Голямата тема за малките масла

  • 125 917
  • 684
  •   1
Отговори
# 240
  • Paris
  • Мнения: 1 738
Маслото от карите притежава естествен УВ филтър, но пък не знам дали няма да омазнява ако се използва като крем.

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 8 095
Moмичета , имам въпрос. Сега си взех и масло макадамия - пише, че било много добро за тялото, помагало в борбата срещу стрии и други такива гадости. Та въпросът ми е - мога ли да си сложа от него в лосиона за тяло?!  newsm78 Понеже много добре ми се отразява червеното гарние за суха кожа....та да съчетая маслото. И какво количество да сложа? Rolling Eyes


Аз съм си слагала ,когато го ползвах ,дори мисля,че си пише в листовката ,че може да се добави  newsm78 .Много бях доволна от това масло лятото.
В шампоан още не съм се престрашила да сложа масло ,но за сметка на това в лосионите сипвам.


Специално за един лосион ,който уж трябваше на роза да мирише ,а не миришеше си взех розово масло ,но много скъпо ми излезе-маслото беше към 18 лева,а много малко ,май 3 мл само бяха  Thinking и много гъсто и замина цялото шишенце вътре.

# 242
  • Мнения: 1 241
Fresh Gale, колко мл. горе-долу да сипя в чисто нова опаковка от крема за тяло?  newsm78 Все пак да не го чакам с часове да попие... Crossing Arms Преди време си бях купила едно масло за мазане против стрии и целулит,ей братче, няма попиване, с часове си стоях гола и мазна, ни мога да седна, ни нищо  Mr. Green Мъжо хем се радваше, хем недоволстваше, щото аз пък си стоях хем без дрехи, хем untouchable  Joy

# 243
  • гр.София
  • Мнения: 362
записвам се и аз в темата, аз ползвам Целулитол и Тигрово олио на Роял кер. Много съм доволна, една колежка е дистрибутор.

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 8 095
Аз на око сипвам   Wink ,но не е много ,да кажем около половин пръст от шишенцето  Rolling Eyes Но макадамията не е мазно по принцип.

# 245
  • Мнения: 3 695
Аз на око сипвам   Wink ,но не е много ,да кажем около половин пръст от шишенцето  Rolling Eyes Но макадамията не е мазно по принцип.
не е мазно и бързо попива  Peace мажа си лицето с него и съм много доволна  Laughing

# 246
  • Мнения: 1 241
Аз на око сипвам   Wink ,но не е много ,да кажем около половин пръст от шишенцето  Rolling Eyes Но макадамията не е мазно по принцип.
не е мазно и бързо попива  Peace мажа си лицето с него и съм много доволна  Laughing

Сърдечно благодаря за отговорите!  Heart Eyes Mr. Green

# 247
  • Пловдив, но иначе от Бургас
  • Мнения: 360
Маслото от карите притежава естествен УВ филтър, но пък не знам дали няма да омазнява ако се използва като крем.

това карите е ужасно твърдо. така ли трябва да е

# 248
  • Мнения: 3 695
Маслото от карите притежава естествен УВ филтър, но пък не знам дали няма да омазнява ако се използва като крем.

това карите е ужасно твърдо. така ли трябва да е
твърдо е и трудно се ползва, трябва да го пробваме за лицето newsm78

# 249
  • Мнения: 2 949
Да маслото от карите е твърдо и се топи като се нанесе на кожата/от човешката топлина/ Simple SmileКазвам го от опит мацотя се за стрии с него.

# 250
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 357
А като е твърдо в какво го продават? А и още един въпрос - В листовката на Икаров пише да се съхраняват маслата при темп.7-25 градуса , но не в хладилник. Вие как постъпвате?

# 251
  • Мнения: 3 695
съхранявам ги в една кутия до гардероба / знам, че трябва да са на тъмно и да не са в хладилника /  Laughing

# 252
  • София
  • Мнения: 1 626
Като казахте, че макадамията попива бързо и не е мазно ще взема и аз да го пробвам. На Икаров имаше ли макадамия, или на друга фирма да търся?

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 779
Като казахте, че макадамията попива бързо и не е мазно ще взема и аз да го пробвам. На Икаров имаше ли макадамия, или на друга фирма да търся?


Има Peace

# 254
  • София
  • Мнения: 1 626
Мерси charmz   bouquet

Преди малко си смесих останалото масло от жожоба с малко розова вода. На око направих пропорциите. Чудесно почиства грима наистина. По нищо не отстъпва на Лореалския двуфазен лосион  Peace

Общи условия

Активация на акаунт