Рицарки на Бялото кантарче 04.03.2008 - 09.03.2008

  • 8 342
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 331
Литъл, височина 160см.,сега 55кг.,начало 74кг.Започнах Дюкан на 65кг., а преди това с волна програма свалих от 74кг. до 65кг.
Сдухвам се!!!

# 16
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Хубаво е, че повечето си мислим за деня, като за ден ПРЕКРАСЕН. Били, присъединявай се към тази група Simple Smile
Проблемки и проблемчета все ще има и обикновено се оказва, че не си е струвало да се кахърим чак толкова.

# 17
  • Мнения: 4 116
Привет и в новата тема!
Отдавна се каня да ви питам, и все забравям. За тези, които са на Дюкан - не е ли вредно това да си само на протеини няколко дни? И по принцип не се ли уврежда черния дроб от приема на много протеини и липсата на белтъчини и въгрехидрати? Не ча разбирам много... но за мен лично месото не е от най- здравословните храни, въпреки, че го обичам и доста месце хапвам. Пробвах се вендъж дори вегетарианка да стана, ама тц, като ми замирише на печено пиле  и  вампирясвам  Laughing

# 18
  • Мнения: 4 806
Теди, може и да е леко вредно, но ако си нямаш други здравословни проблеми, издръжа се.
Щъки, честито ти намаление.  Hug
Айя, радвам се да те видя. Липсваше.  Hug

Как сте с водата? Аз не много добре, че късно я почнах, сега ще наваксвам. Я да видим коя ще е орисница да провлачи крак да тръгнем дружно към намаления сериозни и хубави. А? Има ли кандидатки?

# 19
  • Мнения: 2 331
Проблемки и проблемчета все ще има и обикновено се оказва, че не си е струвало да се кахърим чак толкова.

smile3521

Теди, така е.има момичета даже, които твърдят, че лекари категорично отричат този начин на хранене.Други пък си пускат профилактично изследвания и резултатите им са идеални.Трети развиват алергии...На мен не ми пречеше на здравето.Аз и 10 кг. съм свалила така, де.Не съм прилагала режима чак толкова дълго време.

# 20
  • Мнения: 1 369
пак здрасти.
неам време, вече мога да откача най-спокойно  Crazy отчитам се дотук, че после няма отде:
закус в 8 - зелена кисела ябълка
закус в 10,30 - 60-70 гр. сметань
обяд - малък домат, към 30 гр сирене, 15 гр. масло, телешки суджук към 50 гр, 10-ина маслини
преди малко - към 50 гр. сметань
д'вечерка - печено бутче пиуешко и салата няк'ва. Надявам се да се вместя в 1200 калории  Thinking
вода дотук - към 2 литра, 12 етажа качени и свалени, на порции  Crazy
много моля - стискайте ми утре палци, време е вече да се изправя срещу един от страховете си  Praynig

на всички успешен завършек на работния ден и хубава вечер  Hug

# 21
  • Мнения: 1 279
Ще стискам!!! Hug

Време беше и аз да се запиша, че с тоя мързел... ooooh!
От дни само чета, ма не ми се пише...Скатавам се... Rolling Eyes
Поне на фитнес ходя редовно! newsm78Направо съм изненадана от себе си, ама го отдавам на двойното удоволствие от това да се махна от хлапетата вечер и да ги зарежа да ги гледа баща им! Mr. Green
Сега се боря с вълчия апетит, който ми се отвори покрай това спортуване  ooooh!!!!

# 22
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Денят минава спокойно. Не съм се мерила от много време. Мисля, че данните от лентичката и таблицата са актуални, но . . сега и МЦ е срещу мен. На три пъти се подувам през последния месец, без особени причини - преяждане, пресоляване и други такива прегрешения. И болки, в кръста и долната част на корема. При последното подуване ми дойде. Сигурно трябва да се прегледам. По-нататък. Днес не ми е най-прекрасния ден, но се надявам да приключи успешно. Гледах жилища и изпаднах в потрес при мисълта, че някой ден може да ми се случи да живея в такова. Не харесвам модата на спални 2х2 и огромен кухньохол с остъклена стена към улицата пък  Crossing Arms Искам си лично пространство поне в нас, като го нямам на работа. И за децата го искам. Днешните "тристайни" са за модерни свободни семейства, без деца и по спалня на човек. дето само се спи - място за легло и нощно шкафче. Не знам какво точно искам, но не е това. Колежките ме гледат странно, че това било новото строителство, какво не съм му харесвала. Искам тогава къща пък. Thinking

Последна редакция: вт, 04 мар 2008, 17:23 от jd

# 23
  • Мнения: 1 479
Привет и от мене в новата тема! От вчера съм на режима три дена месо , четвърти всичко останало! Издържа се, не ми е много вкусно, но се ядва!Иначе, от всички мерки имам по1-1,5 надолу, килата са 60 и това си е! Но поне мерките ме радват! Трябва да поуча, че снощи сто пъти заспивах над книгите и едва написах домашното!
Чао за сега! Целувам ви всички!

# 24
  • Мнения: 720
Къде сте се изпокрили бе рицарки?  Rolling Eyes

Днес уж съм режимна, но не съвсем, някакво никакво.  Май повече дюкан докарах отколкото мазнотийка, и аз не знам какво  направих днес. Утре ще видим.

Литъл, имаш палец от мен. Успех Hug

Айде лека нощ.  Hug

# 25
  • Мнения: 2 040
идвам за проверката
режимна съм и ви обичам  Hug
лека вечер   bouquet
и прекрасен утрешен ден   bouquet

# 26
  • Мнения: 1 488
Дзак
Обаждам се и да кажа нещо не ми е добре
Хубава вечер на всички  bouquet

# 27
  • Мнения: 5 873
Литълчо,стискам палци. Hug

Лека нощ от мен.До утре. Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 2 040
Хаосче  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Ванче   Hug- и на тебе стискам - да се оправят дечицата   bouquet

# 29
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Да се запиша и да ви кажа, че ви обичам. Нещо съм се сдухала...  Rolling Eyes Съболезнования на Щъки за кучо и на МарчеФ. И в двата случая боли от загубата... И много близък човек съм губила, и домашен любимец. И в двата случая си изплаках очите.  Sad Затова - много гушки и на двете.  Hug Hug Hug Щъки, да се оправяш  Praynig Hug
Ж, напълно те разбирам. И ние сме на същия хал. Само че гледаме къщи. И те са така, по-новите - дребни спални, ако си сложим нашето легло кинг сайз, от двете страни остава място колкото за слаб човек да мине - за шкафчета и други такива глезотии - ако са направени по поръчка... Че и грозни някои къщи, на всичкото отгоре... Аман. Не че ни е дошло времето да купуваме, де, да не си помислите, пък срокът ни да се местим изтича... Бе Господ да се размърдва да става нещо, щот взе да ми писва.
На болничките с ОВИ - да оздравяват  Hug Де да знам дали съм режимна... хич не му следя края вече. Май съм яла по-малко, отколкото трябва. Измахах някакви десертчета уж от мюсли с нещо сладко извътре... резил.
Евич, честито за сантиметровите намаления.  И Щъки се намалила май. Друго не запоВних, щото нямах и време много да чета.
Иначе последно бях 63.7 кг, ама Литълче, не бързай да поправяш, че кой знае колко съм в момента. Да стои така...
Казах, че ви обичам и ми липсвате, ама нямам муза нито време... Онзи отгоре да дава и от двете повечко на мен.
Хубава седмичка на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт