Бихте ли се снимали гола за Playboy ?

  • 13 006
  • 166
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
За списание не бих се снимала. Снимала съм се за фотоизложба (чернобяла фотография). Позирах за един приятел. Не бях чисто гола, само до кръста и повечето снимки бяха в гръб. Докато се снимах, разбрах, че май някъде дълбоко в мен дреме ексхибиционист Crazy

# 16
  • Мнения: 1 312
Бих но не изцяло гола,но това май са само мечти Wink Wink

# 17
  • Мнения: 2 386
Kiss the rain, The same myself.. събудихте любопитството ми, ще разкажете ли повече? Grinning

Бих се снимала, но не в България, пошло ми е.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 428
Бих се снимала, защо не.... в голтата няма нищо противоестествено....

Обаче..... може би въпросът би бил по-точен, ако е формулиран "Някой би ли ви снимал за Плейбой" smile3532

# 19
  • Мнения: 1 952
Сега  мнението ми е съвсем друго, една естетически издържана фотосесия+ един приличен хонорар, какво по- добро от това Mr. Green

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 09:55 от The same myself

# 20
  • Мнения: 2 897

Трябва ли жената задължително да е красива, с перфектно тяло, високо самочувствие, увереност, обичаща показност, абсолютен нарцис, за да иска да покаже тялото си ?


Мисля,че тези предпоставки,които си изброила са необходими за това.

Лично аз не бих се снимала чисто гола.Може би така както си показала за пример със снимката Wink

# 21
  • Мнения: 803
Kiss the rain, The same myself.. събудихте любопитството ми, ще разкажете ли повече? Grinning

Бих се снимала, но не в България, пошло ми е.

Ами...Simple Smile Аз главното го разказах. Имам един  приятел, фотограф. Виждала бях негови снимки, много ми харесваха. И един ден ми предложи да ме снима и мен. Честно казано, бях много поласкана. Харесвам се, но не чак толкова, че да си мисля, че съм нещо изключително. Говорихме за визията, как ще изглеждам и такива неща. Не ми беше трудно да се отпусна пред фотоапарата, макар да бях гола до кръста. Може би защото имам доверие на фотографа Simple Smile Снимахме някъде около час, имаше доста добри попадения, единодушно избрахме Снимката и така Simple Smile

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
О,да стига да си върна старата форма и заплащането да е адеквано на моите очаквания. Laughing
Сама знам,колко усилия се полагат за да си в перфектна форма,но повечето снимани там са си корегирани с фотошоп. Wink

# 23
  • Мнения: 240
Бих, но зависи от фотосесията....ако ми хареса като идея- да, с удоволствие!

Не мисля, че трябва да си перфектна...всяка жена може да изглежда чудесно в Плейбой...това са професионални снимки, използва се и Фотошоп...никакъв проблем не е Peace

# 24
  • Мнения: 3 372
Бих се снимала ако имах тяло като манекенка, но да съжаление нямам такова Tired

# 25
  • Мнения: 1 520
Не, никога не бих се снимала нито за Плейбой, нито за други еротични списания. Голотата е нещо много лично и интимно и може да се показва само и единствено на любимия човек и никой друг!

# 26
  • София
  • Мнения: 708
съвсем гола...по-скоро не.
колкото до фотошопа, няма начин без него. познавам доста момичета, които се снимат за списания (включително и аз съм се снимала,  но не за такъв тип списание), и колкото и добре да изглеждат.... никой не пуска така снимката. винаги има да се чисти някое косъмче по тялото, гънка, не добре паднала светлина....нали все пак целта е снимката да доставя визуално удоволствие на читатеите.
е, разбира се да добавя че на някои снимки съм се блещила с удивление, защото момичето почти няма нищо общо със себе си  Grinning и ако не й пише името, няма да рабера че това е тя!

# 27
  • Мнения: 281
Не.
Бих се снимала гола за Vogue Paris. Фотографът трябва да е Тери Ричардсън.
И краката ми трябва да са 15 см. по-дълги.

# 28
# 29
  • Мнения: 1 883
Бих се снимала ако имах тяло като манекенка, но да съжаление нямам такова Tired
Peace

Общи условия

Активация на акаунт