Русия има нов ПРЕЗИДЕНТ!

  • 1 993
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Абсолютно предвидим изход. Путин още миналата година посочи Медведев като свой наследник. Може Русия да е демокрация и република, но продължава да се управлява според принципите на монархията и наследяването на постовете. Разликата е в това, че не е по роднински.

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Абсолютно предвидим изход. Путин още миналата година посочи Медведев като свой наследник. Може Русия да е демокрация и република, но продължава да се управлява според принципите на монархията и наследяването на постовете. Разликата е в това, че не е по роднински.
Важното за руснаците  е че руската икономика погресира а стандарта расте  Wink  а кой как и защо ... е друг въпрос


п.п. сори за офа .... оЙ спам оЙ срам  Crazy Embarassed

# 17
  • Мнения: 3 423
Това добре ли е за мен, или зле?
А за вас? А за Киса?

# 18
  • Мнения: 982
Това добре ли е за мен, или зле?
А за вас? А за Киса?
На такива сложни въпроси не мога да отговоря.
Както се видя, мен само обаянието на Путин ме вълнува.  Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Лиске,

Ако не се лъжа, и двамата са тясно свързани с Газпром, а Медведев беше СЕО на тази компания. Като се има предвид тясната връзка между Газпром и нашата държава за доставките и преноса на газ, поне е ясно накъде ще се развиват отношенията между двете държави по енергийния въпрос. Както се видя наскоро и Сърбия подписа за газопровода и първо там беше Путин, а преди няколко дни и Медведев.

# 20
  • Мнения: 19 296
Той е протеже на Путин. Чрез него Путин иска да остане във власта и да запази влиянието си в Газпром.
Имаше дори критики, че през цялата кампания Медведев е бил навсякъде с Путин, дори на някои рекламни плакати.

# 21
  • Мнения: 3 423
Така, хубаво е, когато жените мислят не само
с цъфтящите връхчета на русите си коси. От
отговор Nr. 19 нататък дано темата стане поне
леко аналитична. Иначе, че е красавец, ясно.

# 22
  • Мнения: 982
Така, хубаво е, когато жените мислят не само
с цъфтящите връхчета на русите си коси. От
отговор Nr. 19 нататък дано темата стане поне
леко аналитична. Иначе, че е красавец, ясно.

Понеже ми се струва, че № 19 съм аз, тоест влизам в числото на мислещите с цъфтящите връхчета, държа да отбележа, че косите ми са в естествен, кестеняв цвят, цъфтежи нямам.
Хубаво е, Liska, да прочетем твоя анализ, въпроси дори и аз (№ 19) мога да задавам.

# 23
  • Мнения: 335
Не го познавам, но ако и той се държи достойно като самата си нация, ще ми е приятно да слушам  какво става там.
И анализите на представителки на други нации също е любопитно да се четат.
Важно е за руснаците!
Ако не спазват изискванията на българките, поляците, германките... няма да знаят накъде да вървят.
И цивилизационния си избор даже няма да го сколасат правилно.

Да се надяваме, че следят темата.

# 24
  • Мнения: 19 296
Съжалявам вече, че писах в темата.

# 25
  • Мнения: 1 941
Последните 10 години Русия се управлява от някакъв съвременен олигархичен модел, който мисля няма друг политически аналог  Wink Със сигурност първите няколко години Медведев ще е марионетка на Путин, то е ясно. Иначе самият нов президент е симпатичен, видях го докато беше в София преди месец - два. Помня, по време на подписването на дузината договори между България и Русия, Путин повика Медведев за да му прошепне нещо. Естествено фотографи и оператори щяха да се избият за да уловят няколкото секунди докато наследник и ментор стояха един до друг. А, Медведев .... се изчерви като малко момче от внезапното медийно внимание  Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Не го познавам, но ако и той се държи достойно като самата си нация, ще ми е приятно да слушам  какво става там.
И анализите на представителки на други нации също е любопитно да се четат.
Важно е за руснаците!
Ако не спазват изискванията на българките, поляците, германките... няма да знаят накъде да вървят.
И цивилизационния си избор даже няма да го сколасат правилно.

Да се надяваме, че следят темата.


Какво имаш предвид в поста си? Нищо не разбрах.
Може би е по-полезно да се обсъжда поредната бременност на героинята от сапунката ХХХ?

# 27
  • Мнения: 5 877
Руснаците се бъзикат, че е зеленчук и няма собствено мнение, а е марионетка на Путин.
Смятат последните избори за виц. Другите кандидати са били Жириновски, Зюганов, Богданов, общо взето хвани единия, удари другия.
Някаква алтернатива беше Каспаров, когото обаче Путин намери начин да спъне, незаконен митинг или нещо такова му беше измислил.
Никак не ми е обаятелен Путин - човек, на когото му подаряват за рождения ден убити журналистки.
Върнете се малко назад в руската история - трагедията с подводницата, трагедията в Беслан, войната в Чечня и ужасните й последици (назначените от Путин чеченски лидери там са малоумни животни). Обаятелен ли? Баси обаянието.
Не ми харесва, че този човек ще продължи да управлява чрез подставено лице. Но изборите бяха предрешени, дори извън ударите под пояса срещу Каспаров - доколкото знам, там върви яко култа към личността, особености на националния риболов, дето се вика.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 790

Но като се замислиш с какъв убедителен процент водеше... руския народ прост ли е, сляп ли е... явно виждат нещо хубаво в тази политика, която се води в момента - "укрепване на държавността" май беше...

# 29
  • Мнения: 5 877
Не знам, не мога да съдя. Не живея техния живот, не знам какво е да си част от огромна държава например. Други са ми мащабите. Очевидно имат някаква слабост към идеята за "силна ръка", може би смятат, че без това страната им ще се разпадне.

А и... хората понякога не са много логични. И американците не можах да ги разбера защо преизбраха Буш, ама на.

Общи условия

Активация на акаунт