Покажете си хола / споделете идеи-2

  • 82 482
  • 288
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 770
9 метра дълъг , а колко широк?Моят е дълъг 6,50 на 4,20 и хич не ми е голо!  Mr. Green Дай някакви снимки , така по-добри съвети ще получиш.  Simple Smile

# 106
  • На морето!
  • Мнения: 5 783
gold laydi, провери в тази тема . Тук има много идеи,а и ако зададеш въпрос ще ти дадат още много подходящи. Успех в избора!

# 107
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Благодаря момичета,утре ще снимам и ще кача снимки.3,50 е широк.

# 108
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Привет отново,ето го въпросното холче,което ми създава безсъние как да го префасонирам smile3508 http://tatiiana2.multiply.com/

# 109
  • Мнения: 3 770
gold laydi , доста тъмничко ми се вижда!  newsm78 Така ли е в действителност или е от снимките?

# 110
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
от снимката е,не съм най-добрия фотограф на света май Sad

# 111
  • Мнения: 950
Добре сте си го направили а и щом на вас така ви харесва  Peace   
Според мен наистина само с това осветление на тази дълга стая и по-тъмната стена не е много светло ,но щом става да живеете нормално и на вас ви е добре  Wink   ок 
За тъмната розова стена която се чудиш / в другата тема / какво да сложиш ще стане добре с някоя свежа картина ,да оцветите с някакъв шаблон за стена /каквото харесате/ или ваши снимки  раздвижени малко   Peace  За етажерките не е лошо но щом ще пречат а и като накачулиш нещо там просто ще гледаш какво има на тях а и ако не ти се бършат /с тоя ужасен прахуляк в градовете  ooooh! /
За цветовете аз бих заложила на светли тонове защото така  ми се вижда по тясна стаята а ако е светло няма да се личи толкова  Wink   Peace 

 

# 112
  • Мнения: 97
Здравейте  и от мен!От доста време следя всички теми свързани с обзавеждане и ремонт, но нещо все не се включвам. Всички имате много интересни идеи и ще ви бъда много благодарна ако някой ми помогне. Предстои ни нанасяне в нов апартамент, старо строителство. За сега всичко е само на шпакловка, предстои ни да правим абсолютно всички стаи. Холът ни ще бъде и хол и трапезария, но е много малък 4-4м за да могат да се отделят два отделни къта.Така че ще трябва хем да бъде удобен за почивка, хем да е удобен и за хранене. Идеята ми е за маса за хранене + мека мебел. Ще съм благодарна ако някой е правил нещо подбно и да сподели мнение.Предварително благодаря на всички! Praynig Praynig Praynig

# 113
  • Мнения: 950
Че според мен размерите са си нормални ако е за хол и трапезария  Peace 
Ако имаш снимки или скица по-лесно ще могат да ти помогнат мамите  Wink

MVD  писах ти на лични Wink как става


Последна редакция: пт, 16 май 2008, 12:45 от sisa g

# 114
  • Мнения: 97
 Благодаря ти sisa g за бързия отговор!Ще се опитам да кача снимки, само ако можеш да ми кажеш как, ще ти бъда много благодарна! newsm78 

# 115
  • Мнения: 3 770
Благодаря ти sisa g за бързия отговор!Ще се опитам да кача снимки, само ако можеш да ми кажеш как, ще ти бъда много благодарна! newsm78 

Прочети в правилата за качване на снимки в мнения!Много е лесно!  Peace

# 116
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
sisa g   bouquetтенкс за идеите.За едната стена май реших да е златисто,а шаблоните страшно ми харесват.Видях,че си от Бургас,знаеш ли дали там има такива.

# 117
  • Мнения: 950
Засега видях само в един магазин ,но не ми харесват а на всичко отгоре са скъпи  ooooh!
Проучихме за рекламно студио ,че ще стане нещо което сме си харесали  Party

# 118
  • Мнения: 5 178
Момичета дайте идеи за полилей/ осветително тяло в хол, който не е с голяма височина..
За кухнята ще взема от шините или готовите подобия на шини, но точно над масата и дивана ми е много хиксово

# 119
  • Мнения: 139
Здравейте,

Да се включа и аз при Вас. Много хубави и уютни домове видях. Браво на всички.  bouquet
Да Ви покажа и нашия хол. Сами сме си правили проекта за мебелите, а диванът си го купихме от Арон на промоция.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248332&photo=1
Но да знаете, че това е обзавеждано преди 4 години и малко е поостаряло. А на следващия ремонт, това ще стане детска стая. Laughing
По-късно ще снимам и останалата част от хола.

Общи условия

Активация на акаунт