кафявата черта на корема

  • 2 277
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 374

Ами като е станало въпрос, я аз да попитам - в кой месец на бременността се появи тая черта, че и това съм забравила?


ами моята се появи чак в седмия

# 31
  • София
  • Мнения: 627
Моята я няма отдавна...

# 32
  • Мнения: 119
Кафявата черта изчезна след 1г., но белега от секцио след 2г. ми стои още.

# 33
  • Мнения: 90
Моята се появи в края на 9-я месец и отскоро не я виждам, т.е. изчезнала е след около 1г.2-3 м.

# 34
  • Мнения: 4 362
За около 6 месеца, но моята беше бледа. До година след раждането ще се махне, не бой се  Hug

 Peace

# 35
  • Мнения: 95
О, моята изчезна не мн бързо,защото ходих на плаж и от слънцето се пигментира по-силно. Но не повече от 4-5месеца след раждането. Даже май и този период е много. Просто вече съм забравила. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 336
моята взе вече да не се забелязва, ама като знам къде е все си я виждам на плаж не обичам да ходя , но това е вариант да се заличи по бързо.Аз честно казано бях забравила за нея  Laughing

# 37
  • Мнения: 258
През първата бременност имах такава черта и изчезна много бързо след лаждането, не помня точно кога, може би 2-3 месеца след това. Сега с втората бременност все още нямам такава черта, не знам дали ще се появи  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 200
След около 7-8 месеца

# 39
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
6 месеца след раждането още се вижда, по-бледа е,но се вижда

# 40
  • Мнения: 4 546
все още леко се забелязва. но определено много е изсветляла

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Дори не съм обърнала внимание,но мисля че моята се махна до към 3-4 месец след раждането.

# 42
  • Мнения: 493
мойта се махна 3 месеца след раждането.

# 43
  • Мнения: 780
След около 5-6 месеца.

# 44
  • Мнения: 2 978
След около 3-4м.

Мен лично много ме дразнеше тази лента, не знам защо.
Сигурно съм била изкуфяла от бременността. Crazy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт