Смяна на личните карти от септември

  • 4 104
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 335
...недопустимо е да ми вземат отпечатъци при положение, че не съм заподозряна в престъпление Peace[/b]

Всеки е заподозрян.


Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 14:27 от Холограма

# 61
  • Мнения: 335
Защо се дразниш, че американски кораби щели да посетят Варна? Там има пристанище и винаги са идвали кораби...

Очевидно е.





(Отг. специално за теб: Защото са военни.
Такива са и причините за вкарване на света в американския глобален сървър с личните биометрични данни на хората, които би трябвало да са неприкосновени)

# 62
  • Мнения: 2 199
 Tired
Аз съм сигурна, че сега ще ни вземат само пръстови отпечатаци, а до 1-2 години
и от ириса  Hug Нали трябва да ни вземат парите.
Дали ще има възможност за подаване на декларация през интернет  newsm78
Едва ли искаха и подпис да има  Tired

# 63
  • Мнения: 14 507
...недопустимо е да ми вземат отпечатъци при положение, че не съм заподозряна в престъпление Peace[/b]

Всеки е заподозрян.




благодаря за успокоението  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 2 768
Аз пък ще бъда от първите, които ще си сменят ЛК, тъй като сегашната, извинете, за нищо не става!

Адреса (с изключение на държава и град) е написан само на български.
Кой малоумник го е измислил, не знам, ама искам той да обяснява в чужбина как се изписва българския адрес на латиница и как каката Германка да е сигурна, че е така, както твърдя без официален документ, който тя да разчете.

# 65
  • Мнения: 1 479
Е чудно ми е с бьлгарите живеещи и работещи в чужбина как ще стане?До сега никой от тях не ми е казал за подобна смяна на документи!Пиша за бьлгари напуснали "милата ни Родина"преди 17 години и са с 2 гражданства.

# 66
  • София
  • Мнения: 361
само се чудят какво да измислят  #2gunfire

# 67
  • Мнения: 984
Използвах бат Бойко за нарицателно. Който и да се бори с организираната престъпост явно има нужда от помощ. Хайде че оспамих темата и много се измести от смяна на личните карти.
американския глобален сървър с личните биометрични данни на хората, които би трябвало да са неприкосновени
Само да уточня - в сървъра не е картинката на пръста ти. Пази се fdp - бинарен файл с който не могат да възпроизведат отпечатъка и да те вкарат в някой филм.
Също сървъра не е глобален - FBR имат, отделните щати също имат сървъри в които са само криминално проявени хора които се издирват в съответния щат.

# 68
  • Мнения: 589
Е нямаше начин да не влезем в регистрите на глобалната полиция, Големият брат трябва да ни наглежда

# 69
  • Мнения: 335
Само да уточня - в сървъра не е картинката на пръста ти. Пази се fdp - бинарен файл с който не могат да възпроизведат отпечатъка...

Кои не могат - колекционерите на отпечатъци ли?
За какво ли им е тоз флаш демо проджект тогава, ако не могат да работят с флаш плеър или да експортират в самостоятелен изпълним файл.

Въпросът е в това кой е този, най-свише, дето ще са разпорежда да живея в моята страна по законите на неговата.
И да ме вкарва в съзнателно поддържаната си параноя, поради необходимост от алиби за войните му по света.
Ако искам да пътувам до застрашените от всяко живо същество Щати - плеазе! снемайте ми отпечатъка на границите си.
Но да се води на отчет всеки човешки екземпляр, който живее в родната си страна - на стотици хиляди километри от географските граници на страната-разпоредител -  не изглежда да е от съображения за националната й сигурност.

Няма нищо, свързано с техника и компютри, което да не е уязвимо. Както няма нито една умна бомба, която да не може да гръмне съвсем тъпо. В Горна Баня например.

Глобалните база-данни затова са уязвими - защото хем могат да се само-блокират (заради техниката), хем да бъдат блокирани (от човек).
Може и да се злоупотреби с тях - от всеки, който получи достъп до тях - легално или напротив.

(Да не говорим, че и най-лишения от въображение потенциален престъпник ще се сети поне за 10 начина да му "снемат" дефектно и пръстовия отпечатък, и ирисовата снимка).

# 70
  • Мнения: 2 407
Абе мошеници...... #Cussing out Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 1 163
Честно казано си развалих  настроението #Cussing out

# 72
  • Мнения: 984
За какво ли им е тоз флаш демо проджект тогава, ако не могат да работят с флаш плеър или да експортират в самостоятелен изпълним файл.
Е това изречение ме разби  Shocked 10 думи които знам какво означават, но вкарани в изречение което не мога да разбера....

Аз пак съм пропуснала - защо решихте, че братята американци ще имат достъп до всички бази данни? Дори и да имат дреме им на тях за теб - не можеш да си представиш колко време ще трябва да се търси в такава огромна база данни  Wink
Да си призная до сега където сме ходили по света да инсталираме продукта всички са били доволни и аз изпитвах задоволство от работата си. Вие тука ме разбихте колко ужасно било.../все още не сте ме убедили де/

# 73
  • Мнения: 335
За какво ли им е тоз флаш демо проджект тогава, ако не могат да работят с флаш плеър или да експортират в самостоятелен изпълним файл.
Е това изречение ме разби  Shocked 10 думи които знам какво означават, но вкарани в изречение което не мога да разбера....
Вкарай и другите изречения, от които си го изрязала, може да помогне.


...Вие тука ме разбихте колко ужасно било.../все още не сте ме убедили де/

Не се уговаряй толкова.
Твоите хора тук едва ли четат  Laughing.

# 74
  • Мнения: 2 386
Eta ми напомни, че все ме питат дали се казвам София в чужбина..
А мъжът ми - Бургас. Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт