Запушена съдомиялна - ПОМОЩ

  • 5 058
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 734
Хехе, може и много лошо да стане с тия миялни  Shocked ама е гнусничко като трябва да се чистят

Не си ли заплаквате съдовете преди да ги напъхате вътре или направо с остатъците айде "Бух" вътре???  newsm78
Аз моите съдове винаги ги заплаквам....
Ако ги плакна за какво ми е миялна?! С още едно движение съм ги измила. Shocked И филтъра не се запушва на всяко миене, а като забравя да го измия 3-4 пъти.

Никой не говори да се мият на ръка, но е нормално остатъците да се изхвърлят в боклука..миялната не е кошче. И като им пусна една вода отгоре (нищо работа не е) и е много по-добре...Времето пак си го пестя.

# 16
Че аз пусна ли им една вода, направо ще си ги измия. Идеята на съдомиялната е тя да измие не аз. Естествено едрите отпадъци обирам, филтъра периодично изчиствам и  пей сърце.

# 17
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Хе-хе- нищо не "заплаквам" , ама и нямам гнусен филтър. При това го мия на месеца веднъж, проверявам го след всяко миене почти- ама няма нужда от миене. Май съм голяма късметлийка с моята миялна- има си вълшебен филтър, вече бях писала-по него остват само подправките- черен пипер и чубрица. Laughing
Съчувствам на тези с гнусните филтри.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Да, старата миялна беше с друг филтър, с нея проблеми нямах. Виж, на новата, друг филтър има. Вече съумях да го запуша веднъж, пък е само на 4месеца Laughing На старата филтъра къде-къде по-големи боклуци преглъщаше Mr. Green

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Хехе, може и много лошо да стане с тия миялни  Shocked ама е гнусничко като трябва да се чистят

Не си ли заплаквате съдовете преди да ги напъхате вътре или направо с остатъците айде "Бух" вътре???  newsm78
Аз моите съдове винаги ги заплаквам....
Ако ги плакна за какво ми е миялна?! С още едно движение съм ги измила. Shocked И филтъра не се запушва на всяко миене, а като забравя да го измия 3-4 пъти.

Никой не говори да се мият на ръка, но е нормално остатъците да се изхвърлят в боклука..миялната не е кошче. И като им пусна една вода отгоре (нищо работа не е) и е много по-добре...Времето пак си го пестя.
Не, не е нормално. Това си е твое мнение.

# 20
  • Мнения: 764
Хе-хе- нищо не "заплаквам" , ама и нямам гнусен филтър. При това го мия на месеца веднъж, проверявам го след всяко миене почти- ама няма нужда от миене. Май съм голяма късметлийка с моята миялна- има си вълшебен филтър, вече бях писала-по него остват само подправките- черен пипер и чубрица. Laughing
Съчувствам на тези с гнусните филтри.
Кажи тогаз марката на миялната..... Laughing

# 21
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами ще я кажа, казвала съм я и друг път - Blomberg. Турско производство, но като чета темите за миялни- как се оплакват някои, все повече я обичам. В подписа ми има албум със снимки на миляната ми и съдовете, показвала съм и снимка на филтъра след миене.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз не измивам нищо предварително. Едрите остатъци ги почиствам със салфетка. Филтрите ги почиствам като се замърсят, но не е много често.

# 23
  • Мнения: 764
Изкарвам отново тази тема,защото имам същия проблем - остава ми вода при филтрите в миялната.Маркуча не е прегънат,чистя си ги редовно филтрите, не оставям остатъци от храна по чиниите преди да ги сложа,но .... Rolling EyesПомагайте,плийз!

Общи условия

Активация на акаунт