Измиващ гел за лице

  • 13 072
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 99
И аз сутрин и вечер, понякога и до три пъти стигам, особено лятото.
Но кожата ми е мазничка, та понякога й удрям един сапун, даже и с такъв за пране ми се е случвало да я мия... Rolling Eyes Нищо й няма.

# 31
  • Мнения: 14 512
...
 дерматожката ми заяви, че тази работа с "почистването" била мит, особено сутрин, и нямало нужда изобщо.
...

Сутрин задължително се измивам с гел, за да махна остатъците от нощния крем.

ти колко крем слагаш, че сутрин имаш остатъци от него?!? #Crazy

аз мия само вечер с пяна или гел. сутрин почиствам само с тоник. тампона е абсолютно чист, наистина не виждам какво толкова мръсно може да ти полепне през нощта.
тоникът премахва достатъчно ефикасно мъртвите клетки, които се отделят нощем от кожата на лицето.

# 32
  • Мнения: 36 147
Наскоро една акозметичка ми каза да си мия лицето с пяна или гел за лице само веднъж седмично,докато аз го правя винаги,когато се къпя.Вие по колко пъти на седмица си миете лицето с такъв продукт?
Два пъти на ден-всеки ден.

 bowuu

# 33
  • София
  • Мнения: 4 802
И аз съм чувала подобен съвет от козметичка и колко било вредно миенето два пъти на ден. Според нея правилното беше тоалетно мляко- изплакване-тоник-крем. Веднъж седмично гел или скраб. Определено обаче при такава схема аз пъпчасвам, затова сутрин и вечер с гел. Peace

# 34
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Сутрин само с вода, а вечер с един сапун за лице на Себамед, откакто го ползвам нямам нито черни точки, ни пъпки. А с геловете за лице усещам кожата си опъната и суха.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 294
Два пъти на ден  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 4 802
Сутрин само с вода, а вечер с един сапун за лице на Себамед, откакто го ползвам нямам нито черни точки, ни пъпки. А с геловете за лице усещам кожата си опъната и суха.

Дай снимка на сапуна,  Grinning

# 37
  • Мнения: 2 388
Сутрин само с вода, а вечер с един сапун за лице на Себамед, откакто го ползвам нямам нито черни точки, ни пъпки. А с геловете за лице усещам кожата си опъната и суха.
Покажи го това чудо Simple Smile

# 38
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Изхвърлила съм кутията на последния. Скоро ще си купя пак и ще го снимам, ако дотогава не сте го открили. Това е цяла серия медицинска козметика за лице "Sebamed". Има за пъпчива кожа, за нормална и т.н. Почиства идеално без да изсушава.

# 39
  • Мнения: 1 081
Стига гела да не е с абразивни частици, не виждам не виждам какво му е лошото да го полваш всеки ден! Аз лично го употребявам вечер  Flutter

# 40
  • Мнения: 765
 Мия се със сапуна на Клиник, твърдият от 3-те стъпки и не един, ами два пъти на ден. Имам един ген на Ла рош за махане на грим , но рядко го ползвам. Преди използвах един на Виши, розов с помпичка, изглежда като вода, а става на пяна, доволна бях.
 Общо взето отдавна ползвам измиващи продукти за лице, но за сметка на това не ходя по козметици (за лице специално) от една година и кожата ми е в много по-добро състояние от преди  Grinning

# 41
  • Мнения: 550
пяна- 2 пъти на ден, до сега ползвах на виши, но сега искам да сменя. в тази връзка- някой може ли да ми препоръча ПЯНА? имаше една темичка, ама сега я няма нито тук нито в архива. имаше много отзиви за виши и за още една марка ама забравих коя? а хепи дерм на лореал много ми харесваше специално за махане на грим, но сякаш изчезна?
гел с частици- 1-2 пъти седмично, обикновено като взимам душ Simple Smile

# 42
  • Казанлък
  • Мнения: 44
Правилно е -вечер измиване(било с пяна или гел),сутрин-само с вода,а след това с тоник(или розова,термална води)

# 43
  • Мнения: 1 313
Сутрин и вечер ползвам и измиващ гел и тоник. Опитно съм установила, че е най-добре за кожата ми. Правилото не ме интересува.

# 44
  • Мнения: 1 875
Сутрин и вечер - ако продуктът е съобразен с типа кожа - не виждам какъв е проблема. А и той е за толкова кратко време в съприкосновение с кожата, че няма особено значение.

Общи условия

Активация на акаунт