ПЛЕВЕН - 44

  • 12 117
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 316
Ох,големи сладури Simple Smile Много мило ми стана Simple Smile Знам си аз,че е трябвало да ме пускат на градина Simple Smile Но моите деца ще ходят,дано да им харесва де, и да не викат след време -защо си ни пращала Simple Smile Всеки каквото си няма това иска Simple Smile
Черешке,аз лично винаги съм искала момиче,не за друго,а защото се страхувах,че няма да мога да гледам момче,защото нали сме две сестри и от момчета и отглеждането и възпитанието им хабер си нямам.Но ето че сега имам и момче и момиче и не мога да кажа кое предпочитам.И двамата си ги обичам еднакво и каквото и да ни предложи живота надявам се да се справим заедно с таткото и с тях. Ако родителите са си на мястото вероятностт децата да са проблемни е по-малка,поне така си мисля сега. Надявам се да се справим с тази голяма отговорност.Защото и мен ме е страх от времената ,в които живеем и липсата на всякакви ценности.

# 76
  • Мнения: 50
Джина права си ,оставаче и да обичате повече едното от другото,Леле това не си го и помислям,и страшно много се радвам за бебчо.Наистина си е голяма отговорност и да се надявам ,че ще се справя като родител.Но общо взето страх не страх....ще си гледкаме дечицата каквито и да са,и добри и лоши Simple Smile

Много са готини всички.Стават големи скици като почнат да растат.

# 77
  • Мнения: 872
Merian, Дикси,големи са сладурчета  Heart Eyes Много са затрогващи снимките.
Дикси,а вашата ясла е много хубава  Peace
 black_cherry , радвам се за теб.Но дали момче или момиче,важното е да са живи и здрави   Peace

# 78
  • Мнения: 5 026
Добро утро! Да се пооплача-Божидар нещо пак ми покашля и киха! Аман вече  ooooh!

# 79
  • София
  • Мнения: 9 909
Атракция,и Мими покашля,основно като стане от сутрешен и следобеден сън.Лекарката каза,че това не било притеснително.
Я да ви питам,майките на дечицата в ясла и градина,на тържеството за мама носихте ли цветя за лелките или само за учителките?

# 80
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много хубави снимки сте показали Мериан и Дикси. И дечицата ви са много сладки - Ники с носията и Митко като минзухар.
И аз да се оплача - от вторник Вики поддържа температура 37.8 градуса. Няма хрема, но кашля. Снощи ходихме на дежурен лекар и му сложиха "урбазон" иначе щяха да ни вкарват в детско отделение. Нощес пижамата му беше мокра и нямаше температура, надявам се това да е добър знак.
Валенце, в градината се бяхме разбрали да купим с общи пари подаръци за госпожите и лелята, а всеки да им подари цветя и да донесе по нещо малко за почерпка. Обаче ние май ще пропуснем тържеството.

# 81
  • София
  • Мнения: 9 909
Валя,жалко,че и Вики е болен.Така като казваш..симптомите са същите като при моите деца.Мими си поддржаше лека Т около седмица-не е вдигала над 38,обаче кашляше като магаре ooooh!.В крайна сметка във вторник и изписаха АБ,още преди да започна да и го давам температура вече не вдигаше,но го започнахме.Бубка пък днес и е трети ден,засега максимум до 37,5 вдига,накашля леко,общо взето го кара доста по лекичко от Мими/пу пу/.
Вики тръгна ли на градина,оттам ли прихвана?Лошото на тези вируси е,че децата са заразни още преди да им проличи,че са болни.И така става един омагьосан кръг.Аз веднага ги спрях от градина при първи симптоми,но те са били заразни вече..и така.(

# 82
  • Мнения: 5 026
Валя, защо са му сложили Урбазон? Дано минава скоро  Hug

# 83
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Валя, защо са му сложили Урбазон? Дано минава скоро  Hug
Заради кашлицата и дишаше тежко. Снощи много плака, защото го боли гърлото, а не беше зачервено. Вирусът е слязъл до ларинкса (така каза лекарката).
Валенце, три месеца не е ходил на градина по съвет на личната. Вторник му беше първия ден на градина. От там го е хванал. Вики каза, че едно момиченце на неговата маса много е кихало и кашляло. Освен това във вторник са спали само по потник и гащички. Но това го научих вчера от една майка. Да очаквам ли отново да вдигне температура?

# 84
  • Мнения: 1 956
Валя, не се притеснявай, ще се оправи бързо детенцето. Давай му сироп Вентолин. Той е за такива спастични кашлици.
Аз сега си позволявам да давам акъл, кога станах циганче кога ми почерня г.за  Laughing Но нали до преди дни се борех и аз със същото  Tired

Валенце, цветя не носихме вчера, защото реших, че е рано. Ще пратя Митко в понеделник след празника, който е в събота, с по цвете за 4-те учителки и за леличките, но още не знам те колко са.

Това за подаръците за учителките не е лоша идея, но ако се съберат от всички майки. На мен ми предложиха, но само 2-3 майки да съберем пари. Отказах, така не съм съгласна самосиндикално само няколко. Не ми е удобно...честно казано натегаческо ми е.  Rolling Eyes От училище този начин на действие съм го намразила. Винаги имаше майки на съученици, които носеха подаръци, даже кори с яйца, с цел техните деца да се ползват с по-голямо внимание.

Атракция, не бой се. И Мити така накашляше няколко дни след като оздравя  Peace

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Благодаря ви момичета за подкрепата. Тъкмо си мислех, че се е стабилизирал, та той не  е боледувал цяла зима и сега още  първия ден на градината лепна вирус.
Дикси, за такива цели се прави каса на групата. Някоя майка или татко събира определена сума от родителите на всяко дете в началото на учебната година и така ще си имате пари за празници и други поводи. Иначе не става.

# 86
  • Мнения: 1 956
Дикси, за такива цели се прави каса на групата. Някоя майка или татко събира определена сума от родителите на всяко дете в началото на учебната година и така ще си имате пари за празници и други поводи. Иначе не става.

Ами, да, но ние нямаме такова нещо.

# 87
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дикси, за такива цели се прави каса на групата. Някоя майка или татко събира определена сума от родителите на всяко дете в началото на учебната година и така ще си имате пари за празници и други поводи. Иначе не става.

Ами, да, но ние нямаме такова нещо.
По принцип инициативата за събирането на пари е на госпожите, но и родителите трябва да са съгласни. Това се прави на първата род. среща.

# 88
  • плевен
  • Мнения: 1 251
Здравейте момичета.Да се оплача - до вчера бяхме болни. Както му нямаше нищо на Марио три дена от делник започна адска кашлица и хрема. Заведох го на лекар  оказа ринофарингит - зачервено гърло и хрема.Слава богу дробчетата му са чисти.От днес сме ученици и дано е добре, че утре ще ни е празника за мама. Не знам за вашите деца, но Марио като се закашля винаги повръща. За три дена съм изпрала 6 перални пране. Та това от мен.
Иначе аз винаги съм искала да имам момченце, мъжът ми пък беше мераклия на момиче, но.........

# 89
  • Мнения: 169
В градината още на 1 родителска среща избрахме така наречено родителско настоятелство . Преди празник заставаме и питаме всеки родител ,ако е съгласен да даде по 2-3лева за  подаръци и почерпка.  Така направихме и сега, а цветя  отделно носим за госпожи и лелки.

Общи условия

Активация на акаунт