За скъпата и евтината козметика

  • 252 317
  • 1 767
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 321
ехо,да ви питам момичета за безамонячната боя за коса кастинг на лореал-какво значи безамонячна Sadнато моят фризьор ми каза че такова понятие Не същесвува

# 1 711
  • Мнения: 321
CI , много благодаря!  bouquet
   виждам ,че си тук,да питам и теб знаеш ли повече за кастинг безамонячна ще ми покрие ли белите коси и наистина ли е безвредна

# 1 712
  • Мнения: 1 572
CI , много благодаря!  bouquet
   виждам ,че си тук,да питам и теб знаеш ли повече за кастинг безамонячна ще ми покрие ли белите коси и наистина ли е безвредна
аз ще ти отговоря защото CI едва ли си боядисва косата с такава - да ще ти ги покрие и то почти толкова дълго колкото и една амонячна боя , от т ам можеш да си направиш някои изводи ,дали е безвредна- силно се съмнявам , безвредна боя според мен няма  Peace а и по-напред в темата обсъждахме май точно тези бои  Peace

# 1 713
  • Мнения: 1 223
CI , много благодаря!  bouquet
   виждам ,че си тук,да питам и теб знаеш ли повече за кастинг безамонячна ще ми покрие ли белите коси и наистина ли е безвредна
аз ще ти отговоря защото CI едва ли си боядисва косата с такава - да ще ти ги покрие и то почти толкова дълго колкото и една амонячна боя , от т ам можеш да си направиш някои изводи ,дали е безвредна- силно се съмнявам , безвредна боя според мен няма  Peace а и по-напред в темата обсъждахме май точно тези бои  Peace
Софи бе отговорила по-рано доста добре.

# 1 714
  • Мнения: 0
Понеже по-рано беше станало дума за околоочните кремове, че са с аналогични съсътавки като кремовете за лице (или поне голяма част от тях). Чувала съм, че околоочен крем не се слага на горен клепач. В тоя ред на мисли изобщо ли не трябва да се слага крем там и защо. Моята кожа е изключително суха и ако не си мажа кожата под вежите и горния клепач изпръхва много и ме опъва. Има ли някаъв проблем да си се мажа?

# 1 715
  • Мнения: 451
115 страници- не мислите ли, че вече е време за втора тема? Mr. Green

# 1 716
  • Мнения: 776
115 страници- не мислите ли, че вече е време за втора тема? Mr. Green

 Peace

# 1 717
  • Мнения: 1 572
115 страници- не мислите ли, че вече е време за втора тема? Mr. Green

 Peace
какво се е случило с темата , вчера беше 84-85 страници

# 1 718
  • Мнения: 9
Ima kremove za pod o4i i takiva za okolo o4i.

# 1 719
  • Бургас
  • Мнения: 444
Що се отнася до кадифеното усещане...не бих казала, че е точно така, но не е лошо кремчето. Аз лично усещам някакво леко парене, което допускам, че е от лавандулата, но много бързо отминава след намазването.

От няколко дена използвам нощен анти ейдж крем с лавандула на Биофарма,при мен го има същото щипене и парене след като разнеса крема.Вярно е,че бързо отминава,но мен лично ме притеснява и ми е некомфортно.Защо да е от лавандулата,тя не трябва ли да успокоява  newsm78 Жалко че изхвърлих кутийката със съдържанието в/у нея.

# 1 720
  • Мнения: 630
Що се отнася до кадифеното усещане...не бих казала, че е точно така, но не е лошо кремчето. Аз лично усещам някакво леко парене, което допускам, че е от лавандулата, но много бързо отминава след намазването.

От няколко дена използвам нощен анти ейдж крем с лавандула на Биофарма,при мен го има същото щипене и парене след като разнеса крема.Вярно е,че бързо отминава,но мен лично ме притеснява и ми е некомфортно.Защо да е от лавандулата,тя не трябва ли да успокоява  newsm78 Жалко че изхвърлих кутийката със съдържанието в/у нея.
Ами аз като казах леко парене имах пред вид по- скоро онова ...ментоловото усещане. Не знам по какъв друг начин да го обясня. Но ако ти усещаш някакво парене, което ти създава дискомфорт, по- добре преустанови употребата му

# 1 721
  • Бургас
  • Мнения: 444
Така и ще направя,при мен е като щипане и парене едновременно.Аз си взех розовата вода и крем превантивна грижа от Биосерията.Розовата вода ми харесва,почиства добре,но виж крема,някак си не мога да свикна с миризмата,ужасна е.Вярно,че го ползвам от няколко дена,но не съм очарована.

# 1 722
  • Мнения: 4 076
Така и ще направя,при мен е като щипане и парене едновременно.Аз си взех розовата вода и крем превантивна грижа от Биосерията.Розовата вода ми харесва,почиства добре,но виж крема,някак си не мога да свикна с миризмата,ужасна е.Вярно,че го ползвам от няколко дена,но не съм очарована.
Вонята не ме безпокои  Simple Smile,свикнала съм,но кажи как се държи върху кожата-като усещане,резултати,абе каквото се сетиш...

# 1 723
  • Бургас
  • Мнения: 444
Ами,какво да кажа,учудващо за мен добре попи,не ми стои мазен или пък да се "сваля" като потъркаш с пръст  Mr. Green някой тук го беше нарекъл кир ефект.И кожата става мека след нанасянето.Но някак си не ме кефи,не е само заради миризмата,не знам защо бях решила че като е с роза,все пак няма да е толкова зле.Мисля да изразходя крема,но няма да повторя. Виж,ако се двуомиш дали да си поръчаш-не е скъп-16 лв. (от дистрибутор), все пак аз казвам мои впечатления,при теб може да е друго.

# 1 724

Общи условия

Активация на акаунт