Лека и безаварийна на тези,които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 5

  • 39 691
  • 691
  •   1
Отговори
# 15
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да проверих и със сигурнос в моя списък за необходимите документи ,пише ,заявление от полицията newsm78
а от полицията ми дадоха такова  Peace
http://www.egov.bg/docs/100000001.pdf

# 16
  • Мнения: 375
Пу и аз в кюпа  Joy

Заявлението ти го дават на гишето за подаването на документите

# 17
  • Мнения: 765
 А добре, помислих да не би да трябва да ходя по общини и полиции.

# 18
  • Мнения: 1 224
Пу, трета. Toppolinka, много ти е хубаво момчето. Пу-пу!!
Най-хубавото е , не просто хубаво  Blush Mr. Green
Тполинка забравила си да напишеш и заявление от полицията Peace
Не съм забравила , просто когато аз си взимах книжката , не съм се срещала със заявлението  Mr. Green
Toppolinka, много добре оформена тема.  Hug
Благодаря  Blush Hug

# 19
  • Мнения: 1 224
Благодаря ти. Сега остава да намеря 5 часа свободни... Дали може за един ден?
Ами то си е за един ден , мисля , че беше от 9 до 15ч. Имаше и следобяд, но не помня от колко до колко часа.

# 20
  • Мнения: 419
Шофьор съм отскоро, но се записвам в темата да следя  Peace
Успех на всички кандидат-шофьор(к)и  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 179
Амиииииии...........мен ме скъсаха......!Не ми се обяснява много.....Направих 1 ляв,1десен завой,спрях на 1 червен светофар,тръгнах успешно и на следващия трябваше да завия на дясно.Пуснах си мигагач и започнах да се престроявам в дясно и....някакъв Майстор ме изпревари от дясно и спря в дясната лента някакси в страни от мен колкото да ме затвори на 10 метра преди светофара....Аз се зачудих какво да правя и реших да го заобиколя....но....Изпитващия ми наби спирачките и бях дотам!Следващия път.

# 22
  • Мнения: 1 726
Цитат
Аз се зачудих какво да правя и реших да го заобиколя

Как реши да го заобиколиш, че заради това те скъсаха, нещо не разбрах, а се вълнувам, че и на мен ми предстои newsm78

# 23
  • Мнения: 179
Абе и на мен не ми е  много ясно точно какво се случи,като в мъгла ми е!Тръгвам от един светофар-улицата е  с 2 платна във всяка посока-изпитващият ми казва-ще завием на дясно,в момента в който започвам да се престроявам от лявата в  дясната лента 1 кола ме изпреварва в дясната лента, в която трябва да вляза и спира на 10 метра преди  завоя,които трябва да направя,и на 5 метра пред мен.Аз не бях успяла да направя престрояването,заради това,че той зае лентата и се опитах да мина покраи него и да си направя завоя......и в момента,в които вече го подминавах,изпитващият наби спирачката....и.....КРАЙ!Може би трябваше да вляза в  дясната лента и да спра зад колата,която ме изпревари и ....после щях да чакам някой от лявата лента да ме пропусне да заобиколя спрелия пред мен да се добера до светофара и от там вече на дясно...но!Абе другия път!

# 24
  • Paris
  • Мнения: 1 727
ЛАЛИ, просто кофти ситуация! Наистина не знам аз как бих постъпила. Но следващия път ще успееш със сигурност. Успех!

# 25
  • Мнения: 1 726
Момичета , има ли някой в моята ситуация? Постоянният ми адрес е в един град, на личната ми карта пише друг , понеже не съм я сменяла, а карам курса в трети Embarassed Къде трябва да си подам документи за шофьорска книжка и къде ще си я получа? Обаждах се в КАТ, но там ми се накараха , че не съм си сменила личната карта и така и не ми отговориха , а утре съм на писмен изпит (т.е. нямам време да я сменя)  Embarassed

# 26
  • Мнения: 375
Savina_h, можеш да питаш в школата в която караш курсовете. Те сигурно имат опит с други като теб. Друг вариант е да питаш даяджията който ще те изпитва. Моя изпитващ беше много готин и обясни доста неща които ми бяха неясни  Peace

# 27
  • Мнения: 183
Момичета , има ли някой в моята ситуация? Постоянният ми адрес е в един град, на личната ми карта пише друг , понеже не съм я сменяла, а карам курса в трети Embarassed Къде трябва да си подам документи за шофьорска книжка и къде ще си я получа? Обаждах се в КАТ, но там ми се накараха , че не съм си сменила личната карта и така и не ми отговориха , а утре съм на писмен изпит (т.е. нямам време да я сменя)  Embarassed
oще по-добре хем ще си смениш личната карта,хем книжка ще си извадиш и ще минеш само с един формуляр и една снимка Peaceиначе книжка се вади по постоянен адрес,независимо къде си карала курсове

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 336
Лали, не се коркай! Другият път ще го вземеш  Hug

В Шумен курсът в БЧК продължава 3 часа.

# 29
  • Мнения: 1 919
Аз да се запиша в темичката.
Наскоро започнах курс - карала съм 3 пъти до сега и много ме кефи шофирането.

Общи условия

Активация на акаунт