КаК ТренираХ-4

  • 7 839
  • 199
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 698
Раличка, аз по принцип тренирам на кростренажора около 45 мин. и също с около 21 км/ч, но също го имам отскоро.
Като започнах на велоергометъра вдигах около 18-20 км , 20 мин например и издъхвах.После след по-малко от месец започнах да поддържам 30км и да въртя по 30 мин.
Затова си мисля, че и с кростренажора може с по-добрата форма да се свикне на по-висока скорост Thinking.

# 16
  • Мнения: 488
setony   благодаря ти. Дано и аз да вляза във форма.   bouquet

# 17
  • Мнения: 4 678
Днес-рамо+корем+45 мин пътека  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 678
Днес кардио -45 мин  bouquet

# 19
  • Мнения: 73
Днес трицепс и кардио 45мин.

# 20
  • Мнения: 212
Искам да ви попитам каква е оптималната продължителност на кардио тренировката (напр. на велоергометър) за да се постигне топене на мазнините. Гледам че повечето тук тренират кардио около 45 мин. Това ли е нормата към която трябва да се стремим. И може ли тези 45 мин. да ги разделим на два пъти по 23 мин. с почивка между тях от 5-10 мин. Ефективно ли ще е така на два пъти или трябва задължително да се върти 45 мин. без прекъсване. И още да попитам - какъв е оптималния пулс който трябва да се стремим да поддържаме през тия 45 мин. за най-добро изгаряне на мазнините. Може ли да се има доверие на пулсметърите които са вградени в уредите на Кетлер например. Вярно ли показват пулса?
Благодаря предварително

# 21
  • Мнения: 4 678
Ефект ще има и като ги разделиш.Но по принцип изгарянето на мазнини започва след 20 мин
Пулса трябва да е 60% от нормалният,но ако питаш мен може и повече
Не имай доверие на пулсметъра

# 22
  • Мнения: 4 678
Днес-гърди+45 мин пътека  bouquet

# 23
  • Мнения: 529
Оф, днес  2часа тренировка ми направи инструктора  tantrum

# 24
  • София
  • Мнения: 1 956
Вчера - 5 мин пътека. 3 упражнения за гръб, 2 за гърди, 1 за задно рамо, 4 упражнения за корем. Всичко по 3 серии с по 15 повторения. После вместо крдио (предварително се знаеше, че няма да имаме ток) ми се наложи да се качвам и слизам 4 пъти бързо до 12-тия етаж  Mr. Green Та затова си спестих кардиото  Crazy

Днес се пораздвижих вкъщи - 3 серии по 30 напада, 3 серии по 20 маха от колянно положение за дупе и малко кростренажор. Пообиколих и парка за 3 часа с количката  ooooh!, ама няма как - детето иначе не иска да спи и мрънка да го водя по земята, пък с моят ръст воденето н бебе за ръчички ми довежда причерняване, болки в кръста и прегърбване...

# 25
  • Мнения: 5 647
Вчера-
15 мин крос тренажор
гръб, гърди, бицепс, трицепс
крака /вътрешна, външна и задна част/
корем
45 мин. пътека

# 26
  • Мнения: 636
От скоро имам велоергометър и днешната ми тренировка беше 45 мин въртене на педалите. Като за начинаеща дано е добре

# 27
  • Мнения: 7 263
Здравейте одавна не съм наминавала в темичката и се радвам да ви видя Hug
Имам един въпрос. С цел да подобря натоварването си купих тежести и сега тичам с тях. На краката са по килограм, но другите които са по два \ и които купих за ръцете са ми неудобни\ дали ще е добре да ги заместя с пояс \ пак от тези с тежестите в тях\?

# 28
  • Мнения: 4 678
За стягане ли ползваш тежести newsm78

# 29
  • Мнения: 7 263
Да за стягане и за малко повече натоварване при тичането. С тези на краката нямам проблем дори си мисля като посвикна малко да сложа 2кг на караката, но някак си не мога да тичам с тези на ръцете  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт