Мартенички игриви са нашите СЕПТЕМВРИйчета мили!

  • 17 897
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 919
Честита дъщеричка на мама Джул! Да е жива и здрава и много щастлив живот!

# 256
  • Мнения: 3 595
Честита дъщеричка Джул!  Hug
Да расте щастлива, усмивката да не слиза от личицето и, и много да те слуша!


# 257
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Ураааааааа, още една дама към отбора!
Да е честита гордата мама Джул и  здраве и късмет на малката Любина!
Целувки от моята женска фамилия! Heart Eyes

# 258
  • Мнения: 5 393
Честита дъщеричка на мама Джул! Да е жива и здрава и много обичана!

  bouquet             bouquet                  bouquet

# 259
  • Мнения: 529
Стопли ми се сърцето  Blush
Браво Джул, герой   bouquet  bouquet  bouquet Жива и здрава дъщеричка  :love:[/color]

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
Хей, Джул, страхотно име за малката принцеса!!! ГОЛЯМО ЧЕСТИТО!!!   bouquet Heart Eyes Hug

тайги, не забравяй, че твоята умница чете от няколко месеца, а моето е още бебе и подобно обяснение за млякото не върви  Mr. Green А и малко инат си пада  Thinking ГАЛ-че, ние пък сме с памперс и като пусне, нощем преобувам  Crazy Мога да го слагам да пишка след млякото, но ме е страх да не гопростудя, разнасяйки го топличък и сънен до бяната,а и да не се разсъни  newsm78 Това с кашлянето е ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ХУБАВ ДЕН  bouquet

# 261
  • Варна
  • Мнения: 3 239
ГАЛ-че, ние пък сме с памперс и като пусне, нощем преобувам  Crazy Мога да го слагам да пишка след млякото, но ме е страх да не гопростудя, разнасяйки го топличък и сънен до бяната,а и да не се разсъни  newsm78 Това с кашлянето е ...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ани, а защо не го изпишваш в стаята на гърнето?

# 262
  • Мнения: 1 031
Джул честита дъщеричка! Да е жива и здрава!
Нека ви носи много радост и щастие

newsm51 newsm51 newsm51

# 263
  • Мнения: 3 595
Днес си имам именниче и черпя за негово здраве!
Честито и на всички, които празнуват!


# 264
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
Ани, а защо не го изпишваш в стаята на гърнето?

Щото пикае на седлака на тоалетната  Crazy Имаме едно гърне, което свири, той се уплаши от него и сега не иска да го види (затова и още не съм му махнала свирката).

Ivy, сега преместих датата на календара и видях какъв ден е днес: ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОБИ И ВСИЧКИ ПРИТЕСНЕНИЯ ОКОЛО НЕГО ДА ОСТАНАТ ЕДИН МИЛ СПОМЕН ОТ БЕБЕШКИТЕ ВРЕМЕНА  Hug Heart Eyes Hug

# 265
  • Мнения: 207
Джул, честито! Да е много усмихната и добричка малката принцеса!   bouquet

Иви - честит имен ден на Боян! Само положителни емоции да имате занапред!  Hug

# 266
  • Мнения: 5 393
Здравейте, момичета Hug

Иви- Честит Имен Ден на Боби! Със здраве да си носи името! Heart Eyes

Честит Имен Ден и на всички други, които празнуват днес!           bouquet

Нищо интересно при нас.Аз съм на работа, добре, че е Петък. Иво е добре.

Приятен ден на всички Grinning

# 267
  • Мнения: 1 031
Иви да ти е жив и здрав именника!
Нека зло да го забрави и само щастие и радост да има покрай вас
newsm51 newsm51 newsm51

# 268
  • Мнения: 2 171
Джул, да ти е жива и здрава малката принцеса с прекрасно име  bouquet! Да ви донесе много щастие и усмивки в семейството Hug!

Иви, да му е свято името на Боби  bouquet! Слънчево и щастливо детство, здраве и късмет му пожелавам Hug!


Алекс повтаря АБ Sad. Днес бяхме при педиатърката и се оказа, че гърлото му е още много червено и е задръстен с храчки. Не знам от къде лепнахме това чудо, но и аз и мъжа ми сме много зле, явно е заразно ooooh!.
Хубавата новина при нас е, че от една седмица (откакто сме си вкъщи) сме без памперс. С едно-две изключения използваме гърнето, казва си като му се пишка, сам си сваля гащите и си сяда. Дори за следобедния сън не слагам памперс и нямаме аварии Grinning. Само дето не е акал оттогава Confused, но той не яде абсолютно нищо откакто е болен, само пие сок и вода и предполагам за това е така.

# 269
  • Мнения: 5 393
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДЕЙЗИ!
Да си жива и здрава, много обичана, усмихната и щастлива! Късмета да е твой постоянен спътник! Весело изкарване на празника!




Добро утро, момичета Hug

Астарта- бързо оздравяване на Алекс Praynig

Весел уикенд ви желая      bouquet

Общи условия

Активация на акаунт