МНОГОДЕТНИ МАМИ 33

  • 26 347
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 64
Честит празник. Само че не видях нито едно национално знаме да се вее днес . Явно държавните институции са над тези неща.
Да допълня за сватбите - нали знаете, че за едни е сватба , а за други брадва Joy hahaha Важно е как ще продължи нататък.
А темата за домашното обучение си заслужава да се разиска. Аз явно съм страхотна егоистка, защото се чуствам благодарна на държавните интитуции , че поемат тежестта на обучението /при все , че учителите като цяло са гола вода/ и съм ужасно щастлива , че намерихме ЧАСТНА ЗАНИМАЛНЯ  за Никола /2-ри клас/ . Изживях големи тегоби през последната год. и половина в борба с домашните му. Откакто е на занималня освен моето облекчение се наблюдава и значителен напредък при него.
Пък и мисля да тръгна на работа в един момент. И ние сме хора. Трябва да дишаме без децата ЧАТ-ПАТ и те без нас съответно Grinning

# 46
  • Мнения: 2 022
Здравейте, момичета.

ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!
ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА ВСИЧКИ, КОИТО ОТДАДОХА СИЛИТЕ, КРЪВТА И ДОРИ ЖИВОТА СИ, ЗА ДА Я ИМА ДНЕС БЪЛГАРИЯ.



Минавам да се отчета, че ние още сме 2 в 1 и се надявам да останем така поне още 3 седмици, пък после ... каквото сабя покаже.

Ани, браво на Йоана. Такива като нея ще градят бъдещето на страната ни. Гордея се, че я познавам, макар и задочно.   bouquet

# 47
  • Мнения: 6 274
Честит 3-ти март! Поклон пред всички, борили се за свободата на България!
   Peace

# 48
  • Мнения: 1 470
Здравейте, момичета.

ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК!
ПОКЛОН ПРЕД ПАМЕТТА НА ВСИЧКИ, КОИТО ОТДАДОХА СИЛИТЕ, КРЪВТА И ДОРИ ЖИВОТА СИ, ЗА ДА Я ИМА ДНЕС БЪЛГАРИЯ.




Нямам думи да изразя всички чувства които днес ме вълнуваха...От гордоста,до срама...От амбицията,до безсилието...Защото не мога да се почувствам достойна да нося тяхните подвизи,да се окича с тях...Защото ги предаваме... Cry Cry CryДано моите деца никога не се чувстват така!

# 49
  • Мнения: 106
Защото не мога да се почувствам достойна да нося тяхните подвизи,да се окича с тях...

шапчице, не се тревожи Simple Smile по-странно ще е ако можеше да се кичиш с подвизи, които други са осъществявали. не се надявай децата ти да доживеят по-добър век ами се заеми да го постигнеш Simple Smile направи си собствени подвизи, с които да се кичиш, пък били те и съвсем дребнички. децата ще видят от теб и ще продължат да носят щафетата Simple Smile така може някой ден българите отново да станат велик и благороден народ  Praynig

аз днес съм особено щастлива и благодарна за всичко, което имам!! не само за свободата ами и за здравето, за ухилените ми чавета, за сладкото ми мъжленце, дори и за вас, мили мами, които познавам едва от няколко дни Simple Smile толкова се радвам, че ви има, че имате деца, които да ви изпълват с обич, че сте добри хора и че ви е грижа за толкова много хуманни неща! дори и тъжното чувство, че не си достоен за подвизите, направени в твое име показва човечност!

ани, много се радвам за малката ти златна рибка! да я поздравиш! моите деца се възхитиха и вече искат и те да плуват Simple Smile

какво друго? за домашното обучение май трябваше да кажа нещо, но сега настроението ми е лежерно Simple Smile отивам да си почивам, лека и лежерна вечер и на вас Simple Smile

# 50
  • Мнения: 106
айде, поздравче с новото ми мини-творение:

Вода около мен!
А досега ми с нея
е толкова блажен!
Изпълва ме вода!
В прегръдките и пея,
усещам доброта
и полза, обич, вечност...
Добре е, че света
е пълен с тази течност!

 Grinning Grinning Grinning

# 51
  • Мнения: 1 818
Вода около мен!
А досега ми с нея
е толкова блажен!
Изпълва ме вода!
В прегръдките и пея,
усещам доброта
и полза, обич, вечност...
Добре е, че света
е пълен с тази течност!

Хубаво е така да започва деня! Обичам ви,момичета и се радвам,че ви имам!

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 09:53 от gaby_s

# 52
  • Мнения: 125
Здравейте, мили мами.Записвам се в новата тема.Благодаря ви,че сте включили и моите слънчица в стената на гордоста.Много често ви чета ,но трудно пиша. При нас новото е че си купихме кола -мерцедес втора ръка но много запазен и вече спокойно ще пътуваме.Преди беше проблем ,защото сме си доста хора и беше трудно.Иначе с настъпването на пролета всичко се събужда за живот и ние живнахме доста.Имаме ли възможност сме навън.                                     

# 53
  • Мнения: 64
Искам да ви призная , че като четох патриотичните ви писания се изумих безкрайно. Учудих се , защото съм свикнала да общувам с хора , за които националните ни празници са просто повод за неработен ден. Отдавна това не са истински празници ,които да се отбелязват с подобаващо уважение. И е прекрасно , че демонстрирате такъв патриотизъм на фона на цялото безхаберие в нашата територия България. Факт е обаче , че аз не видях нито едно ноционално знаме. Дори общината в нашия град не се беше окичила с трибагреника. Поне от куртоазия.
 И сега довършвам накратко- явно, че все пак жените сме си по- умни Laughing И ние владеем СИЛАТА, с която ще спасим света. newsm10

# 54
  • Мнения: 1 818
denico,a знаеш ли,че нашата община/в Испания/ ни изпрати поздравителни писма послучай националния празник...5 писма...за всеки от нас по едно... Simple SmileСтана ми толкова хубаво...Това е втория път, в който получаваме писма...с първите ни поздравиха като техни съграждани ....А  приятелите ми испанци като ни видят с мартенички знаят,че това е българска традиция!  yes

Оливиа,честито ви возило...безпрепядствено да си го карате и да обиколите красиви местенца!  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 744
Здравейте и от нас!
Ани, честита шампионка! Все повече успехи да жъне занапред! Peace

Аз не мога да се похваля с празнуване тия дни, защото се побъркахме от ходене по лекари и болници. В събота отидохме на дежурен лекар в поликлиниката и казаха, че Ицо е с спастичен бронхит. В понеделник като отидохме на контролен, вече беше с бронхопневмония и ни пратиха в болница. Събрахме багаж и отидохме, но оттам го прегледаха и казаха, че може и вкъщи да го лекуваме. И слава богу, щото само при мисълта , че ще му слагат венокати, ми ставаше лошо. Сега вече и Юли кашля и е на АБ. В болницата педиатърката каза, че на Ицо са му изписали противоположни лекарства - Вентолин за разшрияване на бронхите и Синекод за свиване. И махна половината лекарства дето ги беше изписала дежурната. Вече трета нощ са с темепература, но пък се радвам, че не сме в болница.
Та такива работи при нас. Дано се оправим и не боледуваме повече, че е ужасно.

Габи, страхотно е това , което казваш. Ние можем само да мечтаем за такова отношение.

Весел ден на всички! Hug

# 56
  • Мнения: 64
denico,a знаеш ли,че нашата община/в Испания/ ни изпрати поздравителни писма послучай националния празник...5 писма...за всеки от нас по едно... Simple SmileСтана ми толкова хубаво...Това е втория път, в който получаваме писма...с първите ни поздравиха като техни съграждани ....А  приятелите ми испанци като ни видят с мартенички знаят,че това е българска традиция!  yes

Оливиа,честито ви возило...безпрепядствено да си го карате и да обиколите красиви местенца!  bouquet

Да ти кажа Габи , явно като сме извън България по- ни тачат и понякога даже ни е по- лесно да се гордеем че сме българи. Тука сме си родни Булгар боклуци за нашите си управници.

# 57
  • Мнения: 64
Здравейте и от нас!
Ани, честита шампионка! Все повече успехи да жъне занапред! Peace

Аз не мога да се похваля с празнуване тия дни, защото се побъркахме от ходене по лекари и болници. В събота отидохме на дежурен лекар в поликлиниката и казаха, че Ицо е с спастичен бронхит. В понеделник като отидохме на контролен, вече беше с бронхопневмония и ни пратиха в болница. Събрахме багаж и отидохме, но оттам го прегледаха и казаха, че може и вкъщи да го лекуваме. И слава богу, щото само при мисълта , че ще му слагат венокати, ми ставаше лошо. Сега вече и Юли кашля и е на АБ. В болницата педиатърката каза, че на Ицо са му изписали противоположни лекарства - Вентолин за разшрияване на бронхите и Синекод за свиване. И махна половината лекарства дето ги беше изписала дежурната. Вече трета нощ са с темепература, но пък се радвам, че не сме в болница.
Та такива работи при нас. Дано се оправим и не боледуваме повече, че е ужасно.

Габи, страхотно е това , което казваш. Ние можем само да мечтаем за такова отношение.

Весел ден на всички! Hug

Това с противоположните медикаменти го правят редовно. А три нощи с температура при изписан антибиотик звучи тревожно!

# 58
  • Мнения: 125
ДАБИ благодаря за пожеланията.Ще снимам и ще показвам.

# 59
  • Мнения: 3 323
Днес да почерпи мама Роси, макар да не пише тук! Да са и живи и здрави младежите!
Честит ви празник, със закъснение! Ние задължително празнуваме и имахме тържествена вечеря, макар салютите да бяха кихавици, ама традицията си е задължителна! Веем трибагреника още от събота, та се чудя да го махам ли вече!
Ани, твойто момиче от отдавна ме изумява - такова е крехко и мъничко, пък какви победи извоюва - да ти е жива и здрава!
Наде, милинките сладури! Бързо да се оправят! защо остригахте къдриците, как ви даде сърце?
Бе, Синекод що го дават за суха кашлица тогава!?
Чатпатке, многодетна поетеса - браво на теб!

И сега довършвам накратко- явно, че все пак жените сме си по- умни Laughing И ние владеем СИЛАТА, с която ще спасим света. newsm10

А, така, Дени! Не само по умни, ами и по красиви, по добри и далеч по мъдри!
Оливия, дълъг път с новото возило - да ви е верен другар!
Пролетна, до 22 -ри ли беше стискането на палците? Стискам, стискам!

Общи условия

Активация на акаунт