За мястото,където се гримираме

  • 2 347
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 779
С малко огледалце в ръка. Така съм свикнала и се усещам, че дори около мен да има огроомни огледала, аз пак него си хващам и си се мацам. Най-обичам до прозорец да седна или поне някъде, където е светло.
newsm19  newsm10

# 16
  • Мнения: 2 407
Пред огледалото в коридора, искам да си купя тоалетка,но засега няма как.

# 17
  • Мнения: 1 645
Измивам си лицето,слагам крем,фондъотен и руж в банята пред огледалото.
След това слизам долу в хола и докато си пия кафето на масата с малко огледалце слагам очна линия,спирала и червило.
аз пък винаги първо си ГРИМИРАМ О4ИТЕ И ПОСЛЕ ФДТ Crazy,...ЗА ДА НЕ СИ ГО ПИПАМ(ФДТ),ДОКАТО ПРАВЯ О4ИТЕ

Е,не Shocked
Верно ли,не мога да си го представя.Че нали фондъотена е и основа за по нататъшния грим.
За първи път чувам,интересно...не е ли трудно така ?!

# 18
  • Мнения: 779
Измивам си лицето,слагам крем,фондъотен и руж в банята пред огледалото.
След това слизам долу в хола и докато си пия кафето на масата с малко огледалце слагам очна линия,спирала и червило.
аз пък винаги първо си ГРИМИРАМ О4ИТЕ И ПОСЛЕ ФДТ Crazy,...ЗА ДА НЕ СИ ГО ПИПАМ(ФДТ),ДОКАТО ПРАВЯ О4ИТЕ

Е,не Shocked
Верно ли,не мога да си го представя.Че нали фондъотена е и основа за по нататъшния грим.
За първи път чувам,интересно...не е ли трудно така ?!
ква основа,като си се гримирам с едни и същи продукти,знаейки ефекта...той не ми влиза в о4ите.така съм си свикнала Hug

# 19
  • Мнения: 1 885
Tony_in_love , А огледалата на тоалетката ти, три ли са,едно по-голямо в средата и две отстрани,леко сгънати,все едно,че е книга?

Не, моята е вградена в гардероба... нещо подобно на това, но огледалото е по-малко и има силно осветление

# 20
  • Мнения: X
Имам си тоалетка с огледало в спалнята.

# 21
  • Мнения: 256
Пред огледалото в коридора, искам да си купя тоалетка,но засега няма как.
Ще почака ме хубавите неща идват бавно Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 926
Едната ми врата на гардероба е огледална.
Там се гримирам,пред нея и винаги права.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Моето "специално" място е кухненската маса - гримирам се задължително с настолно огледалце в ръка. Само ФДТ-на го слагам пред голямото огледало в банята, по простата причина, че са ми нужни и двете ръце, докато го нанасям.

# 24
  • Мнения: 2 149
Имам си тоалетка с огледало в спалнята.
И аз така Peace

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 39 771
Имам тоалетка, но понякога ми е по-тъмно. Обикновено седя пред голямото огледало в коридора. А и до прозореца съм се гримирала Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 386
Имам тоалетка с огледало, но се гримирам с малко огледалце, но не в ръка, а от онези, които се закрепят под определен ъгъл.. Crazy Иначе не мога да си скложа хубаво спиралата и молива.. С едната ръка опъвам леко клепача, с другата се гримирам, просто няма с коя да хвана огледалото. Joy
Обикновено това става на масата в хола, пък в САЩ- в банята, защото има 6! огледала в нея и много силна светлина.

# 28
  • Временно
  • Мнения: 788
Имам тоалетка отскоро и голямо огледало,но съм свикнала ако се гримирам през деня да го правя с огледало на светлината от прозореца,а вечер-на светлината под лампата.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 588
Обикновено се гримирам пред голямото огледало в коридора, нямам собствена тоалетка. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт