Още един начин да заченете момче или момиче

  • 1 819
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
Ами от всички формули точно тази не е глупост.Абсолютно биологично обяснено е по-горе LaughingВиж,другите всички формули,с възрастта на жената,с тази на мъжа,пък на колко си била години са абсолютна простотия,нямат обяснение никакво.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Как може да се занимавате с глупости  newsm78 ooooh!
hahaha hahaha hahaha ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 908
И само да допълня,че не съм я виждала тази таблица преди,но сега като я видях,се сетих че по подобен начин във форум"Зачатие"си бях направила таблица,абсолютно аналогична и спрямо нея забременях планирано с момиче. bowuuПросто си знаех кога ми е овулацията и правих секс един ден преди нея точно.Който иска сега да се смее hahaha

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 16:04 от афродита

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз искам 2момичета,ама наведнъж.....дай формула:))))))

Мога да ти ам мъжа ми назаем, но само ако ми намериш кой да ми направи 2 момчета наведнъж. Crazy

А тази формула наистина има резон /Trillian го е обяснила/, но пък трябва жената да е 100% сигурна кога й е цикълът, кога настъпва овулацията и т.н./. Peace

Аз пък искам близнаци ама разнополови  Mr. Green
И покрепям думите на Trillian   Peace

# 19
  • Мнения: 6 442
Аз искам 2момичета,ама наведнъж.....дай формула:))))))

Мога да ти ам мъжа ми назаем, но само ако ми намериш кой да ми направи 2 момчета наведнъж. Crazy

А тази формула наистина има резон /Trillian го е обяснила/, но пък трябва жената да е 100% сигурна кога й е цикълът, кога настъпва овулацията и т.н./. Peace

Аз пък искам близнаци ама разнополови  Mr. Green
И покрепям думите на Trillian   Peace

Аз пък искам 2 момичета!Ако имате мъже назаем за тях  Mr. Green hahaha

А на такива таблици не вярвам Naughty

# 20
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами от всички формули точно тази не е глупост.Абсолютно биологично обяснено е по-горе LaughingВиж,другите всички формули,с възрастта на жената,с тази на мъжа,пък на колко си била години са абсолютна простотия,нямат обяснение никакво.
И аз така мисля, има логика в календара. А че всичко си е Божа работа, знае се, че е така. Иначе с дъщеря си съм забременяла точно в тези т.нар. безопасни дни 1-2, точно след цикъл, абсолютно сигурна съм. А има даже (рядко наистина, но има) забременели по време на цикъл. Така че всичко е мноооого относително.

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
ААААААААА Mr. Greenтози календар защо започва от 2008 година Rolling Eyes
Искам да си изчисля за 2007ма, ама не мога Mr. Green
Сега ще стоя в неведение Laughing

# 22
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Може и да има нещо вярно в тази формула, защото съществува една теория, според която XX сперматозоидите са по-издържливи от  XY - сперматозоидите, които за сметка на това пък са по-бързи. Или казано по друг начин,ако бебеправенето стане по време на овулация, съществува по-голяма вероятност да е момче, ако е няколко дни преди овулация - момиче.

Ето това е обяснението - и в календара има логика, но пък не бих вярвала 100% - всичко е Божа работа.

# 23
  • Мнения: 137
Може и да има нещо вярно в тази формула, защото съществува една теория, според която XX сперматозоидите са по-издържливи от  XY - сперматозоидите, които за сметка на това пък са по-бързи. Или казано по друг начин,ако бебеправенето стане по време на овулация, съществува по-голяма вероятност да е момче, ако е няколко дни преди овулация - момиче.

Да, това е научно доказано.

# 24
  • Мнения: 7 201
Може и да има нещо вярно в тази формула, защото съществува една теория, според която XX сперматозоидите са по-издържливи от  XY - сперматозоидите, които за сметка на това пък са по-бързи. Или казано по друг начин,ако бебеправенето стане по време на овулация, съществува по-голяма вероятност да е момче, ако е няколко дни преди овулация - момиче.
Ето това е обяснението - и в календара има логика, но пък не бих вярвала 100% - всичко е Божа работа.
PeaceСъгласна съм с това.

# 25
# 26
  • Мнения: 1 168
Иска ми се да вярвам, но шансът е 50:50, така че винаги може да има съвпадения

# 27
  • Мнения: 128
Точно по подобна таблица имам две момичета както исках.
В тази таблица има логика - попитайте гинеколога си.

# 28
  • Мнения: 1 168
Точно по подобна таблица имам две момичета както исках.
В тази таблица има логика - попитайте гинеколога си.


Наистина? И аз ще се възползвам Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 276
Здравейте,
сигурно въпроса ми е мн. глупав, но никога не съм"задълбавала"  в подробности, затова не ме съдете. Та въпроса ми е- кое се брой за 1-ви ден на цикъла?Предполагам 1-вият "чист"ден след МЦ?

А колкото до този метод за изчисляване-наистина има логика, но естественно 100% гаранция няма. А иначе преди години имаше една такава тема в предаването на Гала по НТВ( на кафе), и там един зрител се обади и коментира, че от векове в тяхното село тъка планират пола- в края на цикъла( мисля преди МЦ) се раждат- момичета, а в средата( ову)- момчета.

Общи условия

Активация на акаунт