Споделете 53

  • 22 006
  • 1 233
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 237
Споделям,че трябваше почивните дни да съм на салса карнавал в Гърция.В последния момент не отидох,а куфара беше стегнат...Отказах се по ред причини.Първо - детето ми беше болно ,а свекърва ми която щеше да я гледа докато съм в Гърция,също се разболя.Второ - и аз се разболях сутринта преди заминаването.И трето - имах някакво странно вътрешно усещане,че не трябва да съм в този автобус и не трябва като цяло да съм в Гърция.За това се отказах и вместо това си взех детенцето и заминахме за Хисар,където прекарахме три страхотни дни в едно спа хотелче.Знам,че съм изпуснала страхотен мега купон в Солун,но не съжалявам особено.Дните прекарани с детенцето ми са безценни.А Гърция няма да се помести,все ще намеря време да отида.

# 16
  • Мнения: 488
Добро утро. Мойто дете прилича на мен, ще спи дори и до 9 ако го оставя.
Обаче трудното е вечер, до 12 няма приспиване... така че внимавайте какво си пожелавате.

Не искам да се оплаквам от болести, обаче само мааалко ще споделя, че от 3 дни ми е зверски подут един лимфен възел на шията и съм като терминатор. Много боли. Засилих се на лекар тази сутрин в 7,30. Имаше поне 30 човека, дето сигурно едва са оцелели през трите почивни дни.  ooooh!
Дали ще минат до края на работния ден, като се има предвид, че ще долазят и други?

# 17
  • Мнения: 503
Седми март ми изглежда хубава дата за раждане.
Малката ми дъщеря лае или цвили по цял ден. Не,ам нерви вече.

# 18
  • Мнения: 917
Споделям, че ме е налегнал голям мързел  Tired

# 19
  • Мнения: 3 405
Ester, как си?

# 20
  • Мнения: 2 070
Бу и ние сме като вас с Мая. Яна вече отказва да спи следобед вкъщи и заспива към 9 и се буди в 6-7. Вчера като за празник ни даде бонус до осем без десет, но аз се бях вече отдавна ококорила. Вечер и аз заспивам или с нея или най-късно до 11-12, ако оставя телевизора и се загледам в нещо.

Идват ми в повече новините, коментарите и разказите на очевидци и близки на загиналите от влака. да не си бях пускала тази сутрин сутрешните блокове. Голям рев му ударих. Добре си ходите вие на работа.

# 21
  • Мнения: 1 992

Леко идиот съм преди сутрешния душ, извинете Grinning

Бу, за същото иде реч, моето става по тъмно в 6:30, искам да става по светло, ама едва ли ще е преди абитуриентския бал.

# 22
  • Мнения: 2 070
ХолиФлор, държа да отговоря на това от предната тема - Как, как се справяте с властните си майки, които по- добре от вас знаят, кое ви прави щастливи?
Ще бъда ли такава майка и аз?!

Аз не се справям, игнорирам я. Но тя не е от властните, просто е от драматизиращите прекалено. Тя страда, че я игнорирам, критическата допреувеличава нещата и картинката става от чудна по-чудна. Ти едва ли ще бъдеш такава майка щом се замисляш върху тези неща.
Всъщност майка ми е различна, но понеже попита за справяне и се хванах.

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Следя Буми, не темата Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Споделям, че по подобие на Кен Лий едно време пеех Ламбадата:
Шоора носифой  Crazy  Joy

Чудя се изпълнителката как ли си превежда текста от "английски" на български?  newsm78 Най-вероятно изобщо не е пробвала.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 516
Благодаря, ДеЩо!

# 26
  • Мнения: 274
Саня, аз пък имам колега сърбин, който си пее Message In a Bottle  на Стинг/Полис така: Месич ин а.....МЕ-СЕЧИНА Йои йо...йо и йо...и тн. (първата част е с мелодиятана Стинг, втората вече е с тази на Брегович) Simple Smile Сръбска му работа Simple Smile

# 27
  • Мнения: 17 407
Абе това  с КЕн Лий и други подобни шутовски изпълнения, според мен е някакъв сценарий, едва ли не. Ако ги няма тези изкопаеми, кой ще гледа? МОже и да тъпо, ама тъй си мисля. Аз писах по- назад за клипчето, кво ми направи впечатление.КАкто и да е.
Холи, това, че се замисляш, хич не ти дава гаранции, че няма да си същата Mr. Green

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добро утро Grinning!

Холи, никак не се справям  ooooh!. То няма справяне просто...

# 29
  • Мнения: 1 052
Забравих вчера да добавя, че залагам Буми да си роди на термина според линийката, тоест на около 11-ти.

Ау, и как пропуснах-с пола съм. Също така извършвам модно престъпление-с бели обувки съм (спокойно, стари са), но пък реших, че така или иначе не ги нося, а когато ги нося са ми неудобни, та реших да ги дам на сестра ми, ако е съгласна да ги носи.

Общи условия

Активация на акаунт