Покажете си хола / споделете идеи-2

  • 82 469
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 712
Гмур и аз при рибките....
Темата живо ме интересува, че ми предстои....
Аз също се бях ориентирала към оранжевото, ама сега като гледам колко любители има, като че ли ще попроменя нещо.
Не, че не ми харесват вашите идеи. Напротив, страхотни са, но започвам да си мисля за едно време. Тогава чакахме на опашка със седмици пред Деница, за да си купим секция, а после в половината ми приятелки имаше едно и също. Вярно, подредено по различен начин, ама все едно съм си у нас... Ето малко снимки - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174963&view=1&photo=25

# 91
# 92
  • Мнения: 950
Desi 2 ,справила си се чудесно ,би ли споделила паркета какъв е много ми хареса ?

# 93
  • Варна
  • Мнения: 692
Sarsarilka, а за какво ще служи тази стеничка, която оформяте по средата на стаята и колко ще е висока?

# 94
  • Мнения: 712

Да, оказа се, че не е сложно.

Sarsarilka, а за какво ще служи тази стеничка, която оформяте по средата на стаята и колко ще е висока?

Това е нещо като подиум. Отгоре ще има мека мебел, а вътре ще влиза спалнята.... Височината е към 40 см. Направихме го, за да спестим място. В началото мислехме да си сложим и спалнята, и мека мебел, и да ги разделим със стеничка от Итонг, но после ни се видя много нагъчкано. Порових се аз из форума и от много снимки, и най-вече от детските легла-сандвич ми хрумна идеята. Ще спим почти на земята, но какво да се прави...

# 95
  • Варна
  • Мнения: 692
Sarsarilka, а за какво ще служи тази стеничка, която оформяте по средата на стаята и колко ще е висока?

Това е нещо като подиум. Отгоре ще има мека мебел, а вътре ще влиза спалнята.... Височината е към 40 см. Направихме го, за да спестим място. В началото мислехме да си сложим и спалнята, и мека мебел, и да ги разделим със стеничка от Итонг, но после ни се видя много нагъчкано. Порових се аз из форума и от много снимки, и най-вече от детските легла-сандвич ми хрумна идеята. Ще спим почти на земята, но какво да се прави...

Е, просто няма начин да се измъкнеш вече - събуди любопитството ми, като стане готово, задължително трябва да го пуснеш да го видим. Звучи много интересно и раздвижено Peace

# 96
  • Мнения: 712
Обещавам    newsm47

# 97
  • Мнения: 950
Аз само минавам през тази разкошна тема и няма как да не споделя какво видях току що ,защото за прословутият диван за оранжевата стена вече знам  Peace   Wink 
http://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=3407&typeS=big   

Sarsarilka  супер е идеята ви  Peace а и майсторите се справят идеално значи ще сте много доволни след това  Hug  bouquet

# 98
  • Мнения: 712
Благодаря, Сиса! Надявам се, да се получи. Другите собственици отдавна се нанесоха... Ние отлагаме и умуваме вече почти година и половина.
А идеята за винено червеното много ми харесва. Даже мисля, че и възглавниците може да са в същия цвят.

# 99
  • Мнения: 587
Хайде и  аз да си покажа хола, който е част от дневен тракт:  http://i43.photobucket.com/albums/e399/shiva58/IMG_1553.jpg

# 100
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Хайде и  аз да си покажа хола, който е част от дневен тракт:  http://i43.photobucket.com/albums/e399/shiva58/IMG_1553.jpg
Много са хубави белите дивани. Поздравления  Hug
Винаги съм харесвала белия цвят, но имам малко дете и не мога да се реша за диван в бяло. Би ли споделила тези дивани кожени ли са и имат ли функция за сън. При мен задължително диванът трябва да може да се разтяга, защото ежедневно го изполваме за сън с моята дъщеря

# 101
  • Мнения: 587
Хайде и  аз да си покажа хола, който е част от дневен тракт:  http://i43.photobucket.com/albums/e399/shiva58/IMG_1553.jpg
Много са хубави белите дивани. Поздравления  Hug
Винаги съм харесвала белия цвят, но имам малко дете и не мога да се реша за диван в бяло. Би ли споделила тези дивани кожени ли са и имат ли функция за сън. При мен задължително диванът трябва да може да се разтяга, защото ежедневно го изполваме за сън с моята дъщеря
Благодаря smile3503 Диваните са от кожа и не се разтягат.

# 102
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Привет момичета.Изчетох двете теми и съм очарована от идеите ви.Реших и аз да попитам за някоя идея и за малко помощ.Ще се включвам в групата на ремониращите това лято и сега търся идеи.Ако може малко помощ. SadРеших в хола 1 стена да ми е розово-червена.Но до тук.Немога да измисла цвета на другите,мислих праскова или златисто.Може ли някой съвет.Също така да сложа на 1 стена фототапет,но дали ще стои добре.Моля за предложения и идеи.Благодаря Ви предварително   bouquet

# 103
  • Мнения: 3 770
 gold laydi , мисля че розово-червена + праскова или златисто +  фототапет ще стане малко множко.Зависи от тапета , но може би трябва да се ориентираш към едноцветни стени в този случай.  Simple Smile

# 104
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
тенкс за бързия отговор  bouquet.Аз и затова питам тук,че много съм объркана,защото хола е 9 метра дълъг,разделен на кътове.В едната част ще има модулна секция и там е запълнено,но кадето е масата за хранене стените са празни и ми се виждат голи малко Sad,но незнам.А за фототапета имах идея да е на червената стена,но наистина може да стане малко претрупано Confused

Общи условия

Активация на акаунт