ПОВОД ЗА ПРИТИСНЕНИЕ ЛИ Е?!

  • 2 267
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 145
кой според ва с епо компетентен по тази тема гинеколог или хирург, в смисъл че хирург ме преглежда всяка година профилактично и кой гледа на ехограф предполагам хирург

# 16
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
според мен не е проблем, но все пак почти задължително е да си направиш преглед при специалист, дори и само за твое успокоение Peace

# 17
  • Мнения: 254
кой според ва с епо компетентен по тази тема гинеколог или хирург, в смисъл че хирург ме преглежда всяка година профилактично и кой гледа на ехограф предполагам хирург

Консултация с гинеколог и мамолог  Peace. За всеки случай! Hug

# 18
  • Мнения: 2 274
И аз си мисля че нямаш повод за притеснение. Големият ми син беше 5-6 годишен когато спряха да ми изтичат капчици кърма като си стисна зърното. За твое успокоение иди на мамолог!

# 19
  • Мнения: 2 755
Аз ходих на мамолог, каза ми изобщо да не стискам, ако започне да тече от самосебеси тогава да се обадя пак. Не трябвало да се стиска. Жените до 35г. се гледали на ехограф, а останалите на рентген.

# 20
  • Мнения: 145
аз съм от малък град и тук незнам да има мамолог, но ще отида на гинеколог и хирург

# 21
  • Мнения: 3 695
Не мисля, че е повод за притеснение, но най-добре консултация с мамолог.  Peace

# 22
  • Мнения: 814
Нормално е, но се консултирай с лекар

# 23
  • Мнения: 266
acer писала си че доктора ти е казал, че не трябва да се стискаш, ми то хубаво ти няма да се стискаш, ама мъжът ти дали ще се откаже да го прави  Laughing (моят със сигурност няма) Бях писала и преди това че се ходи на гинеколог, по негова преценка се изписват хапчета и се прави ехографски преглед на гърдите! Пак казвам че не е нормално и консултацията е наложителна. 

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
acer писала си че доктора ти е казал, че не трябва да се стискаш, ми то хубаво ти няма да се стискаш, ама мъжът ти дали ще се откаже да го прави  Laughing (моят със сигурност няма) Бях писала и преди това че се ходи на гинеколог, по негова преценка се изписват хапчета и се прави ехографски преглед на гърдите! Пак казвам че не е нормално и консултацията е наложителна. 

 Отиди на лекар  Peace

# 25
  • Мнения: 228
Приесенително ще бъде ако вместо кърма потече кръв или нещо такова....

# 26
  • Мнения: 228
това се изтри от отговора ми, но най-добре е да отидеш на мамолог

# 27
  • Мнения: 208
Това са млечни жлези.Има проблем, ако млякото тече спонтанно.Аз близо 3г. след раждането съм пробвала и със изтискване се отделя 1-2 капки.Така,че споко.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
около цикъла щом е, на хормонална основа е , според мен  Peace
И аз така смятам.Но един преглед не е излишен... Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз ходих на мамолог, каза ми изобщо да не стискам, ако започне да тече от самосебеси тогава да се обадя пак. Не трябвало да се стиска. Жените до 35г. се гледали на ехограф, а останалите на рентген.

И на мен ми казаха така

Общи условия

Активация на акаунт