Бихте ли простили изневяра?

  • 11 617
  • 177
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не знам ConfusedПо-важното е на мен да ми я простят Flutterно зная, че е невъзможно

# 16
  • Мнения: 1 418
Зависи,ако много обичам,ще простя-
предполагам.

# 17
  • Прекрасна ВАРНА
  • Мнения: 356
мацки много сте категорични с това НЕ,но ако ви се случи недаи боже и ако обичате човека какво правим?и аз казвах НЕ немога да простя докато не ми дойде на главата.за да се стигне до изневяра от страна на единия вина за това има и другия,затова умната Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 416
irrrina много си права.Защото отстрани е лесно,обаче като ти дойде до главата,започваш да мислиш по съвсем различен начин.

# 19
  • Мнения: 9 865
НЕ! Каква вина мога да имам: свирки правя - отлични, анален секс - редовно, перфектна домакиня, приемам всичките му странности, дори това, че е латентен гей... е, няма да простя изневяра, ако ще гръм да ме убие.

# 20
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Разбира се, че ако има изневяра и двамата ще имат вина!
Има ли първа, ще има и втора,  и трета..
По-добре всеки по пътя и да си живее живота.

# 21
  • Мнения: 2 550
Да, бих.

# 22
  • Мнения: 73
Зависи правиш оценка на ситуацията и решаваш на момента.Но по-дпобре да не ми се случва

# 23
  • Мнения: 483
НЕ! Каква вина мога да имам: свирки правя - отлични, анален секс - редовно, перфектна домакиня, приемам всичките му странности, дори това, че е латентен гей... е, няма да простя изневяра, ако ще гръм да ме убие.

Има едно нещо , което не можеш да му дадеш - усещането да бъде с друга, с различна жена, да удари нещо чуждо  Peace

# 24
  • Мнения: 1 072
Единственото, което не прощавам вече, е параноичното взиране във верността на партньора.

Ако може да ми изневерява без да ме ревнува, ще е най-добре.

# 25
  • Мнения: 494
 Мога всичко да простя, стига да виждам смисъл, стига все още да обичам, стига да знам, че нещата, след това, ще се променят към нещо по-добро за мен. Предпочитам обаче нищо да не знам и да не ми се налага да се замислям за горното.

# 26
  • Мнения: 101
Винаги зависи от конкретната ситуация и конкретните отношения... Аз ще простя изневярата, но и няма да остана с този човек, защото всеки път след като съм разбрала за изневярата и правим секс ще се питам дали не си мисли за нея, дали тя не е по-добра от мен и други такива.... а и за да се стигне до изневяра - значи така или иначе нещо е куцало и по-добре всеки по пътя си и да си търсим щастието, отколкото да се мъчим и заблуждаваме, че всичко е ок, както преди и т.н., никога повече няма да е както преди.

# 27
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Дори и да простя, няма да забравя. А това ще скапе връзката, така че по-добре без нея.
Колкото и да обичам, щом вече не вярвам няма да се получи.

# 28
  • Мнения: 101
И за да не пускам нова тема да спамя форума - контравъпрос: Бихте ли си признали изневяра?
Аз бих признала само ако осъзная, че субектът, с който съм съгрешила е станал по-значим от този, с който съм официално...

# 29
  • Мнения: 982
Не бих могла да отговоря сега.Мога само да предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт