Мама....светица или деспот

  • 5 093
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 716
Когато бях тийн, имахме такива яки кавги, пред които и най-лютите цигански такива бледнееха  Mr. Green след което бягах на политическо убежище при баба ми (нейната майка), беше супер готина и много се разбирах с нея (Бог да я прости).
Сега е мир и любов. Майка ми е един изключително добър човек, никога не е била деспот, никога не ми е се е бъркала в живота с нищо,  аз по-скоро не съм цвете за мирисане ...

# 46
  • Мнения: 3 500
викаме и 'Прокурора'  Laughing
мисля, че няма смисъл да обяснявам  Flutter
Защо бе, какво им е на прокурорите? Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 4 753
Абе тя светица не е, но то и аз не съм...  Mr. Green
Трудно изкарваме поне един час заедно без да се скараме  Mr. Green но в крайна сметка после пак си се търсим...

# 48
  • Мнения: 378
Моят мъж се ми вика,че съм мамино детенце ами май е така не искам да си помислям,че някой ден няма да я има както и баща ми,мисля че е излишно да пиша колко много ги обичам тя просто е безкрайна тая обич. Hug Hug

# 49
  • Мнения: 1 226
Моята е светица.По-добра жена от нея не съм срещала.

# 50
  • Мнения: 5 940
Моята майка е добра, земна и прощаваща. Често аз съм била деспотът. Понякога съм груба, говоря неща, които не мисля.. Имам доста грехове пред мама, но тя си ме знае...

# 51
  • Мнения: 268
Близко е до светица, ама все пак не е. Grinning
За мен тя не е само майка ми а, и най добрата ми приятелка.
 За мен това е най важното да мога да споделя с нея всичко.
 Не се ядосвам когато ме критикува. Но, тя го прави доста рядко.
 Иска ми се, по често  да заема някаква позиция а, не да ми казва :"достатъчно си голяма за да си прецениш и решиш сама.  Simple Smile Но, май точно за това най много я обичам и уважавам.Не ми натрапва своите схващания.

Мамо... Heart Eyes

Аз бих казала същото и за моята майка
Много си я обичкам Heart Eyes

# 52
  • София
  • Мнения: 122
Изключително добър, мил и скромен човек. Но това не винаги я прави лесна за съжителство, наличието на наивност и нереален поглед върху нещата от живота, понякога ми идват малко в повече. До четиринадесетата си година, имам чувство за вина , че не съм се държала към нея с уважението, с което трябва( децата се държат, както трябва с по-респектиращите ги хора, жалко , но факт). Но пък точно тогава настъпи един преломен момент, разболя се тежко и не вярвах, че някога моята мама ще се върне.  Но пък тогава стана чудо, че се закрепи и се чувстваше добре. Тогава осъзнах, че няма време да отлагам, да показвам обичта и уважението си към нея.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не се понасяме много когато сме заедно, но като сме далече една от друга много се обичаме.

# 54
  • Мнения: 686
Баща ми е светец,майка ми-деспот!

# 55
  • София
  • Мнения: 4 884
Моята майка е изключителна жена, и аз и се възхищавам всеки ден. Тя е майка, за която децата в квартала ми завиждаха, а аз завиждам на себе си всеки ден, че я имам зад гърба си. Много я обичам и много се гордея с нея!  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 2 381
Светица може би не е точна дума за майка ми. Казвам, че е най-всеотдайната майка на света.  Grinning Между другото и колегите й така казват. В същото време обаче никога не ме е задушавала от прекалени грижи. Не е искала да има второ дете, но никога не ни е делила с брат ми. Дори мен повече ме е глезила, като че ли. Имала съм всичко, което съм искала, докато живеехме заедно, а и сега ни помага. И съм това, което съм, благодарение на нея. Не мога да си представя живота без майка ми.

# 57
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Мама е Светица! Тя е най- прекрасния човек на света! Винаги е намирала начини да ме научи за нещата от живота и да ми покаже кога не съм била права, без да ме натяква. Мама никога не ме обиди, нито повиши тон.
Странното е, че ние двете с времете ставаме все по- добри приятелки с времето.
Обичам те, мамо!  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 2 978
До толкова ме вбеси , че миналата година й звъннах по телефона и й казах , че се отказвам от нея и баща ми...ако трябва и в държавен вестник ще го обявя!

Преди месеци и аз го казах. Оправиха ни се отношенията, но мен още ме боли.
Особено когато избират между двете си деца! Cry

# 59
  • Мнения: 157
За мен  тя е най-добрата майка на света и само мога да се надявам един ден синът ми да мисли за мен така.

Общи условия

Активация на акаунт