Какво мислите за.....

  • 1 466
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз съм взела само едни буйки на КК и съм много доволна а доста бутаме в проходилката Peace
Капчица,къде ги има и имат ли буйки?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Доста чифтове на Капчица сме носили, вкл. и първите ни обувки бяха такива, и от всички съм доволна. Дъщеря ми ги носеше, докато не и умалееха. Не са се късали, каквито проблеми сме имали с други марки - не помня какви, но и по-скъпи от Капчица сме взимали, а в крайна сметка - по-некачествени.

# 17
  • Мнения: 27 524
За мен нито капчица нито КК са добри обувки.
Декоративни е носел само в количката.

И аз съм на това мнение.  Peace
Декоративни - докато проходи.
След това и досега - обувки със стабилен глезен, меки на огъване, лесни за обуване, стабилни.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Още съм в дилема какви обувки да взема на сина си, който по малко се опитва да ходи.
Къде могат да се намерят тези на Капчица?Кои модели стават за прохождане? Blush

# 19
  • Мнения: 1 029
За мен нито капчица нито КК са добри обувки.
Декоративни е носел само в количката.

И аз съм на това мнение.  Peace
Декоративни - докато проходи.
След това и досега - обувки със стабилен глезен, меки на огъване, лесни за обуване, стабилни.

присъединявам се Peace
купих й на капчица, и на колев и колев, но много й се запарваха крачетата, на кк дори й направиха рани на крачетата.Повече не бих купила нито от едните, нито от другите.

# 20
  • Мнения: 53
Прочетох всички мнения и не видях никой да ползва обувките на "МЕЛАНЯ".Италиянски са от естествени материали с доста стабилен форд.Не са искъпи,и започват от 18 номер,взех на дъщеря ми за 38 лв.

Общи условия

Активация на акаунт