Кога за първи път?

  • 2 633
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз при навършен трети, но ми беше първо бебе. Чула съм обаче, че при следваща бременност може да се усети по-рано, защото майката вече е изпитала чувството и знае как да го различи. Твойта приятелка, обаче може би просто има газове  Joy   bouquet
синът ми го  усетих в навършен трети месец.Сега края на 3 началото на 4 Peace

# 46
  • Мнения: 188
В края на четвърти месец го усетих, много рано ми се струва втори месец - мисля си, че са внушения от огромното и желание да го усети

# 47
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 В началото на 4 месец и смятаха, че съм го усетила рано. Във втори месец е прекалено рано.

# 48
  • Мнения: 2 447
Началото на 5 месец!Малко преди това като бях на консултация доки ми каза че след около две седмици трябва да започна да го усещам,по рано от това ми каза "ако усещаш нещо са газове" Така че най-вероятно са газове

# 49
  • Мнения: 7 201
Чак да се върти...и то във втори месец... Thinking Позаблудила се е лекичко й кажи.
Иначе го усетих в началото на 5-ти мес.

# 50
  • Мнения: 961
В началото на 4 месец и смятаха, че съм го усетила рано. Във втори месец е прекалено рано.
И при мен беше така.

# 51
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Към 5-6 месец чак усетих първото Peace

# 52
  • Мнения: 172
При първата си бременност усетих бебето в началото на 5-я месец,а второто в средата на 4-я.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз го усетих към 22 г.с. Peace

# 54
  • Мнения: 228
С първото - към петия месец...
С второто - в началото на четвъртия....

# 55
  • Мнения: 72
Усетих бебка в началото на 5-ти месец.

# 56
  • Мнения: 11 018
Раничко е във 2 месец, тогава бебето е толкова миниатюрно. Wink
На въпроса - усетих беболината в началото на 5 месец.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Чак в 5ти месец го усетих бебето.

# 58
  • Мнения: 3 376
В началото на 5-ти месец май беше.

# 59
  • София
  • Мнения: 605
определено е рано във втория са е усетила. Аз в четвъртия, и то в началото като боцкане, след това като пърхане, и накрая вече си беше движение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт