Коридора-теракот, ламинат или...

  • 6 234
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 303
  Ние сложихме ламинат на целият първи етаж. Има някои предимства. Много по-чисто и лесно се слага. Можеш да го подмениш лесно и чисто след време. Бързо се слага. Има имитации на дърво които са много добри попадения. Дават усещане за топлина и уют. Не говоря за топлина под краката. Тук се вижда отчасти за какво говоря: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5123803
Много е хубав. Опредлено създава уют. Аз съм се спряла на малко по-тъмен ламинат, но не чак венге. Хвана ме шубето, че ще се налага да се разхождам постоянно с парцала и прахосмукачката, не за друго.  Mr. Green

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 15:24 от Клото

# 31
radost24, водят ги декоративни ПВЦ настилки. В бургас ги продават в Domostyle. Имат и интернет страница: http://www.domostyle.com/. Дано съм ти била полезна.  bouquet

# 32
  • Мнения: 745
Преди 2 години сложихме ламинат в коридора. Избрахме ламинат, който е устойчив на голямо натоварване. Е вярно, че имам едно дете, което не е от най - палавите, но ламината не е мръднал.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Хм. Явно ще има да го умувам още дълго време...Пък и половинката не се е изказала по въпроса...Като знам как ни се разминават мненията... Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 686
Вкъщи сме с ламинат - вече трета година, не е мръднал. Опредлено по-бързо ще се износи, в сравнение с гранитогреса, но пък ламината се сменя по-бързо и лесно, държи по-топло, по-лесно се поддържа.

# 35
  • Мнения: 1 243
Ламинат Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 6 215
Най-сетне ето и снимките на  dioni  Simple Smile - 1 и 2

# 37
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
radost24, водят ги декоративни ПВЦ настилки. В бургас ги продават в Domostyle. Имат и интернет страница: http://www.domostyle.com/. Дано съм ти била полезна.  bouquet

  rosi7 -благодаря,ориентирах се. Hug

# 38
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
В къщи сме с ламинат навсякъде. Много е красиво и стана по-лесно, чисто и ефтино ,но въпреки че ламината е висок клас не може да се мери с качествата на гранитогреса.

# 39
  • Мнения: 281
Аз съм ЗА теракота

# 40
Вкъщи сме с ламинат, не е мръднал. Държи по-топло, лесно се чисти, и ако ти омръзне /и износи някой ден/ лесно се сменя. Докато теракота, гранитогреса, ако решиш да ги сменяш, къртене, прахоляк и т.н.

# 41
  • Мнения: 187
Аз лично за коридора предпочитам теракота.Харесвам и гранитогрес,освен че изглежда по-красиво и е с по-голяма здравина.От друга старана лъскавият гранитогрес,ако се намокри става много хлъзгав и не е удобно за малки деца,има и матиран гранитогрес.  При ламинираният паркет след време се получават неравности.Хубаво е преди поставянето на ламината на пода да се направи изравнителна замазка,мисля че така  се казва,за да няма неравности,казвам го от опит.

# 42
  • Мнения: 70
Ламинат-ЗА  Peace

# 43
  • Мнения: 98
В коридора сме с гранитогрес - грапав, лесно го почиствам.Засега нямам оплаквания.За мен това е по-добрия вариант за коридор, от ламината.

# 44
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ние сега сме в ремонт на коридора. Днес ще купуваме настилката - теракот или гранитогрес ще е - още сме в чуденка обаче........ newsm78

Честит празник, момичета! Да сте здрави и щастливи и да обичате семействата си!

Общи условия

Активация на акаунт