Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 8 ....

  • 21 473
  • 375
  •   1
Отговори
# 300
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз само набързичко /че нещо тези дни време не остава  ooooh!/, а утре толкова задачки по базара се очертават  ooooh!

За утре с Мими /zajka/ се разбрахме да се видим  Peace след 18 ч. на кафе Капитолия .... Ако някой друг има възможност да мине, ще е супер .... а в петък редовната ни среща в 18:30 ч. си остава  Peace

# 301
  • Мнения: 917
аз съм на линия за утре вечер

# 302
# 303
  • Мнения: 1 294
Защо не сложиш картичките в темата Великденски ФШ конкурс. Мисля, че там ще получиш коментари.
Аха, Млечко, така си и мисля да направя.Там обаче ще получа така да се каже професионална критика(която също не е излишна), но исках да чуя и мнение на момичетата тук.Нали целта е да бъдат възможно най-комерсиални и продаваеми картичките, за това мнението на хора, които не се занимават с това ми е ценно(те ще купуват).
Благодаря и на теб за идеите. HugМоята цел със сенките не беше да докарам елементите да изглеждат като реални, а просто да ги изнеса в друга равнина и да минат в по-преден план.Ще опитам и плосък вариант на картичката, може да стои по-добре наистина.

Люси
, аз също ще дойда на срещата ако не вали(с малката ще съм)

# 304
  • Мнения: 521
утре и аз най-вероятно ще мина.

# 305
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Пускам една идея за сиринкс

Не е моя!Може да те провокира нещо,знам ли newsm78

# 306
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Само за инфо, срещата за утре по обяд с Арт Студио Слънчогледи ... която беше за Фердинандова 2а .... днес ми звънна г-жа Кутиева и се наложи да се промени часа и мястото  Wink .... Разбрахме се за утре /сряда/ в 11 ч. в Мърфи ... тя води кръжока по стъклопис .... ако някой друг има възможност и желание да дойде и да поговорим с нея за базара и с какво може да ни помогне/нат от кръжока - е добре дошъл  Hug

# 307
  • Мнения: 950
Утре вечерта ще дойда задължително .

Syrinx ти дали ще можеш да дойдеш утре вечер или ако не ако се наложи ще те питам на лични утре  Wink

кутийките от мляко и пластмасовите поставки за шоколадови яйца



madlena между другото каквото мога това правя ,но ако и това не харесвате  Rolling Eyes  ми незнам какво още да измисля и какво да направя  Sad  все пак не съм майстор или специалист по всичко 

щом не искате върбички тогава това да си го оставям на мен  newsm78 



# 308
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
сиси,аз пък ти набрах малко върба.Не ми стана ясно защо да не се използва върбичка като основа(тя всъщност и не се вижда! newsm78
За тази вечер ли ставаша дума -пак за срещичка? newsm78

# 309
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Сиси не се засягай, всички правим каквото можем, обаче късането на клони от дървета противоречи на моето вътрешно усещане и е нещо с което отдавна не мога да се примиря  Peace
Момичета довечера не днам дали ще дойда НО имам предложение утре да отидем до Община Бургас да си запазим час за среща с Кмета, нали приемният му ден е вторник, предполагам че писмото и придружаващите го документи ще са пристигнали до вторника, че ако отложим за другата седмица и срещата да се състои по другата, нещо ми се струва че няма време, и предполагам че ще трябва и време да получим отговор което ще е около седмица, и ако нещата се развият така както предполагамнепосредствено преди избраните дати ще имаме отговор, а трябва да информираме и медии ..., че така дано ме разберете какво искам да кажа..   bouquet

# 310
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
.

Последна редакция: ср, 19 мар 2008, 10:16 от madlena

# 311
  • Мнения: 521
madlena ,разбираме те и като го пускаш и по един път  Joy

# 312
  • Мнения: 137
Сиси, може да закъснея, понеже таткото трябва да се прибере да си гледа синчето, но ще дойда.

# 313
  • Мнения: 527
Довечера едва ли ще мога да дойда. Но се чудя за Мърфито newsm78/щото имам възможност/.

# 314
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
На мене "Мърфи"ми идва далечко,а пък ще взимам и детето от градина!
Да нося ли бутилките от кока кола довечера или да ги оставя за петък???/color]

Общи условия

Активация на акаунт