Баба Марта ту се смее, ту пък плаче, както януарското юначе!

  • 15 983
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 52
Аз не съм казала, че чувствам дискомфорт, просто се появиха тези синкави кръгчета и съвсем леко ме наболява..незнам, може би е най-добре да се консултирам с лекарката ми.

# 241
  • София
  • Мнения: 6 201
Здравейте!

Ewito Честита годишнина- много любов и разбирателство!

angiе и аз така си мислех, ама явно запецнахме на най-широката част  Wink

Djulichka , Алекс не сте сами бре. По 7 пъти на ден хапва бебока и пак ми дойде, преди 2 седмици. И вчера нещо пак започна - първо изпаднах в ужас и се ядосах, но стана ясно че е само леко зацапване, което вероятно маркира овулацията. Та и с това се сдобих.

Нашата кака взе да проявява по-голям интерес и любов към бебо. Опитва се да се здрависва с него и да му казва "здрасти, здрасти - дай пари за пасти". Понякога и с краката му се здрависва. Понякога му натиска носа и казва "биип", прави му "буба лази". Изобщо ситуацията се усложни за мен, че сега само дебна да не му навреди нещо, но гледам да не го показвам, че да не и прекъсвам любовните пориви  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 6 274
МИА , и нашата кака много го обича бебчо , но нали е по-голяма , някакси по- различна й е радостта . В смисъл като на възрастен човек . Но това не пречи на моменти чисто по детски да се изявява . Като каза за "биип" , та се сетих . Ние пък му викаме "да му натиткаш нослето" hahaha и моята щерка от ония дни ми вика : " Ами мамо , аз мисля , вече да му натиткам нослето . Той вече е голям - нищо няма да му стане ! "  Joy Joy Joy Викам :"Абе това да не ти е играчка , бе мамо ?!" smile3555 Та такива ми ти работи ... smile3521
П.С. Евито , честита годишнина ! Да сте много щастливи заедно и много да се обичате ! И да ни поканите на златна сватба !!!
                                                                                Това е моят подарък за вас !
                                 

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 12:09 от Djulichka

# 243
  • Мнения: 1 325
Честита годишнина Евито!  bouquet  bouquet  bouquet

# 244
  • Варна
  • Мнения: 3 261
На Мони последната й мания е да къпе бебето заедно с баща си - запретва ръкавите и почва да й стиска краката в коритото:


Еви, честита годишнина!

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 12:10 от Alexandra

# 245
  • Мнения: 135
Моите, пък, непрекъснато й натискат нослето и му викат "копче за усмивки", защото като й кажеш "боц" по нослето и тя се ухилва до ушите. Все нямам време да я издебна да я снимам, но в най-скоро време обещавам.

Евито, честита годишнина! Много да се обичате и да си родите още дечица  Hug

# 246
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Здравейте и от мен!!
Честита годишнина на ewito!!
Ханна -опитвам се да си те представя в тази поза- много ми е любопитно..дано наистина има ефект при вас с бебка и нещата да се поуспокоят... Hug- а за" стискането на зъби"-хахаха -смей се ти ,ама ..не ми е много до смях... Thinkingмай трябва да отида на как беше-лицево-челюстен хирург - защото устата ми се отравя до определено положение и оттам нататък страшна болка..Мъжа ми се смее и ми каза направо да си мълча и да не си отварям много -много устата...да си починел малко hahaha
Аз да ви се похваля- бебо от една седмица си намали храненията на 6 пъти- след къпането в 21ч се събужда чак към 4,30-5ч и после в 8,30-9ч. Гърдите ми доста трудно го понесоха-отново преливаха -но положението беше за 2-3дена докато се нагодят към режима на бебо.Аз първите две нощи се будех от напрежение в тях- и седях като зомби до люлката -чудех се да го будя ли,да се цедя ли...не можех да повярвам че човечето си спи и не ще да яде- ама на!!
Така че -пак все едно съм изпълнила на педката заръките- той верно си ги намали храненията на шест пъти ,само без аз да го мъча с разните там води и чайове през нощта. Naughty
Желая ви лек и слънчев ден!!!Навън грее слънце така че ще излезем на разходка -чакам го да ме извика да папкаме Grinning

