се празнува  Laughing Иначе мъжа ми е роден на специфична дата-01.04 Mr. Green, а кумът ни е роден на 8 март Crazy

Общи условия

Активация на акаунт