8-момартенско форумско разписание.

  • 11 279
  • 358
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
От какво те е срам, Ео?
Да дойда и да се запознавам Blush А пък искам. Blush

# 16
  • Мнения: 2 891
Отдавна съм далеч от официалния кръчмарски живот, така че нямам предложение. Трябва да действаме мълниеносно, в противен случай нищо няма да ни се получи  Thinking Аз съм навита където и да е. За 8-ми съм абсолютно съгласна, че е неподходящо.

Ео, ти си луда  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 993
Аха.  Crazy
Когато познавам хората, съм сърцето и душата на купона. Но когато трябва да се запознавам реално с някого, когото познавам виртуално, ме е много срам  Embarassed Ако обещаете да не ме изядете и да не ми се смеете, ще дойда Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 072
Ок, ще похапна преди сбирката. Така може и да оцелееш.


http://sofia.zavedenia.com/

Някой може ли да посочи заведение отговарящо на следните критерии:
1 Да не е свръхактуално.
2 Да не е посещавано от добре облечени господа.
3 Да не е посещавано от леко занесени граждани с разширени ноздри.
4 Подходяща музика.
5 Леснодостъпно място.

Сетих се за Кривото. Само мястото не е леснодостъпно, но пък няма ние да караме таксито, я.

# 19
  • Мнения: 2 891
Плетяща, има Криво и зад университета и на Кристал.

# 20
  • Мнения: 4 300
Кристал, Кристал...

# 21
  • Мнения: 2 891
Долу, долу, има място и за повече хора. Предлагам да дадем срок за преброяване до вторник и да звъним.

# 22
  • Мнения: 4 300
Не знам какво е долу, ама залагам на по централно местоположение. Че ако ме привикат по спешност от Студенствки град до нас е сигурно час ( ако шофирам аз- два).

# 23
  • Мнения: 2 891
Може и Дон Домат. Има един много голям зад Министерски съвет.

# 24
  • Мнения: 5 370
Ако някоя мацка се прежали да ми бъде дама, така да се каже, да ме представи на обществото, бих дошла и аз.
ГАтОу, ти само кажи.  bouquet
И аз съм ЗА. На 6-ти детето е родено, на 7-ми празнуваме предосмомартенско, на 8-ми ще празнуваме детски РД. Party

# 25
  • Мнения: 6 029
И аз искам, ей!

# 26
  • Мнения: 1 072
Мина се нави да дойде.  Grinning

Ок, до седми се кандърдисваме и помайваме. После рязко вземаме решение.  Grinning

# 27
  • Мнения: 6 993
Ще дойда  Sunglasses
На мен никъде не ми е леснодостъпно, така че ми е все едно. Бих предпочела с по-добра вентилация, ама не е толкова проблемно, мога и навън да излизам.

# 28
  • Мнения: 5 370
Ще дойда  Sunglasses
На мен никъде не ми е леснодостъпно, така че ми е все едно. Бих предпочела с по-добра вентилация, ама не е толкова проблемно, мога и навън да излизам.
А дали мислиш, че АЗ щях да те оставя да не дойдеш? Mr. Green Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 716
Помайвам се.

Общи условия

Активация на акаунт