Булки - бели и червени, в ДЕ запрени - тема 64

  • 16 463
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 052
;Естита Баба Марта на вси;ки  Wink
А п-к моето знае азбуката. Без майтап. От кирилицата само няколко не ги разпознава, от латиницата няколко разпознава , символи, които не фигурират в курилицата Wink  Wink В;Ера  показах как се връзват в думи. И да му покажа разликата между цифри и букви (символи).
Ина;е смята до 2. Една книжка и още една 2 книжки ... това го владее, да видим нататък.
На 2 та езика говори и непрестанно иска да знае  Wink
Русо е    Laughing
ЛЕк ден  Wink
Мина бурята, аз естествено забравих прозореца на тавана (дахфенстер) отворен ... сега ще викаме майстор и пак щ? влезнем в преразход

# 61
  • Мнения: 1 636
Тук не е минала бурята.Зяла ноЩ духа6е и вале6е,но сега става по_ло6о,толкова е тъмно,че при на6ите големи проzорци трябва лампите да пускам.Мислех да ходим zаедно да паzаруваме,но пратих мъжът ми сам. Confused
Я и аz да ви се похваля,днес Томас ни каzа къде живее,улицата и номерът zнае,до преди няколко дена си каzва6е само имената.
Малеее,какви гръмотевици са навън  ooooh! и zаваля сугра6ица.

# 62
  • Мнения: 57
Честита Баба Марта!   bouquet да сме румени и засмени и големи късметлийки!
аз нали бях супер ентусиазирана за срещата, от толкоз мерак взех, че родих  Laughing. благодаря ви за милите пожелания! сега се гледаме с Янес вкъщи, преборихме се с кърменето и чакаме времето да се оправи, за да излизаме още по-често на разходки.
ще ви хвърлям по едно око от време на време, когато успея да се вредя до компютъра. засега гледам да полегна и поспя, ако се зачудя какво да правя.
приятен уикенд на всички!   bouquet

# 63
  • Мнения: 1 584

Честита Баба Марта!

Тук цяла нощ духа, сутринта страхотен дъжд, а сега слънце Rolling Eyes Обаче вятъра е силен още и хвърчат насам-натам лейки и покривала за барбекюта Laughing

# 64
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Тука цяла нощ вя и фуча и кво ли не, и сега продължава. Провали ми се шоппинга  Confused Само до МЕТРО ще отскочим, защото е до нас - искам не искам - утре имаме гости и няма как да не се излиза  Tired

Честита Баба Марта!!!   bouquet

# 65
  • Мнения: 2 567
Честита Баба Марта!
Не разбирам какво общо имат църковната задушница и езическия обичай за закичване на мартенички?
Разбира се, че днес се накичихме  Grinning

# 66
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Отдавна не бях виждала такова чудо ooooh! Тук почна с град, после суграшица и накрая запердаса сняг Close Тъкмо мислех да ходя по центъра на шопинг терапия и времето ми я провали Confused А сега пече слънце, все едно не е имало нищо преди 5 минути Close
Честита Баба Марта на всички! Да са весели и засмени децата, да слушат много!

# 67
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Честита Баба Марта!
Много усмивки и страхотна Пролет ви желая!


 



П.П.гложди ме нещо! Някой знае ли каква/коя е мацката от журито при клипа на Кен ли?
...и втори въпрос: Какво е ММ? Каква е тая вкусотия,че снощи Серди беше побесняла? Flutter

Последна редакция: сб, 01 мар 2008, 13:43 от Шехи

# 68
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Есил Дюран - фолк певица
- eто това

# 69
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не може да бъде!  Shocked
Мерси Гея!  Heart Eyes

# 70
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Кое? За Есил Дюран ли? До колкото знам тя има някакво музикално образование и затова са я взели.

# 71
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Красива жена! Гледала съм няколко клипа, но сега няма нищо общо с визията й .
Добре,че бях седнала, щях да падна от изненада!

Мен минала година ме заразиха с тези трюфели. Сега пуснаха малки количества в Кауфланд, та снощи си купих едно кашонче. Мммммммм, препоръчвам! Има с 5 вида ликьори! Вкусотия..

# 72
  • Мнения: 2 907
И от мен честита баба Марта. Много здраве, а имаме ли го здравето, то имаме и всичко останало. Аз само здраве си пожелавам, че хич го нямам в момента.

Мате, ако знаех колко ще се засегнеш, че не съм те поканила щях да го направя бе момиче младо! Понеже Мюнхен не е некст доор, за миг не съм си и помисляла, че някой ще се запъти от толкоз далеч за мен. Ама щом си така авантюристично феранлагт, хайде организирай следващата среща по към нашенско - хем да разнообразим локейшъните  Laughing

И аз да питам за журито на МА нещо. Защо Люси я няма, а на нейно място седи някакъв много странен субект? Кой е тоз мунчо? И не сте ли в шок от това кюфтенце Фънки бе хора? Той има наглостта да обижда 16годишен тийнейджър като го изхвърли затова, че бил дебел, а в същото време нашият човек се е разплул като гнусен коч, мирише ми през телевизора, блях. Аз ако съм кандидат ще вляза и ще кажа "Аааа не, ти си три пъти по-дебел от мен, как ще пея пред теб, да не съм луда". Що не се защитават тея деца!

Всички сте преживели бурята, при нас също беше цяла нощ, сутринта буря, град. Сега остана само вятър, даже слънце пекна. И между другото какво означава суграшица? Градушка?

# 73
  • Мнения: 707
Честита баба Марта!
Едва ви изчетох. Имах толкова много коментари, сега да видя какво съм запомнила  Embarassed.
ZiMa, мене ме интересува диска на УУ. Не съм на диета, интересна ми е системата им и искам да я разгледам  Rolling Eyes.
Мате, споко, не се ядосвай! Моята девойка и тя все "тата" и е в устата - така нарича всички кучета, котки и анимационни герои  Laughing. Рядко ми казва мама, но аз не се и ядосвам.

Сега за дебеланата от клипа на Музик айдъл. Помислих, че пее на индийски, а и тези извивки, с които украсяваше песента...  Joy Joy Joy. Хубаво е, че има и такива смели хора, иначе би било безкрайно скучно  Sunglasses.
А Есил Дюран и аз не я познах. Няма как да гледам предаването директно, та ще чакам в нетерата да ги пуснат.

 И при нас вилня цяла нощ, сутринта валяха много работи (дъжд, сняг, лека градушка), а в момента грее слънце и има отвратителен вятър  Whistling.
 Хайде, че стана време за кафе. До после.

# 74
  • Мнения: 117
Честита Баба Марта и от мен. Дано да дойде скоро и кака Пролет Simple Smile.
При нас до сега ни буря, ни ураган, само малко по-силен вятьр и обикновен дьжд. Ще видим по-натам как ще е.
А моето дете до 2г нищо не казваше на човешки. Като стана на 2г почна да си говори. Азбуката не я знае, само буквата си познава. Знае сьщо какво означава *две*, в смисьл казва като вижда две коли например, че са две.Толкова с познанията по математика и родна реч Wink Бьлгарският и в момента е абсурдно комичен-всички думи са без пьрвата сричка и май аз го играя преводач дори на баща й Sunglasses. Немски говори по-правилно от бьлгарски. Crazy
Утре смятам да правя млечна баница, а вие?  chef

Общи условия

Активация на акаунт