# 247
  • Мнения: 4 753
mari_rus във връзка със секциото моята докторка ми каза, че в повечето случаи след първо секцио се прави второ, защото разреза на матката може да се разкъса при напъните за обикновено раждане. Даже при второ секцио тя каза, че почти винаги разреза на матката е отворен и се държи на тънка ципа и за това тя лично не се наема след първо секцио да изражда нормално (или поне трябва да са минали повече години). Питах я, защото аз съм със секцио и за евентуално второ бебе да знам какво да правя, също така ми препоръча да изчакам поне две години, за да нямам проблеми при бременността.

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Ханна , относно ортопедичните гащи , в Пловдив всички ортопеди ги изписват профилактично , така , че спокойно . На нас също ни казаха , че всичко е наред , но вечер да спим с по-голям номер памперс върху дрехите .Те така се презастраховат , мисля .

Честита годишнина на Евито ! Мнго - много да се обичате !

# 249
  • Мнения: 144
 Здравейте момичета , аз съм от февруарки , но бебето ми се роди на 28-ми януари, затова често влизам да ви чета и с интерес следя темичките ви.Искам да се допитам до вас има ли някой количка CANGAROO "EXCLUSIVE" и ако да , доволни ли сте и много ли е тежка ? Мисля да си я поръчам по интернет и малко се притеснявам да не сгреша.  Thinking
 Лек и усмихнат ден на всички! Hug
 

# 250
искам само да попитам мамите родили секцио...аз от два дни имам болки около операцията...и забелязвам едни като ..отоци....сини кръгове... newsm78 и като натисна леко ме боли.Може ли да стана така от претоварване...че се юрнах много да вдигам тежко...?
Мила, твъдре вероятно е да е от претоварване. Аз също съм секцио и още ме наболява като се понапъна. А да те питам друго: усещаш ли мястото над щева като изтръпнало. При мен е така от самата операция и още не минава  newsm78 Thinking

# 251
  • Мнения: 51
За секциото аз забравих да кажа, тежко вдигам постоянно, защото мъжът ми сега не можа да ми помага и не ме боли, но когато се усуча някакси в полулеганло положение и ме заболява отвътре, прерязва ме някак и избягвам тази поза.
Но иначе нямам оплавания и коремни преси правих и всичко е ОК.
Но все пак може би трябва да се пазим повечко. newsm78

# 252
  • Мнения: 4 753
А да те питам друго: усещаш ли мястото над шева като изтръпнало. При мен е така от самата операция и още не минава  newsm78 Thinking

Нервните окончания са разкъсани при разреза и им трябва повечко време за да се възтановят, за това мястото е изтръпнало дълго време. И при мен още е така, а ми се струва, че поне още два месеца ще го усещам изтръпнало....

# 253
 ConfusedИ още нещо? Как изглеждат коремчетата ви след раждането? Аз малко съм притеснена, защото кожата стои някак си суха и по-тъмно кафява, да не говорим, че се е поотпуснала. Съжалявам, ако ви звучи глупаво, но все пак ми е за първи път и се чудя колко време ще е нужно за възсановяването на това отпуснато коремче ... аз вече започнах да правя коремни преси по малко, а мажете ли се с нещо сега и с какво??? Tired ooooh!

# 254
  • Мнения: 52
DragosteaN - да, изтръпнало го чувствам и аз.Но постоянно вдигам из дома...дивани,...чистя като побъркана...вдигам количката по стъпалата...уж не ме болеше ...сега лееко взе да ме наболява... Close Ще гледам да си почивам повече и само разходки да правя с Мимито  Heart Eyes
Честита годишнина на Евито   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт