ПЛЕВЕН - 44

  • 12 094
  • 288
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 884
като за първо дете мисля,че така е по добре. Вие как мислите?Все пак някои от вас имат вече по две дечица.
GrinningЗа първо,второ или трето дете ..не мисля,че може да се каже ,че момче е по-добре от момиче или пък обратното.Ние с мъжа ми и за двете деца тайничко се надявахме да са момиченца,но никога не съм си мислела,че така е по-добре или по-зле. PeaceМен ако питаш,искам след десетина години да имам още едно момиченце,обаче Ангел и дума не дава да се издума,така че не знам какво ще правя..все пак за тая работа са нужни двама души Mr. Green.
Такваз пустош в нашата тема отдавна не е имало  Rolling Eyes
Чакам снимки от бебешките осмомартенски купони, разкази на развълнувани родителки, трудно криещи сълзите си  Mr. Green
Утре ще е тържеството на Мимозка,обещавам да се отчета.За съжаление може би само аз ще присъствам,защото Бубка още не е съвсем излекувана.Днес цял ден нямаше Т,сега пак и е 37,5.Това обаче не им пречи на щуротиите,успяха точно за две минутки,докато говорех по тел да обърнат две паници с ориз на земята Crazy.

# 61
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние с мъжа ми искахме момиче и то толкова много,че не знам как щяхме да реагираме ,ако беше момче Laughing Важното да е живо и здраво,каквото и да е все ще реве много Joy
По тоя повод да ви кажа за една моя колежка,на която като й казали,че бебето ще е момче и направо откачила. Ревала една седмица и като отидела да купи дрехи за бебето и пак почвала да реве Joy Когато родила и доктора като й казал,че е момиче не повярвала докато не видяла,защото мислела,че я занасят Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 199
Мами , много ви благодаря ви за мненията за педиатъра!
Благодаря и на тези, които ми писаха ма лични! Hug

# 63
  • Мнения: 22 483
Умм да, нещо скука или задачи са ги налегнали форумките и не щат да пишат. )))

black_cherry, не е ли много рано да казват със сигурност какво ще бъде, или нещо не съм запомнила точно в коя седмица си?
А дали ще е момче или момиче няма никакво значение, това за мен са пълни глупости. Детето си е дете и е твое, което означава че изисква много грижи и внимание.

mama vili, няма защо, но моят съвет отново е да си ходите при Йонов, поне е внимателен и обяснява всичко точно. Дъщеря ми се роди недоносена и съм много доволна от него.

# 64
  • Мнения: 50
Не,нямам предвид ,че е по-лошо да имаш момиче,мисля, че в днешно време малко по-трудно се гледа момиче,отколкото момче,просто всеки ден виждам какви стават,особено по-малките ,не съм голяма ,но направо ми в жал като ги гледам и съм виждала какво правят,наистина си е до възпитание,но понякога дори родителите няма какво да направят.За момче съшо е опасно,няма спор,но момчето няма да се прибере един ден вкъши с тумбака.
Вече съм в 23 седмица ,но плодът се развива като за 22. Лекаря каза,че не е страшно и ще навакса.  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 248
Хайде да се отчета  Laughing

Празника беше в салона. Стояхме в една по-тъмна част и се крихме с маски, за да не ни познаят децата. Всички бяха много сладки. Казваха стихчета, пяха песнички, играха хорца. Ето и малко снимки (не са много качествени, но снимах отдалече, криейки се).

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225130

Притеснява ме, че повечето деца бяха болни. Кашлящи и със сополи. Ники също ми накашля тази вечер. Чудя се дали въобще утре да го пращам или да го оставям баба му да го гледа.

black_cherry, важно е детенцето да се роди живо и здраво, а това дали ще е момче или момиче поне за мен няма никакво значение. И да кажа, че нашия татко и двата пъти искаше момиче.

# 66
  • Мнения: 50
п.с : Разбира се мъничко и аз се надявах за момиче де....

# 67
  • Мнения: 22 483
п.с : Разбира се мъничко и аз се надявах за момиче де....


Ако имаш възможност запиши си час за ФМ в София при Димитрова или Мазнейкова.

Относно възпитанието, момче, момиче си е едно и също. ))) Радвайте си се на детето и го гледайте.

# 68
  • София
  • Мнения: 9 884
Merian ,много е сладък Ники в това облекло.А майките защо сте се крили?Може би за да са по-спокойни дечицата и да си кажат стихчетата Wink.
Нашето тържество ще бъде в салона,ще видим дребната дали ще се скрие при мен или ще си седи при групата.И след празника ще си правим почерпка-майките се разбрахме да носим сладки..

# 69
  • Мнения: 1 954
На нашето тържество също даваха маски, но решихме, че децата ще се уплашат като влязат и видят толкова маскирани, че не ги сложихме. В резултат на което Митко ни фиксира на 10-та мин. и веднага дойде при нас ( и Емо беше). Докрая не пожела да се върне  Grinning

Ето няколко снимки http://diksi.multiply.com/photos/album/39#
Момченцата бяха минзухари, а момиченцата кокичета  Grinning

black_cherry , каквото и да е , да е живо и здраво. То по-тази логика, че момичетата надували тумбаците, пък за момчетата колко още може да се изброи, че и по-лошо от единия ми ти тумбак  Confused

# 70
  • Мнения: 248
Валенце, казаха ни, че ако едно познае майка си и ревне, за да отиде при нея, всичките ставали солидарни с него и започвали да плачат и искат мама. А нашите маски бяха с формата на цветя и не бяха страшни.

# 71
  • София
  • Мнения: 9 884
Еее,Дикси,и вашите снимки са супер..върнах се назад,когато аз бях детенце.и ние често бяхме минзухарчета.Аз бях едно оооогромно минзухарче Mr. Green,най-редовно не можеха да ми се закопчаят рокличките Laughing.
Тъкмо щях да попитам татковците ви идваха ли на празника.На Бубка тържеството беше вчера,но не ходихме,а утре Ангел няма да дойде,защото все пак Бубка още не е здрава и ще си я гледа вкъщи.А много му се искаше. Confused

# 72
  • Мнения: 5 026
Хубави  деца, хубави снимки  Hug

# 73
  • Мнения: 64
Здравейте! Разгледах снимките ви и тайничко си представях как един ден и Ники ще ме прави щастлива. Много хубави дечица и тържества - вие сигурно сте се чувствали на седмото небе.

# 74
  • Мнения: 1 196
Хайде и азда се запиша. Нашето тържество е утре. Тази вечер ми сервираха да намеря ако мога носия, или черен панталон  ooooh!   От къде викам, то няма време. Така че утре снимките ще са от нас   Peace

Общи условия

Активация на акаунт