Рицарки на Бялото кантарче 04.03.2008 - 09.03.2008

  • 8 351
  • 215
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 873

Ванче   Hug- и на тебе стискам - да се оправят дечицата   bouquet

  Hug

Миле    Hug

# 31
  • Мнения: 1 479
Добро утро! Режимна съм била, но без водата!
Имам ново турбо - 10 дни съм го теглила с торент и успях! Сега ще го пробвам е бягам на работа!

# 32
  • Мнения: 2 487
    Добро утро , красавициHeart Eyes

  Евич , здрасти  Hug

  Вчера направих без много усилия протеинов ден. Резултатът е - 600 грама.

  Ходих на пътечка - 4 км.

  С водопиене не мога се похвали  Confused

  И аз съм от тия дето са убедени , че първата Дюканска фаза не е най-здравословният начин на хранене. Струва си да се направи , защото наистина се сваля , но не бива да се проточва безкрайно дълго. До колкото си спомням и самият той го казва в книжката.

  И вие ми липсвахте , Ассе Hug Сега всичко си е на ред Laughing

  Миле , ти стана ли официална шотландка  newsm78

Литъл , стискам всички палци fingerscrossed

 Вземете ме светнете , какво му беше на Миракълчето, моля.

 Ванче , да кажеш как са болничките госпожици.

 И що са ви големи спални бе. Няма хоро да играете вътре  newsm78

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 06:34 от Айя

# 33
  • Мнения: 3 356
Дзак и от мен,ще пиша довечера.Тичам

# 34
  • Варна
  • Мнения: 131
ДОБРО УТРО ДАМИ!
Виждам всичкото народ(почти)дето се беше изппокрило се появи. Laughing
А сега ,както се е сговнило времето ще се поизпълни и темата.Така се бях наточила вече да ми е слънчево и топло....чак изкарах 2-3 китки на балкона.
Нещо не ми се удава да започна и да спазвам режим като хората.Изпадам в умопомрачения и дъвча квото не трябва. EmbarassedНо пък си имам ,,забавления'' на работа в излишък!Мисля си за промяна,ама с мойта професия освен да кацнеш от трън на глог друго не се случва.
От друга страна резултатите,които постигат голяма част от рицарките ми действат стимулиращо.Иде ми да си тегля един бой и да се вземам в ръце.
А ако успее някоя от вас да я свърши тая работа-ще черпя!
Хубав ден ви желая,и умната !

# 35
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Добро утро  Hug
Айче  Heart Eyes Ей така обичам да ми започва денят
Литъл , палцестискане - един страх по-малко  Heart Eyes
Щък , да се оправиш
Миле , и на тебе  Hug
Аз пък си мечтая за спалня - може да е колкото кибритена кутийка , но да е СПАЛНЯ . И да не се налага да разпъвам и прибирам дивани ката ден ... и да ми ми бръмчи миялна, пералня , да капе мивка.... Ама туй да ми е кусура  Mr. Green
Умма съвсем се затри  Confused Мими , пиши пак често  Praynig
Мариетка пак ми се изгуби , за Зетчето и Джобчето - да не говорим . Драснете 2 реда бе хора
Мими С да се отчита всеки ден как е бебо  Heart Eyes
Шанси , не винаги е от трън та на глог - щом го мислиш - действай . И недей да дъвчеш каквото не трябва  Naughty Не е в това спасението .
И Пуки не е писала
Пиле  Hug
Хубав ден  Hug

# 36
  • Мнения: 1 488
Добро утро и от мен  Hug


Хубав ден на всички.

# 37
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Щъки, взех си Хънибуш.

# 38
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
ДЕНЯТ Е ПРЕКРАСЕН, НАЛИ?
  Hug

Ако на някой му се струва, че не е така - ами да го направим такъв, а?

Напоследък минах на варианта да хапвам по малко от всичко, като гледам да ограничавам въглехидратите да са до обяд и да не са много. Но имам нужда и от тях тези дни.

Навита съм за среща гореща Рицарска, поне миниформат, преди Старозагорската. Понеже пропускам едно активно мероприятие на работа, бих участвала в организирането на друго  bowuu Дайте идеи къде, че не си познавам новия квартал, Центърът - още по-малко.

# 39
  • Мнения: 1 479
PRIVET, PAK! STISKAM PALCI NA LITALA I SE NALIVAM S VODA! NOVOTO TURBO E SUPER!
AKO STE IMA SRESTA, PISHETE!

# 40
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Драсвам, Росе, драсвам Laughing.
Ама да знайте - в слънчево време ще е така - навън сме Party.
Вчера сутринта спа 2,5 часа на терасата и още 2 - в парка Crazy. Следобед взехме бати от градината и до 18 ч. пак навън.
После от големите мъжове не мога да се доредя дотук Close...
Пък днес - познайте моя хубустник дребния колко спа вътре - веднъж 5 мин. и после още 7. Ще ме умори ooooh!.
Че и нощем взе често да се буди с плач - тез зъби докато избият - нищо още няма - само малката дупчица си стои и толкоз Confused.
След малко отивам да му взема манджата, да платя нета и после ще ви кача снимката от фотото дето ги снимах за 8 март.
За загубите - гуш голям Hug. Тъжно е Cry...
Хайде, бягам.
Не ви изреждам всичките, ама вие си знаете, че ви обичам Heart Eyes.

# 41
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Прелитам за кой ли път и едва сега (ако имам късмет) ще пиша.
Режимът си върви с леки технически затруднения, ама ще мине. Вода пия, ям, чувствам се общо взето добре.
Малко е мрачно днес, но като цяло си е един хубав ден. И дано при вас да е така.

Айя, добре си я подкарала Simple Smile Ето това много липсваше - заразително е.
Таня липсва, Съни не се обаждала скоро. Росито се появило Simple Smile .

Айде, до после, че нямам време ... пак Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 331
Палци, Литъл!
Добре съм.С храната, с водата-бива...

# 43
  • Мнения: 4 116
За среща и аз съм навита. Нещо не ме свърта вкъщи напоследък, все гледам нанякъде да зачезна. Тоз път дано не ми мине котка пътя, ама искам да дойда.

# 44
  • Мнения: 2 956
Здравейте сладурки  Hug
Вясвам се за малко  Tired
Не съм чела нищо...не знам от кога  ooooh! мернах само за дечица на Ванче    Hug Бързо да оздравяват. И мойта 'убосница е болна- пак сме на антибиотик...такава кашлица не съм я чувала да кашля  Confused  ooooh!
Не смогвам и с работата, и с дете, и с лекари , и с къща...абе стараем се...нито съм първата,нито последната.  Rolling Eyes
Здравословно се крепя...пак закуцах- и невроложката май ще трябва да сменям. Още не ми е минало както трябва. И направление за ендокринолог чакам втора седмица  Close ама ,ако е рекъл ония горе, утер ще се сдобия. Пък няма да плащам пак.   Crossing Arms Вчера за 3 сиропа на Вики- 50лв.  Shocked И кисти-мисти и бъбреци не съм ходила да гледам,ама тия дни ще е някога  Crazy

И съм се оплондирчила яко- от преди нова година нямах МЦ,ама ме споходи някакво подобие преди седмица. Но пък колко ядене съм изяла не е истина  ooooh! и от ядене и от лекарства- сигурно 68кг съм станала. Като се гледам не смея да се премеря. Ще влизам в крак...скоро... Praynig


Целувки и гушки на всички  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт