Имам вапрос за оргаметрил

  • 10 772
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
да за спонтанен аборт го пия,а били ми споделила за последствията от оргаметрила?
Ако питаш мен не знам какво да ти кажа, защото никога не ми се е налагало да пия такива хапчета.
Предполагам някой друг ще ти даде достатъчно изчерпателна информация.
Доста ме учуди обаче дозата, която пиеш.
Единственото, което мога да те посъветвам е да си смениш лекаря с някой кадърен, преди да си отвориш някоя беля.
Успех   bouquet

# 16
  • Мнения: 226
На мен ми закъснява и вече е 36 ден като нормално ми идва около 28-ия. Днес си направих един тест, който се оказа отрицателен и след това отидох при доктора. Прегледа ме с видозон и каза че съм имала доста останала кръв.  Shocked Изписа ми Оргаметрил три пъти на ден по едно хапче за 5 дни. Преди това ме пита дали планирам бременност и аз му казах, че за момента не. Обаче в аптеката ми дадоха само блистерчето без кутиика и листовка. Чудя се дали някои от вас може да ми каже нещо повече за Оргаметрила?
Казвам ти го от опит - след "лечение" с Оргаметрил ела да видиш сега какви ядове бера.

За какви ядове става въпрос? Че нещо съвсем се панирах като ти прочетох поста.  #Crazy

# 17
  • Мнения: 2 111
Аз Оргаметрил съм пила за забавяне на цикъла. Дойде ми 5 дни след като спрях приема. А ти какво се опитваш да направиш всъщност? Да предизвикаш аборт ли, що ли? Ако е така - пълно безумие ми се вижда и те съветвам спешно да се обърнеш към друг доктор, който да ти предложи адекватна лекарска намеса.

# 18
  • Мнения: 729
Аз Оргаметрил съм пила за забавяне на цикъла. Дойде ми 5 дни след като спрях приема. А ти какво се опитваш да направиш всъщност? Да предизвикаш аборт ли, що ли? Ако е така - пълно безумие ми се вижда и те съветвам спешно да се обърнеш към друг доктор, който да ти предложи адекватна лекарска намеса.
  Темата е доста стара,така,че вече каквото е трябвало да става е станало   Grinning

# 19
  • Мнения: 226
ilkmon Знам че темата е стара писах в нея защото и на мен днес ми изписаха тези лекарства за да ми предизвикат цикъла. Реших да не отварям нова тема, а да питам тук. Моля някой, ако има повече инфо за медикамента да сподели.

# 20
  • Мнения: 1
ама и на мен ми го предписаха за прекасване на нейелана бременност ....и чесноказано незнам дали помаганякои щеми каже ли ...?
и да ви кажа аз и да не го махнех само щеше да се махне и нямаше да ми е за прав пат реших този пат да не го чакам а да го махна и без това не сма готова да го преживея пак ...пък и вече сам сама няа смисал .....и както и да е оргсметрил помага за аборт нали ...исакам да знам сас сигурност

# 21
  • Мнения: 1
pix orgametril 9 dena,po 2 tabletki na den.sprqx go i na 5 den mi doide,taka ve4e 8 dena.kogo 6te mi spre baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт