Предложете хубав хотел в Сандански

  • 51 543
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 168
nikitto
ние бяхме в сандански в края на февруари 2010 г. с малкия. Бяхме отседнали в Св.никола - ами много сме доволни, но тогава имаше страшно намаление и беше супер.
Разходихме се до Св.врач, като не сме влизали вътре в хотела, но на мен ми се видя доста отдалечено (5 км) е от града и доста скучно/спокойно. Нямаше никой по алеите - иначе много хубаво, но незнам дали бих отседнала там.
За интерхотела нямам впечатления, но все пак е на главната улица - като Св.никола
Бяхме и до х-л пирин - много красиво, но и доста солено.
За Медите също съм с малко резерви - хотела се намира малко под св. Врач
с две думи - аз съм за Св.Никола  Peace - топла вода в басейна - става за малко дете, хубава храна (ние бяхме на блок маса закуска и вечеря), не голяма стая, но чиста, детска кът - една стая

# 121
  • Мнения: 317
Здравейте! След прекрасното преживяване в хотел Белведере - Банско, сега с моята половинка сме се насочили към Сандански! Търсим читав хотел  с ваучер за намаление и да е all inclusive. Ще съм благодарен за всякакви препръки и линкове Simple Smile

# 122
  • Мнения: 3
Преди 2 седмици откриха на детето ми бронхиална астма и всички съветват да отидем поне за 10 дни на Сандански. Ще съм благодарна да ми препоръчате подходящ хотел с басейн и процедури.  Praynig

# 123
  • Мнения: 1
Синът ми страдаше от спастичен бронхит и няколко поредни години го изпращахме заедно с баба му на почивка в Сандански, оставаха там за поне 3 седмици, винаги в края на май или началото на юни, най-вече заради значително по-топлия климат. Ползвахме санаториума на СБР, условията в реновираните стаи не са лоши, храната определено не беше нито вкусна, нито достатъчна (става въпрос за свободен прием, почиващите по НОИ  се хранят по друго меню - по-добро, което е странно предвид по-високите цени, които се заплащат от свободно почиващите). Дояждаха си в заведенията в централната част на града.
По това време има много деца, вкл. и в детския санаториум, горе-долу на еднаква възраст, така че за тях не е скучно. Басейн в санаториума няма, но има много и различни басейни с минерална вода в близост, срещу не особено високи цени.
Всички почиващи минават преглед при лекар, назначават им се подходящи процедури - по 3 на брой на ден на човек (задължително едната е лечебна гимнастика), включително и за децата, те влизат в цената на ден. В събота и неделя няма лекари и процедури.
Иначе сме водили детето на консултации и в резеденцията, където има реномирана балнеология, въпреки  остарялата апаратура, при един доста възрастен доктор, чието име не мога да си спомня.
Били сме на почивка и в хотел Медите, но преди повече от 5 години, когато в Сандански сносните хотели не бяха толкова много. Тогава това беше най-добрият избор, напоследък чета, че нещата там са се променили към по-лошо.
Сандански е добър избор за почивка, особено при подобни здравословни проблеми. Трябва обаче, упорство и постоянство!

# 124
  • Мнения: 1 292
Има ли някой с отзиви за хотел Тайм аут - Сандански. Има изгодна оферта за Коледа, но нещо не мога да намеря отзиви, а не ми се иска да рискувам да тръгвам с две деца на непроверено и несигурно място.

Последна редакция: вт, 10 дек 2013, 14:20 от polia72

Общи условия

Активация на акаунт